В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Круги відрізні

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Коло відрізне — це найпоширеніша оснастка для КШМ (болгарок) більше 70% операцій з болгаркою проводиться з відрізним диском. У загальному випадку він є основою зі скловолокна покритою абразивним складом. Найчастіше призначений для різання металевої арматури, труб, кутників тощо. Але є спеціалізовані алмазні відрізні кола для роботи з бетоном, каменем, черепицею, шифером тощо. Розберемося докладніше що потрібно знати перед тим, як купити відрізні кола для болгарки.

Коло відрізне.jpg

Від чого залежить якість відрізного круга


Перш ніж приступити до вибору, пам'ятайте, що потрібно використовувати диски для болгарки суворо за призначенням, адже можна купити:

 • відрізні диски для болгарки;
 • заточувальні круги для болгарки;
 • зачисні круги – це дротяні у вигляді прямих чи конусних щіток;
 • шліфувальні круги для болгарки;
 • пелюсткові торцеві круги.

В даному випадку ми розглядаємо тільки відрізні кола, не намагайтеся шліфувати чи заточувати інструмент за допомогою відрізних дисків. Це не лише малоефективно, а й небезпечно.

Усі відрізні круги для болгарок можна поділити на дві великі групи: абразивні та алмазні. Алмазні круги продаються в іншому розділі, тут ми докладніше розберемо абразивні диски для болгарки.

Абразивні круги відрізні – це найпоширеніший варіант. Тут абразивний шар із гострих гранул наклеєний на основу зі скловолокна залитого компаундом (текстоліт, бакеліт), див. ілюстрацію нижче.

 Абразивні круги відрізні .jpg

Металеве кільце в центрі має чітко визначений діаметр для посадки на шпиндель болгарки. Найчастіше це 22,2 мм, але бувають інші варіанти. Можна купити абразивні кола двох типів:

 • тип 41 – плоский абсолютна більшість відрізних кругів саме тип 41;

 • тип 42 - зі зміщеною (увігнутою) центральною частиною, потрібні для важкодоступних місць, досить рідкісний варіант.

Абразивні круги тип 42.jpg

Абразивні круги для болгарки чудово справляються з металом, деякі модифікації можуть різати черепицю та камінь.

Товщина відрізного кола такого типу лежить у межах від 1 до 3 мм, але переважна більшість відрізних кругів, що можна купити в магазині, мають товщину 1,6-1,9 мм. Мала товщина зменшує міцність та ресурс диска та застосовується для спеціальних завдань зі швидкого різання. Так само, як і велика товщина. Ціна відрізного диска товщиною 3 мм значно вище в порівнянні зі стандартним, а ніякого реального приросту у продуктивності не дає. Якщо, звичайно, йдеться про звичайні завдання на кшталт нарізки арматури або обрізки сталевого профілю для огорожі.

Також довговічність ефективність та швидкість роботи залежить від типу абразивного матеріалу. Можна купити відрізні кола з такими типами абразивного матеріалу:

 • оксид алюмінію (корунд) один із найпоширеніших матеріалів у тому числі для наждакового паперу – недорогий та досить ефективний особливо для різання конструкційних сталей;

 • карбід кремнію – краї гранул гостріші, але самі гранули менш міцні – це ідеальний варіант для різання кольорових металів, ефективність роботи істотно вища, але й ціна відрізного кола висока;

 • керамічний оксид алюмінію – перевершує свого побратима ефектом самоочищення та самозаточення, гранули сколюються і оголюють нові грані з гострими краями, але і ціна відрізного круга буде вищою;

 • цирконієвий корунд (оксид цирконію) – гранули гострі та міцні, та ще й з ефектом самозаточування, такий диск справляється з твердими сплавами та сталями, що важко обробляються, і це найдорожчий варіант.

Застосовуються також суміші різних видів абразивних матеріалів. Майстри вважають найкращими відрізні диски, покриті сумішшю оксиду цирконію та керамічного оксиду алюмінію. При цьому і сполучна речовина, яка утримує гранули, повинна бути особливо міцною. Такий диск ріже сталь та інші матеріали дуже швидко, та довго не стирається. Але й ціна відрізного круга цього типу помітно вища, а це виправдано лише на великих будівлях або механозбірних цехах.Як вибрати круг відрізний для болгарки


Для полегшення вибору ми склали список важливих моментів, які потрібно врахувати перш ніж купити обрізні кола для болгарки:

 1. Розмір включаючи товщину. Тонкий диск ріже швидше, відходів менше, але зношується швидше та й зламати такий диск легше. Другий важливий фактор розмір, відрізне коло має відповідати габаритам болгарки. Найпопулярніші діаметри 115-125 мм та 180-230 мм. Відповідно під максимальний розмір малих (одноручних) та великих дворучних УШМ.

 2. Призначення вказано на диску. По металу, каменю і т.д.

 3. Максимально допустима швидкість обертання вказується і в обертах за хвилину і абсолютну швидкість руху кромки диска в м/с. Не можна перевищувати вказані параметри. Інакше відрізний круг може зруйнуватися і завдати травм.

 4. Стандарт безпеки та знаки відповідності технічним регламентам, наприклад, Євросоюзу чи Україні. Чим вищий стандарт, тим краще.

 5. Термін придатності – та як не дивно, але у відрізних кругів є максимальний термін зберігання. І він також вказується на самому диску. Справа в тому, що властивості речовин, що клеять та утримують гранули з часом погіршуються.


Чому вигідно купити відрізний диск у магазині Побудуй


Ми великий інтернет-магазин і у нас можна купити тільки перевірений інструмент, що нормально функціонує, а також оснащення і витратні матеріали до нього. Ми дбаємо про інтереси наших покупців, бо це наша репутація.

Крім того, у нас можна купити й інше оснащення, а також інструмент та матеріали для будівництва:

 • бури для перфораторів, коронки для бетону і т.д.

 • електроінструмент — дрилі, шліфувальні машини, шуруповерти болгарки перфоратори;

 • будівельні суміші – клей для плитки та утеплювача, фінішна та стартова шпаклівка тощо.

 • садові шланги, пістолети, розпилювачі.

Якщо є питання щодо характеристик, або хочете знати, як купити відрізні кола у вашому місті телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.Питання, що часто виникають про круги відрізні:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Круги відрізні?
 • Ціна на Круги відрізні від 15 до 3 008 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Круги відрізні?
 • Круги відрізні DeWALT

  Круги відрізні Granite

  Круги відрізні Intertool

  Круги відрізні Miol

  Круги відрізні Sigma