В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
36
6921

Точкові світильники

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Точечні світильники ― освітлювальні елементи невеликого розміру, які відрізняють від інших видів стильним та оригінальним зовнішнім виглядом. Мають вузький кут розсіювання світла, часто монтуються групами для внутрішнього і зовнішнього освітлення.

Важливо розглянути наступні моменти, щоб вигідно та вдало купити точковий світильник: матеріали виготовлення, спосіб монтажу, ознайомитися з характеристиками товару, щоб вони відповідали поставленим завданням.

 Точечні світильники.jpg

Точкові світильники ― матеріали та форми

Весь представлений асортимент продукції виготовляється з пластику, гіпсу, металу, скла і кераміки. Для основи майже завжди обирають метал. Точечні світильники складаються з корпусу, керамічного патрона, трансформатора, лампи та пружинного фіксатора (для врізних).

Форми світильника.jpg

Найпопулярніший матеріал точкового освітлення ― пластик, який значно міцніший за скло, придатний до великих навантажень, стійкий до механічних впливів. Допускається повторне фарбування без зміни міцності. Пластмасові полімери не піддаються впливу вологи, підвищеним температурам, можуть застосовуватися на відкритому повітрі та при вуличному освітленні. Такий матеріал має високу термічну стійкість, що дозволяє використовувати його у ванних кімнатах та саунах. Гіпс, скло та кераміка ― основні матеріали для декоративних моделей, при цьому вони теж добре зарекомендували себе у внутрішньому та зовнішньому використанні. Однак, такі товари потребують ретельного догляду, через свою надмірну крихкість та низьку стійкість до вологи та підвищення температур.

Здебільшого на ринку присутні моделі з 1 лампою, значно рідше з двома і більше. В останніх джерела світла можуть розташовуватися як в одну лінію, так і в формі багатокутників. Відповідно до цього, розрізняють такі форми плафонів у точкових світильників, які здебільшого схожі до плоских фігур квадрата, кола, прямокутника:

  • куб;

  • паралелепіпед;

  • куля або сфера;

  • циліндр.

Для освітлення можуть використовуватися такі типи ламп: розжарювання, галогенні, компактні люмінесцентні та світлодіодні. Перші моделі використовують вкрай рідко, через високий рівень споживання електроенергії, нагрівання та короткий термін експлуатації. Найпопулярнішими вважають світлодіодні, вони:

  • економічні;

  • не нагріваються;

  • мають малий розмір;

  • доступні у різних цоколях;

  • мають різний кут розсіювання світла ― від 30° до 360°.

Точкове підсвічування просте в монтуванні, економічне та компактне, є гарним доповненням інтер'єру приміщення. Допускається використовувати як єдине джерело світла або разом з іншим освітленням ― люстри, бра, торшери. У багаторівневому варіанті освітлювальної системи точкове підсвічування допомагає створити декоративні ефекти або виділити робочу зону.

Світильники точечні стаціонарні та поворотні: відмінності та особливості кожного виду

В залежності від форми конструкції, точкові світильники поділяють на поворотні та стаціонарні.

  1. Поворот