В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Супердифузійна мембрана

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Євробар’єрТМ - виконує функцію гідробар'єру, але набагато ефективніше. Це ціле сімейство матеріалів для захисту утеплювача і покрівельних конструкцій від вологи. Представляє собою нове покоління супердифузійних мембран. Паропроникність Євробар'єра в 35 разів вища в порівнянні з гідробар'єром. А це значить, що Євробар’єр можна укладати безпосередньо на утеплювач (не потрібен додатковий вентиляційний проміжок). Розберемося у відмінностях властивостей серії матеріалів Євробар’єрТМ, щоб чітко розуміти яку супердифузійну мембрану потрібно купити саме Вам.

Супердифузійна мембрана Євробар’єрТМ - що Ви можете купити під цією маркою

Для різних завдань і типу покрівлі розроблено кілька видів супердифузійних мембран властивості і ціна яких сильно відрізняються:
 1. Євробар’єртм 115 - базовий матеріал для скатних дахів будь-якої складності, з мінімальною ціною. Укладається безпосередньо на поверхню теплоізоляційного шару, а значить у структурі покрівлі буде тільки один вентиляційний зазор. Що знижує ціну монтажних робіт. Структура мембрани тришарова. Уф-стабільність зберігає протягом 4-х місяців.
 2. Євробар’єртм Плюс (135г / м2) - мембрана підвищеної міцності. Її можна монтувати на суцільний дерев'яний настил, або на дерев'яні конструкції і теплоізоляцію. Також має тришарову структуру з внутрішнім функціональним шаром і двома зовнішніми. УФ-стабільність також 4 місяці. Логічно що і ціна істотно вище в порівнянні з базовою моделлю.
 3. Євробар’єртм Q160 - мембрана для монтажу в екстремальних погодних умовах (поривчастий вітер температура до -10 ° С). Надміцний чотиришаровий матеріал. Може служити тимчасовим покрівельним покриттям до 3-х місяців. Купити Євробар’єрТМ Q160 необхідно, якщо у вас відстані між кроквами більше 1,5 метрів. А також для покрівель з кутом ухилу менше 15 °.
 4. Євробар’єртм F150 - особливий вид супердифузійної мембрани, для скатних дахів з фальцевим покриттям. Відмінною рисою є четвертий шар з 3D структурою з жорстких переплетених поліпропіленових волокон. Це дренажний шар. Він забезпечує відведення конденсату з внутрішньої сторони металевого покриття.

Де купити і як вірно обрати супердифузійну мембрану Євробар’єртм за адекватною ціною

Щоб переконається в правильності вибору і розрахунках кількості, скористайтеся послугою «Безкоштовний розрахунок матеріалів». Наш інженерний відділ надасть готове рішення з рекомендаціями з монтажу.

Що стосується питання де купити, то на запити типу «супердифузійна мембрана ціна» або «Євробар’єр ціна» пошуковик надасть кілька тисяч варіантів. Але чи всі продавці:

 • є прямими імпортерами - більшість посередники, а значить і ціна у них вища;
 • всюди ви отримаєте кваліфіковану консультацію і достовірну інформацію про властивості і наявність на складі - ми впевнені, що в окремих випадках;
 • чи у всіх є можливість оперативної доставки з найближчого регіонального складу - у нас представництва в 29 містах України.
Якщо потрібна консультація або є питання по замовленню, телефонуйте. Обов'язково допоможемо вирішити всі питання.

Питання, що часто виникають про супердифузійна мембрана:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Супердифузійна мембрана?
 • Ціна на Супердифузійна мембрана від 203 до 13 465 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Супердифузійна мембрана?
 • Супердифузійна мембрана Aerotop

  Супердифузійна мембрана Budova

  Супердифузійна мембрана Dahowa

  Супердифузійна мембрана Eurovent

  Супердифузійна мембрана InterVent