В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Витратні матеріали для інструментів

Витратні матеріали для інструментів – це свердла, бури, біти, диски для циркулярних пилок, полотна для електролобзиків, ножівок і т.д. Придбати витратні матеріали для інструменту потрібно не тільки на заміну в міру зносу, але і для розширення функцій. Наприклад, спеціальні полотна по металу або для різання цементно-стружкових плит. Або біти для шуруповертів під TorX, які не йшли в заводській комплектації.

Які витратні матеріали можна купити в Побудуй

Розглянемо найпоширеніші різновиди:

 1. Бури для перфораторів і дрилів. З напайками з карбіду вольфраму (побідиту) і без них. З хвостовиками під патрон, SDS і SDS plus. Можна купити стандартні бури або подовжені для пробивання несучих стін. Наприклад, під установку кондиціонера.
 2. Бури для перфораторів.jpg

 3. Свердла по дереву, пластику та металу. Можна купити в наборах і окремо. Є практично все діаметри і різновиди за твердістю сплавів і кутах заточки. Крім класичного спірального свердла у нас можна купити пелюсткові (вони ж пір'яні) свердла по дереву.
 4. Свердла по дереву.jpg

 5. Біти для викруток і шуруповертов. Найпоширеніші і часто зношуються й потребують заміни біти під хрест. Але і тут існують два різновиди:
  • класична біта під хрест називається Філіпс і маркується PH;
  • хрест з додатковими насічками для затягування електротехнічних гвинтів і з'єднань з великим крутним моментом називаються позідрайв (PZ).

  Біти для викруток.jpg

 6. Полотна для електролобзиків. Правильно підібране полотно дозволить зробити фігурний паз не тільки в деревині, а й в сталі, пластиек і навіть склі. Перш ніж купити пильне полотно для електролобзика перевірте щоб воно було з потрібним хвостовиком. Звичайно Т-подібний хвостовик підходить майже всюди, але у електролобзиків DeWalt Black&Dekker U-подібний хвостовик. Основне призначення електролобзиком різати деревину і її похідні: ламінат фанеру і т.д. Але навіть тут потрібні різні полотна:
  • вузькі з дрібними зубами - це для фігурних, акуратних і чистих розрізів, але ріжуть повільно і швидко гріються;
  • широкі полотна з крупними зубами і розведенням як у ручної ножівки потрібні для швидкого розпускання великих листів фанери або ОСП там, де не потрібна акуратна кромка, але важлива швидкість.
 7. Леза для монтажних ножів - це найрозповсюдженіший з витратних матеріалів. Потрібні постійно і багато. Подаються в касетах по 10-20 штук.
 8. Диски для шліфувальних машин, болгарок та штроборізів. Тут теж диск довго не живе. Крім того, завжди потрібно кілька дисків: ріжучий універсальний; шліфувальний він же використовується як заточной для іншого інструменту в «польових умовах», також є диски з алмазним напиленням і з зубами як у циркулярної пилки — для різання каменю бетону та інших абразивних матеріалів.
 9. Диски для шліфувальних машин.jpg

 10. Диски для циркулярних пилок - теж матеріал досить швидко замінюється. Тому що  навіть найкраща сталь і твердосплавні напайки зношуються. Крім зносу корисно мати кілька дисків з різним розміром зубів під різні завдання. Циркулярною пилкою теж можна пиляти не тільки деревину.
 11. Зубила і ломи для відбійних молотків. Ці насадки зношуються менше і заміні підлягають не так вже й часто. Але буває, що потрібно мати кілька зубил з різною шириною робочого кінця.
 12. Зубила для відбійних молотків.jpg

Чому вигідно придбати витратні матеріали для ручного та електроінструменту в інтернет-магазині Побудуй

По-перше, тому що у нас є і самі і інструменти, і витратні матеріали до них, як у вигляді наборів, так і окремо. Завдяки мультібрендоваості можна підібрати найкращий варіант і за ціною, і за властивостями.

По-друге, ви заощадите час, не потрібно нікуди їхати і вибирати. Можна просто сформулювати завдання, що потрібно, скільки для чого і якого рівня якості. Наші менеджери самі підберуть витратні матеріали і допоможуть купити найкраще з того що є.

Якщо з'явилися питання по наявності, можливості забрати самовивозом або купити з доставкою до вашого міста телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Обов'язково підберемо відповідний за ціною варіант.