В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Садові меблі досить різноманітні. Під цими словами мається на увазі дуже велика кількість предметів – від розкладних переносних стільчиків до альтанок та павільйонів. І більшість з них у великій популярності. Адже, не дивлячись на величезну кількість робіт, іноді так дуже хочеться відпочити в кріслі-качалці з книгою, влаштувати пікнік з друзями в будь-який час і за будь-якої погоди, чи просто відпочити з сім’єю ввечері.

Садові меблі – створення комфорту та затишку в заміському будиночку

Облаштування присадибної ділянки – це дуже цікава справа. Необхідно підібрати велику кількість запланованих предметів без зайвих затрат. Для того, щоб зробити вірний та послідовний вибір необхідно заздалегідь дізнатися про різноманітність садових чи дачних меблів.

  1. Столи та стільці – про їх застосування та необхідність в побуті нічого говорити не потрібно, бо і так все зрозуміло. Тільки потрібно зауважити, що різноманітні форми та розміри конструкцій дають змогу зробити вибір на будь-який смак та бюджет. Створені с пластику чи натурального дерева – в будь-який варіант задовольнить найвибагливішого покупця.

  2. Крісла-качалки та шезлонги з’єднанні в одній підгрупі, оскільки призначенні для найголовнішого – максимально комфортного відпочинку. На погляд функціональності та свідомості – вони не є придбанням першої необхідності. Але на погляд бажань і маленьких жіночих капризів, чи просто «хочу» – вони потрапляють в топ 10 необхідних предметів.

  3. Павільйони та альтанки – забезпечать приємне проведення часу в нестерпну жару чи жахливу грозу. Тобто, вони забезпечать прохолодну тінь на подвір’ї і захист від непогоди. Існує велика кількість варіантів стосовно матеріалу виготовлення – починаючи з тканин і закінчуючи мармуром. Бувають стаціонарними та переносними. Тяжко уявити сучасний сад без них.

  4. Садові гойдалки заслуговують розміщення в окремій підгрупі та не потребують багатослівності. Зручні, практичні, бажанні на будь-якій присадибній ділянці – достатньо слів, щоб придбати.

Садові меблі –поради спеціалістів перед придбанням

Потрібно враховувати, що це в більшій мірі вуличні меблі. Вони будуть піддаватися впливу різноманітних атмосферних умов – дощ, град, пориви вітру, спекотне сонце. Матеріал, з якого виробляють меблі, має бути стійким до впливу УФ-випромінювання, не повинен розклеюватися від перших крапель дощу чи розсипатися від вітру, навіть якщо Ви виносите їх на вулицю і заносите знову в приміщення.

Купити садові меблі – якому матеріалу надати перевагу?

Дерев’яні садові меблі, металеві, ковані чи пластикові – це не найголовніше. Головне, щоб вона задовольняла Вас у хвилини відпочинку. Але є деякі правила при  обранні:

  • Якщо меблі для дачі кожного разу потрібно виносити та заносити до приміщення, то вироби з натурального дерева не для Вас.

  • Якщо Ви маєте алергію навіть на слово «пластик» але потрібен економний варіант (дешеві меблі для дачі), то альтернативу можна підібрати з металу, ДСП чи інших матеріалів.

  • Ексклюзивні садові меблі найчастіше ковані чи зроблені з натурального дерева. Хоч інколи надають перевагу металевим і навіть мармуровим варіантам. Тільки не потрібно забувати, що їх вартість набагато більша. 

Що казати… Є місце для прояву фантазії та дизайнерських ідей. Досить важливим є те, щоб сам процес при обранні був приємним та цікавим. Бажаєте придбати садові меблі в інтернет-магазині, ознайомитися з різноманітністю чи отримати відповіді на запитання? Заходьте на сайт чи дзвоніть до магазину «Побудуй». Садові та дачні меблі, надані на сторінках нашого сайту, якісні від надійних виробників.