В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
275
42068

Садові тримери

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Садовий тример – що це за вид садової техніки? Якщо у вас є свій невеликий шматочок землі засіяний газонної травою, рано чи пізно з'явиться необхідність привести його в порядок – скосити траву, що відросла. Найдоцільніше для цієї мети купити тример. Крім того, якщо на маленькій території висаджено багато чагарників або дерев - скосити зайву траву у важкодоступних місцях набагато легше саме за допомогою тримера.

Садовий тример в роботі.jpg

Що собою являє садовий тример

"Тример" це досить поширене поняття, що застосовується в різних сферах. У косметології, при грумінгу тварин, а також в галузі озеленення та садівництва. Суть тримминга полягає в тому щоб "прибрати зайве". Садовий тример цей пристрій для скошування трави та тонких пагонів. Такий інструмент складається:

 • електромотор (або електромотор і акумулятор);
 • штанга, що з'єднує мотор і робочу частину між собою;
 • ручка для керування;
 • ріжучий інструмент (волосінь) обмежений захисним щитком.

Садовий тример-1.jpg

Садовий тример – ціна залежить від

Як згадувалося вище тримери для трави працюють від електродвигуна. Який саме тип живлення вибрати вирішується в залежності від густоти і жорсткості стебла рослин, що будуть скошуватись, наявності електромережі та інших факторів. Якщо ж потрібно в приватному будинку скошувати траву далеко від електромережі - сміливо вибирайте тріммер з акумулятором. Кількома словами охарактеризувати ціну на тримери в залежності від типу харчування можна так:

 1. З електродвигуном – вимагає підключення до електричної мережі, малошумний, екологічний, невелика вага, менша ціна.
 2. З електродвигуном і акумулятором – зберігаючи переваги попереднього варіанту, в акумуляторну модель додається мобільність, а також дуже тиху роботу. Але разом з тим час автономної роботи обмежено ємністю акумулятора (зазвичай становить близько години), також з наявністю акумулятора додається вага і вартість.

Купити тример для трави – трохи деталей вибору

Тип живлення це безсумнівно важливий критерій для вибору, але на що ще слід звернути увагу при виборі, як купити триммер для трави і не помилитися?

 1. Виробник. Звичайно найчастіше ми звертаємо увагу на виробників які "частіше на слуху", проте деякі покупці віддають перевагу вітчизняним інструментам, ніж розкрученим іноземним брендам. Серед асортименту інтернет-магазину Побудуй представлені тримери для трави тільки перевірених виробників таких як AL-KO, HUNDAI, Vitlas, Einhel, Forte, Кентавр та ін.
 2. Тип штанги – виконання може бути різним:
 • пряма;
 • вигнута;
 • розбірна;
 • телескопічна;
 • неразборна.
 1. Потужність для тримерів зазвичай коливається від 500 до 800 Вт. Цієї потужності достатньо для скошування трави та навіть невеликих гілочок і панонів.
 2. Діаметр волосіні – товщина волосіні прямо пропорційна діаметру трави яку зріже волосінь, тобто чим товща волосінь тим більшим може бути діаметр стебел з якими вона "впорається".
 3. Ємність акумулятора – орієнтуйтеся що ємності однієї Ампер/години вистачає на 10-15 хвилин роботи.

Садовий тример – купити в інтернет-магазині Побудуй

Про те, що робити покупки в інтернет-магазині в більшості випадків вигідніше ніж в звичайних магазинах вже давно не новина. Інтернет-магазин "Побудуй", крім зручності покупки і вигідної ціни на садовий тример, надає також якісні послуги доставки в усі регіони України. Якщо Вам складно визначиться з моделлю або виникли інші питання сміливо звертайтеся до наших консультантом. Телефонуйте за номером (0800)50-54-52!

Питання, що часто виникають про садові тримери:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Садові тримери?
 • Ціна на Садові тримери від 275 до 42 068 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Садові тримери?
 • Садові тримери AL-KO

  Садові тримери Black Decker

  Садові тримери BOSCH

  Садові тримери DeWALT

  Садові тримери Ego