В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Пластикові сітки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Пластикова сітка для огорожі на вітчизняному ринку з'явилася в продажу нещодавно. При цьому даний вид товарів відразу ж було гідно оцінено і став користуватися постійним попитом.

На сьогоднішній день багато хто хоче купити сітку пластикову, адже подібні вироби відрізняються різноманітними кольорами, доступною ціною, високою міцністю, малою вагою. Такий вид конструкції огорожі відмінним чином пасуватиме до будь-якої земельної ділянки.

Сфера застосування сітки пластикової для огорож

За рахунок своєї універсальності пластикова сітка для огорожі має велику сферу використання. До основних сфер застосування можна віднести наступні варіанти:

 • огорожу і зонування приватних володінь;
 • монтаж огорож для вольєрів з тваринами й птахами;
 • захист від сонця;
 • захист внутрішнього простору житла від комах;
 • виробництво опорних частин для витких рослин.

За рахунок дивовижною надійності і стійкості до всіх агресивних впливів зовнішнього середовища, пластикові сітки можуть служити тривалий час. Постачання даного товару відбувається в рулонах, які дозволяють легко розділити матеріал на потрібні частини та вирішити проблему транспортування.

До переваг можна віднести малу вагу (особливо в порівнянні з металевими виробами), величезна різноманітність видів та геометричних розмірів, що дозволить швидко й без зусиль купити необхідний варіант. Подібні товари стійкі до температурних перепадів, не лякаються опадів, променів сонця, надійним чином захищені від навантажень і деформацій.

Де купити пластикову сітку?

Купити пластикову сітку за вигідною ціною можна в інтернет-магазині «Побудуй». Пластикові сітки для паркану представлені в широкому розмаїтті кольорів і відтінків, які зможуть створити комфортну та приємну атмосферу, доповнивши екстер'єр ділянки й справно виконуючи всі покладені на неї функції.

Подібний вид виробів відрізняється особливою естетичністю, функціональністю, що дозволяє організовувати надійні паркани на прибудинкових територіях, захищати або розділяти ділянку на зони, створювати вольєр для тварин і дрібних птахів.


Питання, що часто виникають про пластикові сітки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Пластикові сітки?
 • Ціна на Пластикові сітки від 793 до 37 986 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Пластикові сітки?
 • Пластикові сітки Bradas

  Пластикові сітки Tenax