В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Будівельні плівки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Будівельна плівка – це поліетиленові покриття різного ступеня щільності, прозорості та опірності до ультрафіолету. Використовується як захисний шар для укриття меблів, зберігання будматеріалів, спорудження тепляків (для виконання фасадних робіт у зимовий період) тощо. Жоден хоч трохи серйозний будівельний об'єкт не обійдеться без поліетиленового укривного полотна. Популярність будівельної плівки не випадкова, адже це надійний, досить довговічний, легкий і недорогий матеріал.

Будівельна плівка.jpg

Види та сфера застосування будівельної плівки

За призначенням будівельні плівки можна поділити за призначенням:

 1. Противітрові для спорудження захисних тепляків, закриття віконних та дверних отворів. Для цього потрібна досить міцна та стійка до ультрафіолету будівельна плівка, ціна досить висока. Як правило, для цього застосовуються прозорі покриття завтовшки від 120 мкм і більше. Іноді для цього використовується армована плівка, де між двома шарами поліетилену знаходиться сітка з поліпропілену.
 2. Противітрові плівки.jpg

 3. Гідроізоляційні – до цієї групи входять і підпокрівельні плівкита супердифузійні мембрани, але на нашому сайті вони продаються у спеціалізованих розділах.
 4. Пакувальні, для захисту при транспортуванні та зберіганні будівельних матеріалів: утеплювача, деревини та інших матеріалів, які потрібно захищати від вологи та сонця. Ціна будівельної плівки цієї групи помітно нижча порівняно з попередніми.
 5. Укривні, використовуються для захисту меблів та вже готового оздоблення під час проведення ремонтних робіт.

Найчастіше як будівельна плівка застосовується одношаровий поліетилен достатньої товщини та міцності, бажано стабілізований від дії ультрафіолету. Нерідко на будмайданчиках використовується недорога теплична плівка без додаткових властивостей, таких як гідрофільність і здатність розсіювати світло.

Область застосування багато в чому визначається призначенням, але є ще кілька способів:

 • під заливку цементною стяжкою часто розстеляють поліетиленову плівку, щоб вологий розчин не витікав і не втрачав частину вологи при контакті з основою, що всмоктує вологу;
 • для створення ізольованих навісів над траншеями під час ремонту кабельних ліній, дефектів покрівлі тощо;
 • для паро- та гідроізоляції горищних перекриттів;
 • в котлован фундаменту також часто укладається будівельна плівка, вона там залишається і служить додатковою гідроізоляцією від капілярного всмоктування рідини в підземну частину фундаменту.

Як вибрати будівельну плівку – властивості та критерії якості

Вибір залежить від призначення та тривалості використання. Наприклад, щоб укрити меблі перед фарбуванням стелі та для консервації будівельного об'єкта на зиму потрібні принципово різні за властивостями плівки. Як мінімум по товщині та міцності. Розберемо характеристики на які слід звертати увагу під час вибору.

 1. Міцність будівельної плівки залежить не лише від товщини. Армована плівка в кілька разів міцніша на розрив і розтяг. Якщо полотно має нести навантаження, наприклад, закривати будівельні риштування від вітру або повністю закривати будівельний об'єкт на тривалий період краще купити будівельну плівку з армованим прошарком. Ціна армованої плівки помітно вища, але вона може бути багаторазовою, на відміну від звичайної, яка списується та викидається по завершенню будівництва.
 2. Армована плівка.jpg

 3. УФ захист – потрібна не завжди. Ціна захищеної від ультрафіолету будівельної плівки завжди вища ніж нестабілізованої. І якщо матеріал потрібен для: стяжки, фундаменту, або як покривний матеріал на складі, то рекомендуємо купити будівельну плівку без УФ-стабілізації.
 4. Колір та ступінь прозорості. Найчастіше можна купити прозорі чи матові будівельні плівки. Але бувають і: чорні, сині, жовті, білі (молочні) кольори. Якщо важливо, щоб сонячне світло не потрапляло на матеріал під покриттям, то потрібно купити темну будівельну плівку. А якщо передбачається споруджувати з неї навіс, під яким будуть проводитись якісь роботи, то потрібно брати максимально прозорий поліетилен. Ціна на прозорі та кольорові варіанти відрізняється не дуже сильно.
 5. Еластичність та здатність зберігати натяг. Ця властивість важливіша для тепличних плівок, де вони кріпляться на каркасах з великими прольотами. Але на будмайданчику також буває важливою є ця здатність. Особливо коли потрібно закрити віконні та дверні отвори на холодну пору року, або законсервувати дах об'єкта до весни.
 6. Стійкість до перепадів температур. Поліетилен втрачає гнучкість і стає крихким за температур нижче нуля. Про це варто пам'ятати, і проводити більшість робіт поки що на вулиці відносно тепло (+5°С і вище). Є добавки, які розширюють температурний діапазон еластичності, але ціна таких плівок помітно вища. І це вже не будівельні, а багатошарові високотехнологічні тепличні плівки.

Плівки.jpg

Чому вигідно купити будівельну плівку в магазині Побудуй

По-перше, ми великий інтернет-магазин, і у нас можна купити не тільки будівельну плівку, але й інші матеріали та інструменти для будівельних робіт:

 • утеплювач для дахів та фасадів – мінеральна вата, плити полістиролу, PIR панелі;
 • електроінструмент: шуруповерти, болгарки, міксери;
 • бетономішалки та електрогенератори;
 • бітумну черепицю та рулонні покрівельні матеріали.

По-друге, у нас підтримується складський запас, і якщо товар потрібен швидко, то доставка не займе більше 1-2 днів.

Якщо є питання щодо наявності, форми оплати або можливості купити будівельні плівки у вашому місті, телефонуйте за номером (0800)50-54-52.

Питання, що часто виникають про будівельні плівки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Будівельні плівки?
 • Ціна на Будівельні плівки від 27 до 1 552 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Будівельні плівки?
 • Будівельні плівки Hardy

  Будівельні плівки Intertool

  Будівельні плівки MasterTool

  Будівельні плівки PBD

  Будівельні плівки Scley