В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Складні ножі та мультитули

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

У житті кожної сучасної людини знайшли своє місце складні ножі і мультитули, які відрізняються зручністю використання і носіння. Популярність подібних виробів тісно пов'язана з функціональністю і компактними розмірами. Такі вироби здатні виручити свого власника в багатьох ситуаціях.

Особливості складних ножів і мультитулів

Популярність складних моделей пов'язана з тим, що вони здатні повноцінно замінити моделі з фіксованими клинками і ні в чому не поступатися їм. Швидше навіть навпаки - перевершують розмірами, надійністю, у вазі й міцності. Крім функцій самозахисту, подібний інструмент активно використовується на пікніках, природі, дачі, походах, активному відпочинку або в польових умовах.

Мультитули і складні ножі мають головну відмінну рису від моделей з фіксованим клинком - наявність механізму, який дозволяє ховати лезо в рукоятку. Як правило, обертання клинка здійснюється за рахунок площини рукоятки. Трохи рідше зустрічаються вироби з поворотом ножа перпендикулярно щодо положення леза.

На сьогоднішній день можна виділити 3 основні види викиду ножа - автоматичне, напівавтоматичне або ручне.

Купити складний ніж

Якщо ви вирішили купити мультитул або складний ніж, у першу чергу слід вибирати моделі з дозволеною довжиною клинка, яка повинна бути меншою за долоню. В іншому випадку виріб буде вважатися зброєю і для його носіння будуть потрібні відповідні документи.

Крім того, під час вибору мультитула зважайте на якість матеріалів, бренд, ціну, форму клинка і навантаження, які він може витримати. Кожен компонент товару орієнтований на виконання певних дій. Для дотримання власної безпеки, зверніть увагу на принцип роботи замка. Якщо ви плануєте часто використовувати свою покупку, віддавайте перевагу моделям з найбільш зручною, а не красивою ручкою. Найбільш довговічними і міцними вважаються товари з металевими або дерев'яними ручками.

Питання, що часто виникають про складні ножі та мультитули:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Складні ножі та мультитули?
 • Ціна на Складні ножі та мультитули від 211 до 1 477 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Складні ножі та мультитули?
 • Складні ножі та мультитули Berger

  Складні ножі та мультитули Black+Decker

  Складні ножі та мультитули INGCO

  Складні ножі та мультитули Intertool

  Складні ножі та мультитули Maestro