В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
364
55571

Мати бентонітові

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Бентонітовий мат – композитний геотекстильний матеріал. Його головним завданням є гідроізоляція. Широко використовується в різних галузях будівництва завдяки особливій структурі, властивостям матеріалу, легкості монтажу. З цим матеріалом можна працювати навіть без спеціальної підготовки.

Бентонітові мати – особливості структури

Мат складається з двох шарів геотекстильного полотна – конструктивного і несучого. Між ними розташовані гранули або порошок натрієвого бентоніту. Це спеціальний особливий глинистий матеріал, який набухає при контакті з вологою. Точніше, утворюється безперервний шар щільного гелю з дуже низьким коефіцієнтом фільтрації. Саме через ці властивості бентонітові мати перекривають рух вологи, тим самим захищаючи споруди від руйнування. З шарами геотекстилю бентонітовий шар з'єднується за рахунок сили зчеплення.

Бентонітові мати – можливості відновлення при пошкодженнях

Унікальною особливістю даного матеріалу є можливість самостійно перешкоджати руйнуванню та пошкодженню конструкції. При гідротації бентонітові гранули перетворюються в гель, тим самим затягують невеликі пошкодження і / або проколи.

Бентонітові мати – місця застосування

З огляду на структуру й властивості матеріалу, матеріал знайшов широке застосування в таких сферах як:

  1. Гідроізоляція покрівель, фундаментів будівель, тунелів, підземних споруд. Іншими словами – ізоляція вертикальних та горизонтальних поверхонь.
  2. Будівництво дамб, каналів, штучних водойм, резервуарів, водоймищ.
  3. Захист ґрунтових вод.
  4. Захоронення промислових відходів.

Монтаж бентонітового мату – завжди без проблем

Ще одна перевага використання даного матеріалу – це легкість при монтажі. Існують невеликі відмінності при укладанні на горизонтальні й вертикальні поверхні.

Укладання на горизонтальну поверхню здійснюється на вирівнюючу стяжку. Полотно укладається «внахлест». Закріплювати не потрібно. Зверху треба накрити бетонною стяжкою.

Укладання на вертикальну поверхню здійснюється за допомогою металевих дюбелів, теж внахлест. Потім поверхня засипається піщаним ґрунтом з пошаровим ущільненням. Далі, заготовленою бентонітовою пастою (бентонітові гранули з'єднати з холодною водою до отримання пасти), обробити місця нахлестів і сполучень. Бентонітовий дріт необхідно прокласти по периметру холодного шва, де буде бетонування або в місцях проходу інженерних комунікацій. Монтаж закінчено!

Питання, що часто виникають про мати бентонітові:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Мати бентонітові?
  • Ціна на Мати бентонітові від 364 до 55 571 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Мати бентонітові?
  • Мати бентонітові Edilmodulo

    Мати бентонітові Laviosa