В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Мотооприскувачі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Мотооприскувач – це бензиновий обприскувач для догляду за деревами, кущами, городніми культурами. Він призначений для розпилення розчинів з добривом, засобами захисту від шкідників і хвороб. Існують моделі мотообприскувачів для розпилення порошку. Він допоможе швидко обробити ділянку землі або сад з найменшими фізичними витратами. Купити мотооприскувач має сенс як для фермера, так і для дачника.

Принцип роботи садових мотооприскувачів і важливі функції

Щоб зрозуміти принцип роботи, розглянемо конструкцію мотообприскувачів:

 • двотактний, рідше чотиритактний двигун;
 • насос для нагнітання повітря;
 • бачок для паливної суміші (бензин і масло для двотактних двигунів);
 • бак для робочої рідини (порошку);
 • розпилюють насадки;
 • очисні фільтри;
 • рама для кріплення двигуна;
 • засоби перенесення / пересування – ремені, візок, ручки.

Функціонує за принципом перетворення рідини в дрібнодисперсний аерозоль за допомогою повітряного потоку. Насос здатний нагнітати тиск до 30 атмосфер. За рахунок підвищення тиску всередині і меншого тиску зовні, робоча рідина "виривається" назовні під потужним натиском.

Різні функції допомагають оптимізувати роботу садового мотообприскувача, збільшують його ефективність при зменшенні витрат рідини або порошку. Тому багато в чому ціна на мотооприскувач і залежить від його можливостей.

 1. Вертикальне розпорошення – завдяки високій продуктивності насосного модуля (до 30 атмосфер всередині колби), такі садові обприскувачі здатні розпорошувати суміші на відстань понад 14 метрів. Ціна на мотооприскувач підвищується при наявності бустерного насоса;
 2. Регулювання напору струменя – для обробки високих дерев натиск струменя збільшується, для низькорослих рослин зменшується. Істотно заощаджується витрата препарату під час роботи.
 3. Розпилення порошку (сівалка) – функція дозволяє садовому мотообприскувачу працювати як з рідкими препаратами, так і з різними порошками.
 4. Дрібнодисперсний туман – його забезпечує ротаційна форсунка, в конусі якої рідина розбивається на дрібні крапельки, і розпорошується вентилятором на виході. В результаті в повітря потрапляє тонка аерозольна плівка, яка з часом осідає на рослинах, повністю покриваючи їх. Витрата рідини при цьому зводиться до мінімуму.
 5. Антивібраційна система – спеціальна система, яка за допомогою демпферних подушок гасить вібрації від двигуна.
 6. Повітродувка – висока швидкість повітряного потоку дозволяє проводити прибирання доріжок, клумб, газонів від листя і дрібного сміття. За допомогою спеціального режиму мотооприскувач перетворюється в надійного помічника з прибирання і замінює інший вид садової техніки повітродувки і садові пилососи.
 7. Електростатичний заряд – при контакті з електродами в камері розпилювача, краплі хімікатів отримують електричний заряд. При попаданні в повітря, вони наче намагнічуються, притягуються одна до одної, а потім до листя, рівномірно покриваючи всю рослину. Це знижує витрату хімікатів і підвищує ефективність розпилення.

Мотооприскувач – на що звернути увагу при виборі

При виборі важливо враховувати:

 1. Потужність – для ділянки в 10-20 соток достатньо потужності в 0,9-1,5 к.с. При необхідності обробити ділянку до 1 Га, краще вибрати модель потужністю 2-3 к.с. Мотооприскувачі потужністю 5 к.с. здатні обробити до 5 гектарів сільськогосподарських земель за 8-9 годин.
 2. Обсяг бака – також залежить від розміру оброблюваної території. Для ділянки в 10-20 соток досить обсягу до 15 літрів. Для площі до 1 Га краще вибрати модель з баком до 20 літрів.
 3. Радіус розпилення. У різних моделей він варіюється від 3 до 15 метрів. Щоб якісно обробити ділянку від 20 до 50 соток можна вибрати модель з радіусом розпилення до 12 метрів. Якщо ділянка більше 0,5 га, краще купити мотооприскувач з дальністю розпилення до 15 метрів.
 4. Сумісність – рідина або порошок. Характеризує тип речовини з якими може працювати мотооприскувач.
 5. Система пуску – буває ручний старий і електростарт.
 6. Спосіб перенесення – ранцеві, плечові або на колесах.

Як вибрати спосіб перенесення садового мотообприскувача і які ще "важливі дрібниці" потрібно пам'ятати

У роботі немає дрібниць, тому варто визначитися зі зручністю транспортування даного агрегату.

 1. Моделі з ручкою – розмір бака до 15 літрів, легкі, компактні, їх зручно переносити по ділянці.
 2. Ранцеві моделі – оснащені ременями на зразок шкільного ранця, які комфортно лягають на спину оператора.
 3. Колісна модель (з транспортувальні колесами) – частіше це моделі з об'ємом бака більш ніж 15 л.
 4. Панель керування дозволить регулювати параметри обробки.

Зручно і швидко купити мотооприскувач в інтернет магазині Побудуй

Замовляйте мотооприскувачі в інтернет-магазині "Побудуй". В нас великий вибір, доступні ціни. Якщо ви ще не визначилися з моделлю, зверніться за допомогою до наших консультантів. Телефонуйте за номером (0800) 50-54-52!

Питання, що часто виникають про мотооприскувачі:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Мотооприскувачі?
 • Ціна на Мотооприскувачі від 80 до 35 898 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Мотооприскувачі?
 • Мотооприскувачі ECHO

  Мотооприскувачі Foresta

  Мотооприскувачі FORTE

  Мотооприскувачі GTM

  Мотооприскувачі HECHT