В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Пили дискові - електроінструмент, який застосовується, в основному, для розкрою деревини і плит на основі деревної стружки. Цей пристрій ідеально підходить для прямих різів. Використовувати пилу зручніше, ніж лобзик, і набагато безпечніше, ніж болгарку.

Зріз, зроблений за допомогою ручної дискової пили, виходить ідеально рівним, без сколів по краях. Саме тому цей інструмент використовують в меблевій індустрії.

Далі розберемося, як визначити, яку дискову пилу вам потрібно купити і чому вигідніше замовляти інструмент в інтернеті з доставкою по Україні? Ми пропонуємо широкий асортимент моделей за прийнятними цінами!

Вибір дискової пили - на що варто звернути увагу?

Початковим критерієм вибору цього електроінструменту є тип пилки. Вона може бути торцевою і циркулярною. Особливість першої полягає в тому, що диск закріплений на ріжучій платформі, а матеріал для розпилу подається з боку. Циркулярна пила має більш широку сферу застосування і, по суті, саме на неї припадають основні продажі.

Далі, що важливо враховувати ,- це швидкість обертання. По суті, ніж спритніше буде обертатися дискова пилка, тим кращою буде лінія зрізу, зроблена нею. Цілком прийнятний варіант - це 4500-5000 обертів на хвилину.

Крім того, при виборі також важливо врахувати:

  • максимальну глибину пропилу;

  • діаметр використовуваних дисків;

  • можливість різу під різними кутами.

Також зверніть увагу на вагу дискової пили, яка впливає на зручність використання інструменту.

Купити пилу дискову в Україні з доставкою - інтернет-магазин "Побудуй"

Замовляйте оптимальну для вас модель  з доставкою в усі міста України! Ми пропонуємо електроінструмент з гарантією від виробника.

Здійснити покупку ви можете будь-яким зручним  способом:

  1. Прямо на нашому сайті, скориставшись формою замовлення.

  2. За телефоном і отримати відповіді на питання у наших менеджерів.

  3. Через онлайн чат в режимі реального часу.