В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Вимірювальний інструмент - це серія приладів, якими можна зробити розмітку для монтажу, перевірити рівні, кути, діагоналі, виміряти довжину, товщину, відстань, перепад висоти і т.д. Навіть дрібний домашній ремонт рідко обходиться без вимірювальних інструментів, не кажучи вже про будівництво, наприклад, виставити нахил водостічної системи, розмітити і нарізати облицювальних планок, з урахуванням розмірів і розміщення дверей і вікон.

Види вимірювального інструменту, який застосовують в побуті і будівництві

Мінімальний набір напевно є у кожного, але який купити вимірювальний інструмент, якщо мова йде про будівництво або майстерню:
 1. Рулетка - це вимірювальна стрічка згорнута всередині компактного корпусу, як правило сталева. Є підпружинений механізм, який допомагає згорнути / втягнути розмічену стрічку назад. Це, мабуть, лідер продажів серед вимірювальних інструментів. Є практично у кожного, використовується інтенсивно, зношується, втрачається тому час від часу потрібно купувати нову. І тут важливо розуміти  від чого залежить практичность і комфорт використання:
  • довжина - 3-5 метрів ідеальні для домашнього використання, підходять для домашніх майстрів будівельників;
  • похибка - дешеві рулетки можуть «брехати» на кілька сантиметрів вже на трьох-чотирьох метрах, що не підходить для професійного використання, але допускається в домашніх умовах;
  • ширина і жорсткість стрічки - часто потрібно щоб сталева стрічка тримала форму не гнулася під власною вагою, коли потрібно дотягнутися до важкодоступного місця, тому чим ширша і товща сталь, тим краще, логічно, що і ціна вища;
  • розмітка чіткість і розмір цифр;
  Бувають ще лазерні далекоміри, які називають електронними рулетками, але це зовсім інший клас інструменту.
 2. Рівень будівельний - це алюмінієва або склопластикові планка з капсулами, в яких пухирець повітря показує наскільки рівне положення планки щодо горизонту. Бувають різної довжини з однією або декількома капсулами. Найпростіший вимірювальний рівень довжиною 0,5-0,7 метра, потрібно купити кожному домашньому майстру.

  Застосовується для вирівнювання підвіконь, дверей, полиць, перевірки наскільки рівно йде кладка або штукатурка стін.

 3. Косинець будівельний - з'єднаний під прямим (90 °) або змінним кутом. Простий, але необхідний як в столярній справі так на будівництві вимірювальний інструмент, купити можна алюмінієві, дерев'яні та склопластикові кутники.
 4. Штангенциркуль - відноситься до точної вимірювальної техніки. Показує товщину, діаметри отворів і т.д. з точністю до десятих долей міліметра. Застосовується в майстернях де є металообробні верстати, при литті і моделюванні виробів, а також при складанні або виготовленні деталей і механізмів.
 5. Вимірювальна стрічка. Найвідоміший варіант - це сантиметрова стрічка для замірів обхватів і довжини. Таку кожен бачив в ательє з ремонту та пошиття одягу.
Головний критерій гнучкість і стабільність, стрічка не повинна витягуватися і давати похибку. Вона потрібна в різних сферах - моделювання і пошиття одягу, меблеве виробництво, ветеринарна медицина і розведення худоби (іноді потрібно виміряти обхвати і пропорції тварини, наприклад, щоб обчислити живу вага).

Також в розділах з вимірювальною технікою можна купити:

 • мікрометри;
 • лазерні нівеліри;
 • тестери і мультиметри;
 • лазерні далекоміри;
 • пірометри та інші.
Ці та інші вимірювальні прилади купити на нашому сайті можна з доставкою в будь-яку точку України.

Професійний і побутовий вимірювальний інструмент - що вибрати

Розподілення на побутовий і професійний клас умовне і злегка розмите. Але якщо виходити з переваг і сенсу, який вкладають виробники, то професійна вимірювальна техніка відрізняється:
 1. Класом похибки - позначає максимально допустиму похибку вимірювання. У побутових приладах взагалі не нормується. Чим вище точність, тим вища і ціна вимірювального інструменту.
 2. Механічна стійкість - не повинно виникати проблем з вигинами, перекручуванням, похибками вимірювань в зв'язку з тим, що шкала розтягнулася або зігнулася.
 3. Точність виготовлення самого приладу - якщо корпус рівня кривий, про яку правильності може йти мова.
 4. Довговічність і зносостійкість шкали, насічки, оглядові щілини не повинні стиратися або деформуватися.
Рекомендуємо купити вимірювальний інструмент професійного класу. Якщо мова не йде про високоточні і складні прилади ціна якісного інструменту все одно доступна. А ось наслідки помилок і неточностей можуть обійтися в десятки разів дорожче.

Де вигідно купити вимірювальний інструмент в Україні і чому Побудуй один з кращих варіантів

Продається вимірювальна техніка в будівельних магазинах, гіпермаркетах, а найпростіші і популярні різнвиди і на ринках. Складні і високоточні прилади можна купити у виробників або в спеціалізованих компанях.

Вигода купити вимірювальний інструмент в Побудуй полягає в швидкості доставки і можливості купити повний комплект матеріалів в одному місці. Наприклад, якщо все одно планували купити сайдинг, то ножівка, дирокол, рулетка або будівельний рівень будуть в ассортименті нашого інтернет-магазину і не потрібно витрачати час на пошуки.

Телефонуйте за номером (0800) 50-54-52 якщо виникли конкретні питання по наявності ціною і можливості купити вимірювальні прилади у вашому регіоні.