В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Сходи двосекційні розкладні

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Двосекційні драбини - це симбіоз двосторонньої стрем’янки і приставної драбини. Роблять їх з алюмінію зі сталевими вставками в місцях фіксації секцій в різних положеннях. Якщо ви затіяли масштабний ремонт на дачі або у вас є сад - рекомендуємо купити саме двохсекційну драбину. Вона допоможе вам дістатися на дах або навіть до підвіконня другого поверху, а в саду допоможе в розчищенні гілок і в зборі плодів. Ціна розкладної двосторонньої драбини зазвичай вища ніж односекційної, але можливостей і універсальності в застосуванні набагато більше.

Драбини двосекційні.jpg

Переваги та недоліки двосекційних розкладних драбин

Як у будь-якого універсального пристрою в алюмінієвих складних драбин є свої плюси і мінуси.

Почнемо з переваг:

 1. У складеному вигляді це невелика драбина в середньому на 2,4-2,8 метра, легко поміщається в гаражі і навіть не верхньому багажнику автомобіля. А якщо висунути другу секцію вийде довга драбина на 3,5-5 метри. Зручна річ за цілком доступною ціною.
 2. Стійка і надійна в положенні двосторонньої стрем’янки. Можна виконувати роботи, що потребують значних зусиль, в тому числі удвох, коли один щось тримає другий сверлить, паяє, ріже болгаркою, прикручує. Якщо у вас є своя монтажно-будівельна бригада рекомендуємо купити хоча б одну двосекційну сходи.
 3. Алюміній не схильний до корозії і гниття, конструкція досить легка при цьому більшість двосекційних драбин витримують навантаження в 150 кг, тоді як побутові односторонні стрем’янки не більш 120 кг.
 4. Переваги двосекційних розкладних драбин.jpg

Але є і недоліки:
 1. Немає зручного майданчика в положенні стрем’янки, довго стояти на досить тонких щаблях з алюмінієвого профілю втомлює.
 2. Немає скоби-поручня як у багатьох сходах-стрем’янках. У деяких на поручні є ще зручний лоток для монтажного або малярного інструменту. Це зручно, хоча ціна таких сходів-стрем’янок наближається до розкладних драбин.
 3. У місці з'єднання секцій є люфт. Хоч у дорогих двосекційних драбин цей люфт мінімальний, але все ж розкладі моделі більш хиткі ніж суцільна драбина. Тому не можна перевантажувати розкладні драбини, запас міцності у них менший.
На фото нижче приклад зручного майданчика для маляра і випробувальний стенд для перевірки міцності секцій.

Площадки для малара и випробовувальний стенд для провірки міцності секцій.jpg

Як вибрати двохсекційну розкладну драбину

 1. Перший критерій вибору - висота. В характеристиках часто вказано кілька варіантів робочої висоти. На жаль єдиного стандарту немає. Різні виробники розкладних двосекційних драбин міряють і вказують свої власні параметри. Але найбільш поширеним варіантом є поняття робоча висота. Вона визначається з припущення, що людина буде стояти  не вище третьої сходинки зверху. Врахуйте, що для драбин з майданчиком, де ноги знаходяться на рівні майданчики, робоча висота - це плюс два метри до рівня площадки.
 2. Але в нашому випадку немає майданчика, а за точку відліку беремо третю сходинку зверху, і у нас дві робочі висоти:
  • робоча висота в положенні двосторонньої драбини - це плюс 1,2 метра до висоти L з малюнка вище, врахуйте, що висота L менше довжини двосекційною сходи в складеному стані;
  • робоча висота в розкладеному (приставному) положенні -теж плюс 1,2 метра від верхнього краю, також врахуйте, що драбина поставлена ​​під кутом до опори, і рівень, на якому опиниться верхній край менше її лінійної довжини.
  Найпростіше вибрати і купити двосекційну драбину за кількістю ступенів в секції. Відстань між сходинками ± 35 см, значить якщо у нас десять сходинок в секції, то довжина драбини в складеному стані 3,2-3,4 метра.

  Значить, в розкладеному положенні висота L = 2,7-2,9 метра, і нескладно приблизно оцінити дістанете ви до потрібного місця роботи.

  Врахуйте, що в розкладеному положенні довжина двосекційної драбини не подвоюється. Для міцності конструкції потрібне перекладення на дві сходинки. Наприклад, якщо в складеному вигляді двосекційна драбина 3,5 метра, то вона не збільшиться до 7 метрів. Якщо максимально висунути другу секцію, загальна довжина вийде близько 6,3-6,4 метра.

 3. Другий критерій вибору - бренд і ціна. Зовні схожі вироби можуть відрізнятися у вартості майже в два рази, і це не переплата за бренд. Існують критерії якості, яких дотримуються одні виробники та ігнорують інші:

  • матеріал і розміри опорних башмаків: погано, коли це жорстка пластмаса, така опора буде ковзати по гладких поверхнях, добре, коли опора широка з гумовими вставками, такі у польських, словацьких та італійських двосекційних драбин.
  • надійність і люфт в зацепах і з'єднаннях: сталеві і алюмінієві елементи з'єднані заклепками, і деякі виробники на них економлять, з'єднання розхитуються, вся конструкція стає хиткою і нестабільною.
  Підходьте до вибору свідомо, низька ціна не повинна бути єдиним визначальним критерієм.

  Як купити двосекційну драбину в інтернет-магазині Побудуй

  По-перше, визначиться з висотою і виробником. Можна вивчити характеристики самостійно, а можете зателефонувати нам або написати в онлайн чат. Обов'язково допоможемо вибрати оптимальний варіант.

  По-друге, вибрати відповідний спосіб доставки і оплати. Ми підрахуємо

  терміни і вартість доставки, запропонуємо вам оптимальні варіанти. Якщо вас все влаштує, відправимо товар.

  З усіх питань вибору, наявності, актуальних цін і знижок, а також можливості купити двосекційну драбину у вашому регіоні телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про сходи двосекційні розкладні:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Сходи двосекційні розкладні?
 • Ціна на Сходи двосекційні розкладні від 1 100 до 20 000 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Сходи двосекційні розкладні?
 • Сходи двосекційні розкладні Elkop

  Сходи двосекційні розкладні Intertool

  Сходи двосекційні розкладні ITOSS

  Сходи двосекційні розкладні KRAUSE

  Сходи двосекційні розкладні Stark