В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Сітка шпалерна

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

З приходом весни у щасливих власників дачних ділянок, заміських будинків і мешканців приватних будинків з'являється багато турбот, пов'язаних з садом, городом, квітковими клумбами. Для організації ефективної роботи, її полегшення і отримання очікуваного результату необхідні різні пристосування, матеріали, інструменти. Одним з необхідних матеріалів є садові сітки.

Сітка для огірків і сітка шпалерна – основні відмінності

Багато садових рослин, овочевих культур, квітів мають потребу в опорі або спорудженні шпалер. Це більшість сортів малини, ожина, огірки і високорослі помідори, плетуться бобові, плетуться і високоногі квіти. Для всіх цих рослин при спорудженні опори використовують сітку з назвою «сітка огіркова», і саме тому її ще називають «шпалерная сітка». Шпалерна сітка в рулонах призначена для великих обсягів вирощування огірків та інших витких рослин. А упаковки огіркової сітки призначені для невеликих приватних городів або саду.

Сітка шпалерна – практичне застосування

Розглянемо більш детально, де може бути застосована сітка для рослин, і для яких саме рослин.

 1. В саду для багатьох плодово-ягідних культур необхідно споруджувати опори. Про малину і ожину вже було сказано, але сітка для винограду також необхідна. У нас в країні вдало адаптували безліч цікавих теплолюбних культур, таких як пепіно (динна груша), бамія, лагенарія. Вони теж мають потребу в опорі. А їх вирощування принесе щось нове, цікаве і різноманітне як в раціон, так і в сам процес вирощування.
 2. На городі при вирощуванні витких рослин – квасолі, гороху, огірків, помідор тощо.
 3. На квіткових клумбах, при спорудженні квіткових арок (наприклад, для плетучих сортів троянд), альтанок. Використання шпалерних сіток має ряд переваг, серед них: легка вага, а відповідно і транспортування, зручний монтаж на будь-які види опори. Існує ще один вид садових сіток для витких квітів – це декоративні сітки з максимальним розміром очка.

Більше про особливості і застосування шпалерної сітки читайте в блозі Побудуй, наприклад, в статтях "пластикові сітки для городу" або "шпалерная сітка - міф чи панацея".

Сітка для витких рослин Tenax Ортінет

Ортінет – це пластикова огіркова сітка італійської фірми Тенакс. Її можна охарактеризувати як легку, але міцну. Завдяки цьому її використовують кілька сезонів. Для установки сітки її необхідно натягнути між опорами. З переваг необхідно відзначити, що вона:

 • не гниє і не іржавіє;
 • використовується багаторазово;
 • стійка до впливу УФ випромінювання;
 • забезпечує упорядковане зростання рослин, необхідний доступ повітря і сонячного світла;
 • легкість установки зменшує витрати фізичної праці.

Потрібна сітка для огірків? Купити її легко, зручно і швидко в інтернет-магазині «Побудуй». Наші менеджери дадуть відповідь на питання, що цікавлять, і допоможуть вибрати саме те, що Ви шукаєте.

Питання, що часто виникають про сітка шпалерна:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Сітка шпалерна?
 • Ціна на Сітка шпалерна від 35 до 8 551 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Сітка шпалерна?
 • Сітка шпалерна Tenax

  Сітка шпалерна Bradas

  Сітка шпалерна GrondMeester

  Сітка шпалерна Verto

  Сітка шпалерна Клевер