В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
61
5400

Подушки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Всі знають про цінність та значущість сну у житті людини. Однак далеко не всі приділяють йому належну увагу. Важливо розуміти, що на наше здоров'я впливає не тільки тривалість сну, але і його якість. І подушка - незамінний елемент сну, який може докорінно його змінити. Вкрай важливо під час сну не тільки підтримувати правильне положення спини, а й шиї. Правильно підібрана подушка дозволить вранці почуватися бадьорим і повним сил.

подушки

На сьогодні подушки представлені в такому величезному асортименті, що можна підібрати цей елемент сну під різні примхи і потреби. Можна зустріти як звичні багатьом пір'яні та пухові подушки, так і сучасніші анатомічні подушки. Останні завойовують більше фанатів і це не випадково.

Анатомічні подушки. Переваги

Анатомічна подушка відрізняється від пір'яних та пухових "сестер" тим, що вуона повністю повторює положення шийного відділу хребта. Таким чином, враховуються всі анатомічні особливості людини і досягається максимальний комфорт під час сну.

Вибір на користь таких подушок обумовлений такими факторами:

  1. Зниження болю у спині, особливо у шийному відділі хребта. У той час як сон на звичайній подушці частіше посилює різні хвороби, пов'язані із защемленням нервів.

  2. Антиалергенні властивості. Анатомічні подушки наповнюють синтетичними та гіпоалергенними матеріалами. Тому такі подушки підходять абсолютно всім, включаючи дітей.

  3. Комфорт. Незважаючи на те, що найчастіше спочатку спати на анатомічній подушці незручно, дискомфорт швидко проходить. У результаті людина отримує дійсно якісний та дуже комфортний сон. За умови, що подушка підібрана правильно з урахуванням всіх особливостей.

Під час сну дуже важливо, щоб шийний відділ був на одній лінії з хребтом. Таким чином, не створюються жодні перегини і зводиться до мінімуму ймовірність защемлення нервових закінчень і передавлювання кровоносних судин. Анатомічна подушка відмінно справляється із цим. Завдяки ній можна уникнути головного болю, мігрені, розсіяності та склерозу. Однак у будь-якому випадку перед тим, як купити подушку, варто звернути увагу на її характеристики.

подушки

За якими критеріями краще вибирати подушку

Вибрати подушку не так просто, як може здатися на перший погляд. Головним критерієм для багатьох є наповнювач, проте звертати увагу необхідно не лише на нього. Перед тим, як купити подушку, варто враховувати ще форму, жорсткість, а також позу, в якій ви звикли спати.

  1. Що стосується форми, то найчастіше подушки мають прямокутну форму. Якщо говорити про ортопедичні подушки, всі вони можуть мати особливу ергономічну форму, тобто. являти собою два валики різної висоти. Такі подушки краще підлаштовуються під форму голови та краще підтримують хребет у правильному положенні. Подушки такої форми найбільш зручні для тих, хто звик спати на боці. Звичні прямокутні та квадратні подушки користуються більшою популярністю. Так звичніше, та й більшість постільних комплектів мають стандартні наволочки саме під такі подушки. Варто також враховувати, що прямокутні та квадратні подушки є зручнішим варіантом для тих, хто звик спати на животі або на спині.

  2. Матеріал. Це мабуть основний критерій, на який варто звернути особливу увагу перед тим, як купити подушку для сну. Саме від його якості залежить термін служби готового виробу і якість вашого сну. Найчастіше для виготовлення подушок використовують натуральний латекс, меморікс та аналоги. Якщо говорити про меморікс (від англ. Memory - пам'ять), то це матеріал, здатний запам'ятовувати форму. Відбувається це завдяки тому, що сам матеріал під впливом температури тіла стає еластичнішим і ідеально підлаштовується під усі анатомічні вигини тіла. Подушки з такого матеріалу мають більшу теплопровідність, а також краще пропускають повітря і не вбирають вологу. Разом із наповнювачем із ефектом “пам'яті” у подушки часто додають гель. Так створюється особлива гелева структура, яка має хороші охолоджувальні властивості. Ефект охолодження досягається за рахунок гарного поглинання тепла людини та його розсіювання. Це знижує потовиділення, що, у свою чергу, зводить до мінімуму ймовірність появи мікроорганізмів всередині подушки. Можна вибирати подушки з латексним наповненням. Вони також дуже зручні, при цьому абсолютно гіпоалергенні та довговічні. Такі подушки добре тримають положення голови під час сну та не викликають дискомфорту. А ось від подушок з пуховим або перовим наповненням варто відмовитися. Вони не лише здатні викликати алергічні реакції, але й погано підлаштовуються під форму тіла. До того ж, такі натуральні наповнювачі є сприятливим середовищем для появи шкідливих мікроорганізмів, таких як кліщі і т.д.

  3. Жорсткість подушки варто підбирати індивідуально. Адже головне – комфортний сон. При цьому не варто думати, що жорстка подушка з часом втратить свої властивості і стане м'якшою. Особливо уважно варто вибирати жорсткість подушки для дітей. Зважаючи на те, що до певного віку педіатри взагалі не радять класти щось під головку дитини.

Сьогодні купити подушки можна не виходячи із дому. Це зручно, проте в такому разі ви не зможете її торкнутися і самостійно переконатися в жорсткості та якості. У такому разі необхідно дуже уважно читати всі характеристики та відгуки покупців. Подушка - незамінний атрибут здорового сну, але тільки в тому випадку, коли вона виготовлена з якісних матеріалів і правильно підібрана.