В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Металочерепиця

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Доступним і розповсюдженим матеріалом для покрівлі є сталевий лист. А металочерепиця завдяки доступній ціні, простоті монтажу та довговічності покриття користується величезною популярністю. Покрівлю під металочерепицею не потрібно фарбувати і взагалі мінімум обслуговування.

Скільки коштує металочерепиця

Актуальну ціну металочерепиці за м2 або цілий лист ви знайдете вище в цьому розділі. Прайс постійно оновлюється, завдяки чому ціна металочерепиці на сайті завжди актуальна. Але загальна вартість покрівлі складається не тільки з ціни за квадрат помноженої на площу покрівлі.

Пам'ятайте, крім металочерепиці потрібно придбати:

 • кроквені елементи (конкові елементі, кути, капельники) – всі ці «дрібниці» можуть додати додатково приблизно 15% до вартості покрівельного матеріалу;

 • кріплення – покрівельні саморізи з ущільненням, на них теж краще не економити, від якості ущільнювача залежить довговічність покрівлі;

 • враховуйте відходи на підрізку мінімум 15%, адже розмір листа металочерепиці стандартний, а форма даху унікальна, в особливо складних випадках - «під ніж» може піти до 30% покрівельного листа.

Перш ніж купити металочерепицю зверніть увагу на:

 1. Товщину листа – не женіться за низькою ціною, сталь не повинна бути тоншою за 0,5 мм.

 2. Цинкування – мінімум 275 г / м2. Нечесні виробники можуть «не доглянути» цей момент.

 3. Зовнішній вигляд та стійкість верхніх шарів до вигорання. Звичайно, поки матеріал новий всі види покриттів виглядають чудово, тому дізнайтеся, де можна подивитися покрівлі, яким вже кілька років, яка гарантія на покриття, тощо.

У нас ви отримаєте повні, вичерпні відповіді за властивостями всіх видів покрівельних покриттів.

Модульна металочерепиця в чому різниця і переваги

Головними відмінностями цього виду дахового покриття є:

 • набагато менший розмір листів «модулів»;

 • приховане кріплення;

 • на порядок краща якість покриття, і як наслідок зовнішній вигляд.

Ціна модульної металочерепиці значно вище. Рішення купити модульну металочерепицю слід приймати, тільки якщо немає критичних обмежень по бюджету, і ви хочете отримати принципово інший, кращий варіант покрівлі.

На перший погляд менший розмір листів модульної металочерепиці здорожчує монтаж і знижує надійність покрівлі. Адже великий лист дозволяє закрити велику площу без стиків та зазорів за один раз. Але монтажнику потрібно ходити по слизькій поверхні великого листа, щоб вкрутити саморізи, а це додаткова небезпека.

Модульні листи металочерепиці менші і легші, укладати їх простіше, а значить вимоги до кваліфікації робітників нижче.

Крім того, великий лист від циклів нагріву та охолодження розширюється, саморізи з часом опускаються і дах починає гриміти. Тому періодично покрівельні саморізи потрібно підтягувати. Листи модульної металочерепиці значно менші, їх лінійне розширення не таке велике, щоб «розхитати» саморізи.

Якщо потрібна додаткова консультація, або дізнатися, як отримати спеціальні умови по ціні і доставці, телефонуйте. Із задоволенням допоможемо вирішити всі питання.

Питання, що часто виникають про металочерепиця:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Металочерепиця?
 • Ціна на Металочерепиця від 125 до 507 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Металочерепиця?
 • Металочерепиця Egeria

  Металочерепиця Арсенал

  Металочерепиця Сталекс