В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Клей для гіпсокартону

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Клей для гіпсокартону – спеціальна будівельна суміш, що використовується для кріплення гіпсокартону (ГКЛ) та інших гіпсових виробів (ліпнина, декоративні панелі, плінтуси) до поверхні стін у внутрішніх приміщеннях. Дозволяє проводити монтажні роботи безкаркасним способом з метою економії корисної площі. В інтернет-магазині “Побудуй” можна вдало підібрати та купити клей для гіпсокартону, але попередньо слід визначитися з видами та його загальними характеристиками.

Клей для гіпсокартона 1.jpg

Загальні характеристики та властивості клею для гіпсокартону

Щоб прикріпити ГКЛ до поверхні можна використати спеціальні металеві профілі, які сформовано у каркас, або обрати безкаркасний спосіб кріплення за допомогою саморізів, дюбелів, шурупів. Однак, якщо стіна бетонна такий спосіб не підходить, тому обирають клей для гіпсових плит.

Профіль для гіпсокартона.jpg

Безкаркасний спосіб кріплення за допомогою саморізів.jpg

Клейові суміші які використовують для ГКЛ поділяють за способом застосування на:

 1. Монтажні – гіпсова основа, універсальні та прості у використанні, швидко схоплюються та підходять для вологих приміщень, потребують замішування безпосередньо перед роботою. Найпопулярніший вид – клей Perlfix від бренду Knauf. Пакування передбачено виробництвом – паперові мішки з поліетиленовою вставкою;
 2. Гіпсові мастики (суміші пасти та клею) готові до роботи. Після змішування та набухання додатково додають вапно;
 3. Силіконові – призначені для монтажу на гладкі, глянцеві поверхні;
 4. Рідкі цвяхи – актуальні для малої площі приклеювання через високу ціну та спеціальні умови для використання: ідеально рівна та чиста поверхня, необхідний монтажний пістолет для видавлювання;
 5. Монтажні пістолети.jpg

 6. Монтажна клей-піна з високими адгезивними властивостями. Під нею не прокладають електричні кабелі, підходить для кріплення невеликих елементів (відкоси, колони, ніші). Існує два способи кріплення:
 • лист прикручують саморізами до стіни, а простір заповнюють піно;
 • лист одразу кріплять на піну.

У порівнянні з каркасним способом кріплення, використання клею має наступні переваги:

 1. Легко наноситься, важливо слідувати інструкції з приготування, нанести на поверхню та притиснути лист, вирівняти.
 2. Міцний після висихання, а час затвердіння триває від 1 до 1,5 години залежно від нанесеного шару.
 3. Доступна ціна клею та економічно вигідне застосування. Надійна фіксація допоможе у майбутньому зекономити на опаленні, адже приміщення буде добре зігріте завдяки високій теплоізоляції.
 4. Скорочений час проведення монтажних робіт, немає необхідності робити спеціальні конструкції, купувати додаткові металеві профілі та кріплення.
 5. Має високу адгезію та пластичність. Не дає усадку.

Однак для надто нерівних стін, клей для ГКЛ економічно необґрунтований, а ефективність є лише тоді, коли перепад не досягає 30 мм по всій висоті стіни.

Застереження – погані умови складського зберігання або перевищення терміну використання після замісу призводять до втрати клейких властивостей.

Специфіка роботи та ціна клею для гіпсокартону?

Адгезивні властивості клею для гіпсокартону працюють лише на бетонних, газобетонних або цегляних поверхнях. В окремих випадках, як от монтаж на дерев'яні площини, слід використати спеціальну армуючу сітку.

Щоб отримати позитивний результат з довготривалим терміном експлуатації слід ознайомитися та дотримуватися певних правил замішування та нанесення клею для гіпсокартону:

 1. Підготовка поверхні, очищення стін від залишків штукатурки, бруду та пилу.
 2. Перед монтажем стіни обов’язково грунтують, для збільшення ступеню впитування води, адгезії та збору зайвого пилу.
 3. Сухий клей для гіпсокартону засипають у ємність з водою та замішують до однорідності спеціальним вінчиком за допомогою дрельки або перфоратора.
 4. Розріджувати або згущувати клей дозволено лише впродовж перших п'яти хвилин після приготування, щоб не збільшувати час затвердіння та не порушувати пластичні властивості. Активний час застосування готової клейової суміші 40 хв.
 5. Клей наноситься по краям листа, а в середині у чотири ряди, відстань між ними 400 мм.
 6. За потреби використовуйте допоміжні елементи для фіксації плити у заданому вертикальному положенні.
 7. Вирівнювання листів відбувається за допомогою будівельного рівня.
 8. Використовуйте якісні матеріали для фінішного покриття.

Перш, ніж купити клей для гіпсокартону, обов'язково ознайомтеся з інструкцією, правилами використання та рекомендованої температурою, при якій можна працювати з матеріалом. Якщо ігнорувати ці пункти, ремонт незабаром доведеться переробляти. Ціна клею для гіпсокартону доступна, а приклеювання при дотриманні техніки і послідовності етапів не викликає складнощів та труднощів, навіть якщо самостійно проводити ремонтні роботи.

Клей для гіпсокартона.jpg

Де купити клей для гіпсокартону в Києві?

В інтернет-магазині “Побудуй” можна купити клей для гіпсокартону найвищої якості. В наявності гіпсові, спеціалізовані суміші, монтажна піна перевірених виробників з адресною доставкою у Києві та всій Україні. Актуальна ціна клею для гіпсокартону зазначена під кожною позицією товару, вона вас приємно здивує. Кваліфіковані спеціалісти магазину допоможуть обрати правильний вид, щоб провести заплановані будівельні роботи.

Питання, що часто виникають про клей для гіпсокартону:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Клей для гіпсокартону?
 • Ціна на Клей для гіпсокартону від 125 до 294 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Клей для гіпсокартону?
 • Клей для гіпсокартону Knauf

  Клей для гіпсокартону Krumix

  Клей для гіпсокартону Plato

  Клей для гіпсокартону Siltek