В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Композитна металочерепиця

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Композитна металочерепиця є популярним видом покрівельних матеріалів, де в якості основи використовуються сталеві листи, вкриті сплавом алюмінію і цинку. За рахунок того, що одна сторона виробу вкрита гранулятом натурального каменю, даний вид матеріалів не має сталевого блиску, а також здатний успішно поглинати шум дощу і вітру. Крім того, подібний вид покрівельних матеріалів практично не відрізняється від натурального черепичного покриття. Додатковою перевагою виступає висока міцність, яка забезпечує надзвичайну стійкість до будь-яких механічних пошкоджень.

Особливості композитної черепиці

Цей матеріал поєднує в собі простоту монтажу металевих покрівель з розкішним і багатим виглядом керамічної черепиці.

  1. Довговічність – це, мабуть, головна перевага матеріалу. Тому якщо ви вирішили купити композитну черепицю, то можете бути впевнені в її надійності і тривалому терміні використання.

  2. Подібні вироби не піддаються дії корозії та значних температурних перепадів. Композитна черепиця стійка до будь-яких проявів погоди, впливу ультрафіолету та витримує незліченну кількість циклів відтавання і заморожування.

  3. Міцність композитних виробів перевищує аналогічні показники натуральної черепиці. Даний вид стійкий до граду, подряпин, матеріал не тріскається і не б'ється. Продумана геометрія із з'єднувальним замком допомагає спокійно витримувати величезні навантаження.

Відмінною особливістю композитної черепиці виступає високий рівень безпеки продукції, який забезпечується легкою вагою і надійним способом кріплення. Крім того, в процесі виробництва використовується тільки екологічно чиста сировина.

Купити композитну черепицю

У нашому інтернет-магазині можна підібрати і купити композитну черепицю, призначену для облаштування покрівлі. У нас представлені кращі зразки за вигідними цінами на композитну черепицю.

У каталозі можна знайти вироби будь-яких розмірів, форми та кольору. Підсумкова ціна композитної металочерепиці буде залежати від обраного виробника і необхідних параметрів. На сайті можна ознайомитися з усіма технічними параметрами та особливостями.

Питання, що часто виникають про композитна металочерепиця:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Композитна металочерепиця?
  • Ціна на Композитна металочерепиця від 131 до 5 455 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Композитна металочерепиця?
  • Композитна металочерепиця Metrotile