В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Лійки для квітів

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Здорові садові та кімнатні рослини потребують якісного грунту, доброго освітлення та регулярного належного поливу, який легко здійснити за допомогою лійки для квітів. Пишне та яскраве цвітіння, високий урожай, безпосередньо залежать від внесення добрив та додаткового зволоження, все це може забезпечити лійка садова та для квітів.

В інтернет-магазині “Побудуй” можна знайти та купити лійку для квітів. В асортименті представлено різні за формою, матеріалом виготовлення та призначенням.

Лійка для рослин в роботі.jpg

Лійка для рослин – особливості конструкції та переваги використання

Лійка складається з корпусу, ручки, носика та розсіювача води. За  зовнішнім виглядом виконана як контейнер циліндричної або еліпсоподібної форми, на верхній поверхні присутній отвір для заливання рідини. Призначена для поливу рослин у горщиках, вазонів, клумб, присадибних ділянок. 

Серед особливостей використання та переваг лійок наступне:

 • рівномірне зрошування;
 • мала вага виробу;
 • акуратне поливання з регулюванням напору води;
 • контроль використання рідини, щоб не перезволожити ділянку;
 • полив ділянок де немає можливості користуватися садовим поливним шлангом;
 • економне витрачання води.
 • залежно від розміру носика або насадки-розпилювача можна створити ефект розсіяного потоку води.

Виготовлені з високоякісних матеріалів мають тривалий термін експлуатації. Щоб здійснювати постійне або точкове удобрення актуально купити садову лійку.

Різновиди лійок для поливу квітів

Перш ніж купити лійку для квітів, опирайтеся на місце застосування та практичність використання виробу:

 1. Лійка садова призначені для невеликих присадибних квітників, грядок, розсади та саджанців у теплицях. Вирізняються великим об'ємом вміщеної рідини, широкою шийкою для заливання води. Мають бути стійкими на поверхні з широким дном, щоб попередити розливання рідини.

 2. Садова лійка.jpg

 3. Кімнатна лійка для квітів зручна у використанні в житлових приміщеннях, мають менший об'єм та довгий тонкий носик. Полив можна проводити у важкодоступних місцях, при цьому розливання рідини майже неможливе. Низький тиск води дозволяє безперешкодно зрошувати дрібне насіння, що посіяли на розсаду, адже не відбувається його розмиття поверхнею землі.

 4. Кімнатна лійка.jpg

 5. Декоративна лійка для рослин виконує естетичну функцію, доповнює інтер'єр. Використовують для прикрашання садових ділянок, кімнат, або як кашпо. Можуть бути виготовлені з бетону, кераміки, рідше скла.

Декоративна лійка.jpg

Матеріали з яких виготовляють лійки для кімнатних квітів

Серед найпопулярніших матеріалів, що обирають для виготовлення поливного інструменту – метал та пластик.

Металева лійка для квітів

Має досить велику вагу, при великому об'ємі рідини її складно транспортувати по території ділянки. Щоб купити лійку для квітів зверніть увагу на нержавіючі матеріали (оцинкована сталь), щоб поверхня під регулярним впливом вологи не піддавався корозії. Ціна таких лійок зазвичай дорожча, у порівнянні з пластиковими. 

Пластмасова лійка для рослин

 Одна з найпоширеніших у використанні, легка завдяки низькій щільності основного матеріалу. Широка палітра кольорів, а виготовлені з морозостійкого пластику та стійкі до ультрафіолетового випромінювання допомагають у господарстві не один рік.

Як вибрати необхідний розмір лійки для поливу рослин

Щоб правильно вибрати та купити лійку для квітів звертаємо увагу на розмір самого виробу. Врахувати слід площу ділянки, кількість политих екземплярів та фізичні можливості людини, яка здійснює полив. Для дрібних рослин, що потребують розсіяного м'якого зрошення обирають невеликі за об'ємом, інколи з додатковими мірними поділками, щоб правильно внести добрива у грунт.

Якщо ваш ділянка невелика, досить буде 1 або 2 л об'єму, а для більш масштабних поливальних робіт варто розглядати 5 та 7-літрові моделі. Наприклад, 10 літрові лійки підходять для великих територій, їх необхідно рідше наповнювати.

Де купити лійку для квітів та саду

У каталозі інтернет-магазину “Побудуй” представлено широкий асортимент лійок для саду та кімнатних рослин – металеві та пластмасові, маленькі та великі.

Якщо ви вже визначилися з товаром, просто натисніть кнопку “Купити”. Потребуєте додаткової консультації – телефонуйте до call-центру (0800 50-54-52). Допоможемо оформити замовлення та узгодимо зручний для вас спосіб оплати та доставки.


Питання, що часто виникають про лійки для квітів:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Лійки для квітів?
 • Ціна на Лійки для квітів від 66 до 639 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Лійки для квітів?
 • Лійки для квітів Bradas

  Лійки для квітів Elho

  Лійки для квітів Lechuza

  Лійки для квітів PLASTKON

  Лійки для квітів Prosperplast