В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Шезлонг

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Як повноцінно відпочити після роботи в саду чи на городі? Як забутися і ні про що не думати біля басейну після трудового тижня? Як побачити всю красу літнього зіркового неба під спів пташок? Відповідь проста – потрібен шезлонг для відпочинку.

Шезлонг – ідеальний варіант для відпочинку на дачі

Раніше, перші асоціації зі словом шезлонг були пляж, море, шум прибою і крики чайок. Але тепер все популярнішими вони стають на дачах та присадибних ділянках. Їх сміливо можна назвати різновидом садових або дачних меблів. І це не дивно- що можна порівняти з відпочинком на шезлонгу? Встановіть його під тінистою кроною дерева в саду або в садовій альтанці, біля басейну або під садовою аркою заплетеною в’юнкою трояндою. Навіть після збору врожаю, посадки картоплі чи прополки огірків розслаблення Вам гарантовано. Альтернативою шезлонгам є садові качелі. Вони теж створюють прекрасні умови для відпочинку, але коштують в рази більше. 

Який він – ідеальний шезлонг для відпочинку?

Ідеальний – це той який подобається Вам. Шезлонг крісло або стілець, складний чи лише з регульованим підйомом спинки – все залежить від запитів і потреб. Щодо матеріалу виготовлення, на ринку України Ви можете побачити дерев’яні, пластикові і металеві моделі. Зупинимося на кожному різновиді більш детально.

  1. Шезлонг з дерева – це натурально, екологічно і практично. Вітчизняні виробники зарекомендували себе якісною і довговічною продукцією. Вона зроблена з натуральної сировини різноманітних порід, наприклад сосни чи бука. Одні зроблені повністю з дерева, інші доповнені компонентами з тканин.

  2. Пластиковий шезлонг – це не тільки доступно, але і популярно. Вони легкі для транспортування, стійкі до атмосферних опадів. В виробництві використовують якісний пластик, який витримує великі і тривалі навантаження.

  3. Металеві лежаки і шезлонги – це моделі, що являють собою об’єднання металевого каркасу і матрацу. Описати можна декількома словами – надійно та зручно.

Кожен варіант має свої унікальні характеристики і переваги. Одні мають 3-4 кути нахилу спинки, інші -кишені на тканинній основі. Існують моделі, розроблені спеціально для дітей або для прекрасної половини населення. Розроблено також варіанти на коліщатках, які допоможуть без будь-яких зусиль пересувати навіть важкі моделі.

Купити шезлонг в інтернет-магазині – це просто

Купити шезлонг в інтернет-магазині – це не тільки швидко але і зручно. Вам не доведеться самостійно транспортувати його в село чи на дачу. При оформленні заявки, просто вкажіть потрібну адресу. Шукаєте недорогі шезлонги чи з особливими властивостями? Співробітники магазину «Побудуй» завжди раді відповісти на питання що Вас цікавлять. Дзвоніть, оформлюйте замовлення online і вже в найближчий час Ви будете відпочивати по-новому.

Питання, що часто виникають про шезлонг:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Шезлонг?
  • Ціна на Шезлонг від 850 до 15 438 грн.