В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Рулонні покрівельні матеріали

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

При здійсненні ремонту або будівництві необхідно враховувати переваги і недоліки різних видів покрівельних матеріалів, щоб обраний варіант не виявився помилковим. Якісно облаштована та вкрита покрівля є захистом всіх приміщень в будівлі від негативних впливів будь-якої негоди.

Рулонний покрівельний матеріал є популярним та поширеним рішенням, як для житлових, так і для промислових будівель. На сучасному ринку покриттів представлені товари, які володіють підвищеною надійністю, легкою вагою та економічні у використанні. При цьому, ціни на рулонні покрівельні матеріали цілком доступні, що дозволяє без особливих проблем підібрати необхідний товар для кожного індивідуального випадку.

Різновиди рулонних покрівельних матеріалів

На сьогоднішній день весь асортимент товарів для рулонної покрівлі можна розділити на два типи – оснОвні і безосновні.

ОснОвні виробляються за допомогою обробки смолами, бітумами і їх сумішами. Безосновні виглядають як спеціальні полотнища із заданою товщиною. Для цього застосовується прокатка сумішей, які складаються з бітуму, наповнювача (подрібнена гума або мінеральний порошок), різних добавок (пластифікатори, антисептики).

Згідно з видом основи рулонна покрівля буває з таких матеріалів:

 • поліестер;

 • склохолст;

 • склотканинна;

 • металева фольга;

 • картонна основа.

Основні вимоги, які пред'являються до покрівельних матеріалів – водонепроникність, яка зможе зберігатися без таких механічних пошкоджень як розриви і тріщини. Тому необхідно брати до уваги експлуатаційні умови виробів на покрівлі (вплив широкого діапазону температур і сонячних променів) та необхідності підтримки еластичності виробу в процесі його монтажу (розмотування і приклеювання). Для будь-якого виду покрівельних матеріалів будуть важливі такі показники як: теплостійкість, гнучкість і міцність на розрив.

Купити рулонний покрівельний матеріал

Інтернет-магазин «Побудуй» пропонує купити рулонні покрівельні матеріали за цінами, які приємно здивують. У нашому асортименті можна знайти оптимальні варіанти для облаштування якісної гідроізоляції. Для швидкого пошуку на сайті доступні вбудовані фільтри, які дозволяють сортувати товар за вартістю, брендом, матеріалом основи і геометричністю розмірів.

Питання, що часто виникають про рулонні покрівельні матеріали:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Рулонні покрівельні матеріали?
 • Ціна на Рулонні покрівельні матеріали від 54 до 4 095 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Рулонні покрівельні матеріали?
 • Рулонні покрівельні матеріали Sweetondale

  Рулонні покрівельні матеріали Aquaizol

  Рулонні покрівельні матеріали Izobud

  Рулонні покрівельні матеріали Izolit

  Рулонні покрівельні матеріали Soprema