В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Бідони

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Бідон ― ємність для зберігання та транспортування рідин або сипучих продуктів, в тому числі води та палива. За зовнішнім виглядом це бак циліндричної форми з однією або кількома ручками. Широку горловину щільно закривають кришкою, яка має гумовий ущільнювач, для додаткової герметизації та перешкоджання розливу рідини під час перекидання.

Бідон.jpg

Бідон ― характеристики, особливості, параметри

Розрізняють наступні види бідонів відповідно до основного матеріалу з якого їх виготовляють.

Алюмінієвий бідон

Харчовий алюміній призначений для зберігання та транспортування рідких речовин, наприклад води, молока, меду, рослинної олії та інших продуктів.

За об'ємом бувають 10, 25 та 40 л. Останні мають гумові манжети на кришці, для додаткової герметизації.

Характеризується відносно малою вагою та високою теплопровідністю, рівномірно нагрівається за короткий проміжок часу. Володіє стійкістю до корозії, простий в догляді.

Одним з недоліків цього виду, є те. що алюміній досить м'який матеріал. Відтак, усі подряпини, удари або падіння залишаються вм'ятини на корпусі, тим самим знижують його естетичний вигляд.

Зваживши на те, що час використання алюмінієвого бідона тривалий, ціна на нього не висока. Він не набирає сторонніх запахів та смаків від продуктів, його використання є багаторазовим.

Однак, слід звернути увагу, що догляд та миття слід проводити без застосування агресивних лугів для запобігання руйнуванню захисної оксидної плівки.

Алюмінієвий бідон.jpg

Бідон з нержавіючої сталі

Виконаний з високоякісного матеріалу, який дозволено використовувати для зберігання та транспортування харчових продуктів. Сплав хрому та нікелю нейтральний матеріал, що не контактує з вмістом у ємності бідону.

Особлива глянцева зовнішня поверхня, з додатковим блиском виглядає значно привабливіше за алюмінієву модель. Його легко мити, в мікропорах металу не осідає та не залишається бруд.

Призначений не лише для використання у побуті, а й у косметологічній та хімічній галузях для зберігання агресивних речовин.

Виготовляють об'ємом від 5 до 50 л, товщина стінок до 0, 8 мм. Загальна вага порожньої ємності на 10 л складає 2,2 кг.

Бідон з нержавіючої сталі.jpg

Пластмасовий бідон

Характеризуються невеликою вагою, можуть вміщувати великі об'єми, прості у використанні та догляді. Пластик є найпрактичнішим матеріалом, але водночас має такі недоліки: вбирає запахи, які можуть впливати на смак продукту, що всередині, обережно слід відноситься до хімічних речовин, які там зберігаються. Пластик стійкий до температурних перепадів, можливе використання від -40 до +70°С. Активно використовується як садовий інвентар.

Вартість та ціна бідона залежить не лише від призначення, основних параметрів, а й від основного матеріалу з якого його виготовлено.

Пластмасовий бідон.jpg

Як замовити та купити бідон в інтернеті з доставкою?

В інтернет-магазині «Побудуй» ви можете купити бідони за найкращими цінами в Україні. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, з можливістю доставки поштовим операторами Україною, кур'єрською службою по Київській обл., або самовивіз із складу.

Вигідно купити бідон можна скориставшись каталогом нашого магазину, до кожної позиції додано актуальну ціну, детальний опис та характеристику.

Якщо при оформленні покупки виникають питання по товару або ціні, його доставці, звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі запитання. Консультації за телефоном +380 (0800) 50-54-52, безкоштовні.Питання, що часто виникають про бідони:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Бідони?
  • Ціна на Бідони від 246 до 1 320 грн.