В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Полікарбонат

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Стільниковий полікарбонат є відмінним варіантом для створення прозорої покрівлі. Традиційно його використовують при будівництві навісів для автомобілів, теплиць, альтанок та інших конструкцій. Широке різноманіття кольорів, висока міцність і прийнятна ціна – головні причини, за якими український споживач вибирає полікарбонат, а не будь-який інший будівельний матеріал.

Якщо ви шукаєте стільниковий полікарбонат недорого, замовляйте його в інтернет-магазині "Побудуй". У нас є з чого вибрати плюс демократична вартість доставки по Україні!

Полікарбонат – особливості матеріалу

Головною перевагою полікарбонату вважається його гнучкість. На другому місці - здатність зберігати тепло, за рахунок пустот і повітряного прошарку. Завдяки цьому його використання можливо в будь-яких типах і конструкціях покрівлі, особливо при спорудженні аркових видів.

Структура матеріалу стільниковий – 2 листи полімерного пластику з'єднані між собою вертикальними деталями, які служать ребрами жорсткості. Завдяки такій конструкції лист має високу міцність і добре зберігає тепло (тому його використання можливо навіть при влаштуванні зимових садів, веранд тощо). Міцність безпосередньо залежить від товщини стінок, але чим міцніший лист, тим вища ціна полікарбонату. Але якщо вам потрібно купити, дійсно, довговічний матеріал, не варто економити на міцності і стійкості до ультрафіолету. Інакше через пару років доведеться міняти покриття.

Слід розуміти, що функціональність і цілісність листа будуть забезпечені тільки в тому випадку, якщо монтаж буде проведено правильно. Для цього рекомендується використовувати необхідну фурнітуру, а не кріпити полікарбонат за допомогою саморізів або інших доступних матеріалів.

Купити стільниковий полікарбонат в інтернет-магазині "Побудуй"

Щоб замовити матеріал, купити полікарбонат, скористайтеся електронною формою на нашому сайті або просто дзвоніть нам за зазначеними телефонами. Якщо при виборі товару, його характеристиках або за послугою доставки у вас виникнуть питання - звертайтеся, будемо раді допомогти вам! Ми здійснюємо продаж з доставкою в усі міста України!

Питання, що часто виникають про полікарбонат:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Полікарбонат?
  • Ціна на Полікарбонат від 229 до 5 737 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Полікарбонат?
  • Полікарбонат Bauglas

    Полікарбонат Marlon

    Полікарбонат Soton