В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Ножі для газонокосарок

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Ніж для газонокосарки - це головний її ріжучий елемент. Від його гостроти буде залежати якість косіння газону. Чим він гостріший - тим більш чітким і менш травматичним буде зріз трави. Під час експлуатації техніки вони не тільки затупляются, але і деформуються. Тому необхідно постійно стежити за їхнім станом і своєчасної заточуванням. У разі необхідності купити ніж для газонокосарки можна в нашому інтернет-магазині "Побудуй".

Ножі для газонокосарки.jpg

Які види ножів для газонокосарки бувають

Ножі для газонокосарки можна розділити на три групи:

 • для косіння (звичайні);
 • Ножі для косіння (звичайні).
 • універсальні;
 • для мульчування.
 • Ножі для мульчування.jpg

Головним завданням ножів для косіння є безпосередньо скошування трави. Вони мають прямокутну форму. Їх леза довгі і широкі. Вони мають односторонню заточку, а на краях присутній легкий вигин. Він необхідний для відкидання скошеної трави в травозбірник. Завдяки високій швидкості обертання ножа він також виконує подрібнення трави. Але таке подрібнення є досить грубим.

Універсальні варіанти мають більш виражений плавний вигин поверхні від центру до країв. Це дозволяє не тільки скошувати траву, а й подрібнювати її. При цьому ступінь подрібнення буде не дуже високою.

Ножі для мульчування мають Z-подібну форму. Найчастіше на кінцях їх лопатей роблять додаткові ріжучі зубці. Завдяки цьому вони здатні подрібнювати траву до дуже дрібних фракцій.

За типом конструкції ножі можуть бути дво- або чотирьох-лопатевими. Продуктивність останніх значно вища. Вони, як правило, використовуються для мульчування трави.

Дво-лопатеві ножі.jpg     Чотири-лопатеві.jpg

Які особливості слід враховувати при виборі ножів для газонокосарки

Головним критерієм при виборі ножа для газонокосарки є його функціональність. Оптимальним варіантом буде універсальний варіант. Він впорається з усіма завданнями з косіння і подрібнення трави. Не рекомендується використовувати звичайні ножі для косіння високої трави. Це може спровокувати зупинку газонокосарки через скупчення скошеної трави у внутрішньому барабані косарки. Використання ножів для мульчування супроводжується більш інтенсивним навантаженням на двигун. Тому використання їх в малопотужних машинах може привести до швидкого виходу з ладу техніки.

Другим критерієм вибору є довжина виробу. Вона може коливатися від 33 до 53 см. Від довжини буде залежати продуктивність газонокосарки і швидкість виконання робіт. Для ділянки площею до 5 соток оптимальною вважається довжина в від 33 до 40 см, від 5 до 10 соток - 40-48 см, а понад 10 соток - від 50 см. Рекомендується використовувати ножі тієї довжини, яку передбачив виробник тієї чи іншої моделі. Використання виробів меншого розміру, ніж передбачений виробником, призведе до зменшення продуктивності техніки. До того ж, він не зможе повноцінно впоратися з викидом трави в травозбірник. Використання більшого за розміром ножа може призвести до деформації внутрішнього барабана газонокосарки. Крім того, використання більшого за розміром ножа буде супроводжуватися підвищеним навантаженням на двигун. Це може призвести до виходу його з ладу.

Важливим моментом при виборі ножа для газонокосарки є матеріал виготовлення. Необхідно, щоб він був виконаний зі стійкої до ударів сталі. Твердість сталі повинна бути не нижче 55 одиниць за шкалою Роквелла. Такий ніж збереже свої ріжучі здатності навіть при контакті з дерев'яними гілками або дрібними каменями.

Де краще купити ніж для газонокосарки

У Дніпрі та Києві  ніж для газонокосарки можна купити в нашому інтернет-магазині "Побудуй". Зробити це досить просто. Для покупки Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам по телефону. Також наші фахівці можуть допомогти Вам з вибором необхідного варіанту, виходячи з типу і моделі Вашої газонокосарки.

Питання, що часто виникають про ножі для газонокосарок:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Ножі для газонокосарок?
 • Ціна на Ножі для газонокосарок від 199 до 3 498 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Ножі для газонокосарок?
 • Ножі для газонокосарок AL-KO

  Ножі для газонокосарок BOSCH

  Ножі для газонокосарок Ego

  Ножі для газонокосарок Einhell

  Ножі для газонокосарок Gardena