В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Настільна циркулярна пила

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Настільна циркулярна пила – це станковий інструмент, призначений для розпилювання дерев'яних(обо тих, що містять деревину у складі) заготовок і виготовлення деталей заданого розміру. Інструмент встановлюється стаціонарно, і може бути використаний як в майстерні, так і поруч з місцем монтажу готових виробів. Назви, які часто використовуються для настільної циркулярної пилки: циркулярка, настільна циркулярка, стаціонарна дискова циркулярна пила, кругла пила. Завдяки наявності верстата (стола), за допомогою настільної циркулярної пилки можна працювати з заготовками великих розмірів і розпилювати матеріал з високою точністю і під необхідним кутом.

Настільна циркулярна пила в роботі.jpg

Як влаштована настільна циркулярна пила?

Перш ніж купити настільну циркулярну пилку необхідно розібратися в конструкції, з чого вона складається, від чого залежить ціна.

Стіл (верстат) циркулярної пилки

Є базовим елементом інструменту. Він може бути пересувним або встановленим стаціонарно (закріплений). Пересувні верстати мають невеликі розміри і використовуються для малопотужних пил, які працюють з заготовками відносно невеликого розміру. Стаціонарні столи можуть бути використані для циркулярок будь-якої потужності, вони дають можливість безпечно працювати з заготовками будь-якого розміру. Розміри верстата можуть змінюватися в межах від декількох десятків сантиметрів до кількох метрів. Чим більше стіл, тим міцніша і стійкіша рама і тим товщий метал поверхні столу. У деяких моделях верстатів, для додавання конструкції більшої міцності, застосовуються додаткові ребра жорсткості.

Електромотор

Може мати потужність від декількох сот Ватт (побутові пристрої) до декількох кВт (промисловий інструмент). Побутові настільні циркулярні пилки комплектуються однофазними електродвигунами. У будівельного інструменту може бути як однофазний, так і трифазний силовий агрегат. Найпотужніші, промислові пилки використовують трифазні електромотори (380-400 В). Від потужності двигуна безпосередньо залежить розмір (діаметр) дискової пили, що використовується.

Електромотор циркулярної пили.jpg

Привід інструментальної частини

Це метод передачі крутного моменту від електродвигуна до циркулярного диску. У пристроях розпилювальних столів використовується два типи з'єднання. Пряме з'єднання і ремінна передача. При прямому з'єднанні вал циркулярного диска суміщений з ротором електродвигуна. Ремінна передача забезпечує з'єднання ротора двигуна з валом інструменту за допомогою спеціального ременя. Пряме з'єднання дозволяє працювати інструменту без втрати потужності. Однак при цьому методі існує можливість перегріву обмоток двигуна при роботі з твердими породами деревини (гальмування і заклинювання пильного диска). Ремінна передача, як і будь-яке інше вторинне з'єднання, втрачає незначну частину потужності при роботі, однак при заклинювання диска прослизання ременя дозволяє уникнути перегріву двигуна. Завдяки пасовій передачі можна змінювати співвідношення потужність / швидкість обертання, під час переміщення ремня між різними парами шкивів.

Диск

Максимальний діаметр циркулярного диска, що використовується, залежить від конструкції і потужності настільної циркулярної пилки. Від цієї величини залежить глибина різу (товщина розпилу) інструменту.

Диск циркулярної пили.jpg

Система упорів і напрямних

Забезпечує можливість безпечної подачі матеріалу під час роботи, дозволяє робити паралельний різ, різ під кутом, робить більш зручною обробку негабаритних заготовок.

Захисний кожух

Повинен бути у будь-якої циркулярної пилки. Він забезпечує необхідний рівень безпеки роботи. Несправність кожуха повинна приводити до автоматичної зупинки пилки.

Захисний кожух циркулярної пили.jpg

Фуганок

Відноситься до додаткових пристосувань. Він розташовується (при наявності в комплектації) на робочому валу пилки і забезпечує первинну обробку (стругання) поверхні деталі (заготовки).

У деяких моделях розпилювальних столів є патрубок для підключення до пилососу або безпосередньо пилосос. Це додатковий захист персоналу від тирси і пилу. Але, незалежно від наявності пилососа, використання захисних окулярів і маски для захисту органів дихання є обов'язковим.

На що необхідно звернути увагу перед тим як купити настільну циркулярну (круглу) пилу

 1. Визначення кола завдань і обсягу робіт, які мають бути виконані, дозволить визначитися з необхідним класом інструменту. Як показує практика, при придбанні настільної циркулярної пилки, вимоги до технічних характеристик краще декілька завищити. Це дозволить розширити спектр виконуваних робіт і забезпечити зручність виконання цих робіт.
 2. Вибір виробника пилки є одним з основних критеріїв. Чим більш відомий виробник, тим більш надійна система захисту персоналу, що працює.
 3. Від потужності інструменту залежать розміри оброблюваних заготовок, глибина обробки, можливість роботи з твердими породами деревини, продуктивність. Разом з потужністю слід звернути увагу на швидкість холостого обертання диска. Чим вище ця характеристика, тим простіше буде робота.
 4. Максимальний розмір (діаметр) циркулярного диска впливає на глибину обробки заготовки (максимальну товщину розрізання за один прохід пилки). Зазвичай глибина різу дорівнює 30-45% від діаметра циркулярного диска при розрізі під кутом 90̊.
 5. Наявність фуганку поліпшить вигляд готової продукції.
 6. Необхідно звернути увагу на наявність додаткових систем стабілізації робочих характеристик і захисту двигуна.
  • Захист від перевантажень двигуна (особливо при прямому з'єднанні диска з ротором двигуна);
  • Система стабілізації обертів;
  • Система аварійного відключення двигуна.
 7. Вибір між прямим з'єднанням і ремінною передачею справа смаку користувача. Однак, порівняти всі переваги і недоліки тієї чи іншої систем приводу потрібно до пошуку потрібного інструменту.
 8. Зручність при роботі з системою напрямних і упорів потрібно перевірити до придбання станкової циркулярної пилки.
 9. Система, яка використовує (або має можливість використовувати) пилосос підвищить безпеку роботи.
 10. Верстат (стіл) краще вибрати максимального розміру для необхідної комплектації обладнання. Розмір столу впливає на продуктивність праці, зручність і безпеку роботи.

Купити настільну циркулярну пилку можна в інтернет-магазині Побудуй

Замовляйте настільні циркулярні пилки будь-яких виробників в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй – це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, яка настільна циркулярна пила підійде Вам для виконання запланованих робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.

Питання, що часто виникають про настільна циркулярна пила:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Настільна циркулярна пила?
 • Ціна на Настільна циркулярна пила від 1 674 до 62 499 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Настільна циркулярна пила?
 • Настільна циркулярна пила Black+Decker

  Настільна циркулярна пила BOSCH

  Настільна циркулярна пила DeWALT

  Настільна циркулярна пила DWT

  Настільна циркулярна пила Einhell