В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Рамки для фотографій

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Фоторамки – особливий стильний елемент інтер'єру, який зберігає спогади. Рамки для фото виступають доброю заміною картин та панно, адже наповнення завжди можна змінити, скласти окрему фотоісторію. Зрозуміло чому фоторамки купити собі чи подарувати рідним хоча б раз в житті вирішує кожна людина.

Фоторамки.jpg

Фоторамки – види та типи, гармонійне поєднання в інтер'єрі

Фоторамки доповнюють кожен простір та інтер'єр, виготовляють їх з наступних матеріалів:

 • рамки для фото з дерева бувають з простими та прямими лініями, лакованими або пофарбованими. Деревина має особливу текстуру поверхні, яка добре піддається декоративним різьбленням. Ціна фоторамки з дерева значно вища, оскільки матеріал екологічний, природній, безпечний для дитячих кімнат, але нестійкий до впливів зовнішнього середовища;
 • Рамки для фото з дерева.jpg

 • пластикові рамки для фотографій мають малу вагу, широку палітру кольорів, та невисоку вартість, тривалий термін експлуатації, міцність та надійність. Купити фоторамки саме з цього матеріалу, необхідно для приміщень з підвищеною вологістю повітря, з перепадами температури – на дачі, в приватному будинку, який рідко відвідується;
 • цифрові сучасні електронні моделі, які зберігають фото у вбудованих пристроях пам'яті, фото “перегортаються” автоматично. або за допомогою пульта керування;
 • Цифрові фоторамки.jpg

 • ковані металеві та гіпсові моделі фоторамок мають високу ціну, характеризуються оригінальність у зовнішньому виконанні, потребують спеціальних міцних кріплень через високу вагу виробу. Термін експлуатації таких виробів досить тривалий, але наприклад гіпсові моделі легко розбити.

Унікальним рішенням для інтер'єру у стилі хай-тек виступають рамки для фото з неоновою підсвіткою, які додатково підкреслюють красу світлини.

Захисним шаром для фотографії виступає звичайне скло або склопластик. Перший стійкий до механічних пошкоджень, але не захищає від вицвітання. Антибліковий склопластик є над прозорим, не відбиває світла, на 40% знижує проникнення ультрафіолету.

Здебільшого фоторамки виготовляють відповідно до стандартних розмірів фотографій 10×15, 15×20, 20×30, 30×40 мм. На сайті інтернет-магазину “Побудуй” в розділі “Декор для дому” купити рамки для фото, можна наступних видів:

 1. Мультирамки складаються з кількох окремих рамок, об'єднаних між собою, дозволяють оформити декілька фотографій у єдине панно. За зовнішнім виглядом та способом розміщення бувають багаторівневими, модульними, настінними або настільними.
 2. Мультирамки.jpg

 3. Дитячі фоторамки особливий вид товару, який виготовлений з високоякісних матеріалів, оформлені додатковими декоративними елементами – ангелами, героями мультфільмів, стилізовані під метрику.
 4. Офісні та стримані у дизайні рамки для фото характеризуються простим обрамленням, зазвичай мають спеціальну ніжку-тримач для настільного розташування. Ціна фоторамки цього виду нижча, у порівнянні з іншими моделями.
 5. Антирама для фотографій сучасний спосіб оформлення фото, за зовнішнім виглядом це скляна або пластикова рамка без обрамлення – багету. Задня стінка виконана із МДФ, має настінне кріплення, гарно комбінується з паспарту.
 6. Весільні фоторамки які збережуть найприємніші моменти ваших урочистих подій.

Особливої уваги заслуговують фоторамки прикрашені написами, камінням, або іншими декоративними елементами –  шкірою, текстилем, квітами. 

Як оформити інтер'єр за допомогою рамки для фотографій

Дизайн фоторамок дуже різноманітний – лаконічний мінімалізм, вишукане бароко або до елегантний вінтаж, еко-стиль, ультрасучасний хай-тек. Рамки підбираються так, щоб вони гармоніювали між собою, з фотографіями та зі стилістикою приміщення.

Рамки для фото можуть мати спеціальні кріплення для фіксування їх на стіні, або ніжку-підставку для розміщення на робочому столі чи полиці. Для створення фото композицій враховують наступні правила:

 • на горизонтальних поверхнях розміщуючи різного розміру фотографії в одну лінію, потрібно вирівнювати їх по верхньому або нижньому краю. Додатково поруч доречними є – підсвічники, скриньки, статуетки, фігурки, іграшки, вази та інші аксесуари;
 • на стінах створити колаж можна кількома прийомами: симетрично, асиметрично, вертикально, горизонтально, діагонально, правильні та неправильні прямокутники, квадрати та ін.

Хаотичне розташування теж може виглядати дуже цікаво та неординарно.

Як купити рамки для фото в інтернет-магазині “Побудуй”?

Інтернет-магазин “Побудуй” пропонує купити фоторамки за вигідною ціною. У каталозі представлений широкий ряд пропозицій. В асортименті знаходяться оригінальні та лаконічні моделі, виконані з різноманітних матеріалів, таких як: пластик, дерево, скло, метал та гіпс. Вибирайте відповідний товар і залишайте замовлення. 

Співпрацюємо з усіма поштовими перевізниками в Україні, пропонуємо адресну доставку по Києву. Замовлення відправляємо наступного дня, у випадку ранкового оформлення, відправка можлива і до кінця поточного дня.


Питання, що часто виникають про рамки для фотографій:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Рамки для фотографій?
 • Ціна на Рамки для фотографій від 56 до 587 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Рамки для фотографій?
 • Рамки для фотографій Angel Gift

  Рамки для фотографій Lefard