В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:

Георешітка об'ємна (геосоти)

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Геосоти вони ж об'ємні георешітки – це міцні полімерні смуги, зварені в решітку з ромбовидними комірками. Вони потрібні для зміцнення берегів, формування насипів і схилів в дорожньому будівництві і ландшафтному дизайні. У природі схили зміцнюють коріння рослин, але в сучасному світі ніколи чекати формування шару дерну або чагарників. Та й гарантію надійності дають тільки сучасні технології зміцнення схилів і захисту від ерозії. Геосоти і протиерозійні мати захистять схил або насип від зсувів і розмивання  на 100%, ціну цих матеріалів не можна порівняти з наслідками від розмиття і руйнування схилів.

Геосоти.jpg

Особливості структури та області застосування об'ємної георешітки

Технологія застосування геосотового матеріалу полягає в тому, що георешітка розгортається і фіксується на схилі, а комірки засипається баластний матеріал: щебінь, суміш дрібного щебеню з піском і т.д. Виходить міцне покриття схилу, комірки перешкоджають сповзанню сипучого баласту. У деяких випадках зверху укладається протиерозійних мат і шар грунту з травою. Іноді шар щебеню повністю приховує георешітку об'ємну, іноді вона залишається частково відкритою.

Все це можливо через властивості матеріалу з якого зроблені геоячейки. Ось деякі характеристики і особливості об'ємних георешіток від бренду ArmAll® GeoCell:

 1. Стрічки виготовлені з міцного поліпропілену зі стабілізуючими добавками. Міцність на розтяг стрічки товщиною 1,5 мм – 8кН / м.

 2. Доступні кілька варіантів висоти георешітки і з різними розмірами осередку. Можна купити геосоти ArmAll® GeoCell з товщиною 1,2 або 1,5 мм, в трьох кольорах. Варіанти маркування геоячеек в залежності від ширини і розміру осередку дивіться в таблиці нижче. Значення в комірках таблиці виділене жирним входить в маркування і визначає висоту стрічки і розмір комірки.

Розмір комірки, мм

Висота стрічки, мм

160х160

210х210

320х320

440х440

50

50/160

50/210

50/320

50/440

75

75/160

75/210

75/320

75/440

100

100/160

100/210

75/320

100/440

150

150/160

150/210

75/320

150/440

200

200/160

200/210

75/320

200/440

 1. Міцне з'єднання стрічок в шаховому порядку з допомогою ультразвукового зварювання. Це дозволило прискорити технологічний процес, підвищити якість георешітки і, одночасно, знизити ціну.

 2. Спеціальне тиснення на поверхні стрічки робить її шорсткою і покращує зчеплення з баластним засипанням.

 3. Термостійкість і УФ стабільність. Властивості матеріалу залишаються стабільними в діапазоні температур від -60 до + 70 ° С, а фрагменти георешітки можуть залишатися під відкритим небом протягом усього терміну експлуатації без втрати цілісності і несучих властивостей.

 4. Довговічність – розрахунковий термін служби не менше 50 років.

 5. Також у нас можна купити арматуру для з'єднання георешіток між собою і для фіксації в ґрунті, див. таблицю нижче.

Найменуванн

Опис

Зображення

GEOFORCE® - анкер для фіксації геоячейки в грунті

Копмозитний анкер со стержнем из стеклопластика и полиэтиленовой гильзы с зацепами. Стеклопластик прочный, не ржавеет и не гниет.

Анкер для фиксации.jpg

ARM-CLIP® – полімерна гільза для арматури 

Універсальна насадка зі скобою для фіксації краю георешітки, це дешевий і зручний варіант, підходить як для сталевої так і для склопластикової арматури

Полімерна-гильза-для-арматури.jpg

FAST-LOCK® – кліпса (ключ) для геоячейки

З'єднувальний ключ для зрощування кількох георешіток між собою в межах одного схилу

Кліпса-(ключ)-для-геосот.jpg

Задачі, для яких потрібно купити об'ємну георешітку різноманітні. Це і дорожнє будівництво, і ландшафтний дизайн, і формування гідроспоруд. На ілюстрації нижче показано кілька варіантів структури схилу із застосуванням геосот та інших матеріалів, наприклад, дренажного геотекстилю, бентонітових матів і протиерозійного полімерного мату.

Структура нахилу з використанням геосот.jpg

Як вигідно купити об'ємну георешітку в інтернеті

Будівельні матеріали теж активно продаються через інтернет-магазини. І щоб отримати по-справжньому вигідну пропозицію потрібно:

 • розрахувати потрібну кількість геоячеек, щоб не довелося купувати додатково, краще взяти запас по площі в 10-15%;

 • продумати які ще супутні матеріали потрібні, геотекстиль, кріпильна арматура і т.д., адже на комплексному замовленні можна отримати знижку на сам товар або доставку за рахунок продавця;

 • вказати точне місце доставки і терміни – це теж важливо, оскільки якщо купити георешітку заздалегідь, то за рахунок нашої логістики можна перемістити товар на найближчий до вашого об'єкта регіональний склад, і організувати відвантаження або доставку звідти. Економія на транспорті – це теж хороший плюс.

Якщо вам потрібна консультація щодо властивостей матеріалу, потрібно уточнити наявність, термін доставки або узгодити зручну для вас форму оплату телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Обов'язково запропонуємо оптимальний для вас варіант за ціною і термінами.

Питання, що часто виникають про георешітка об'ємна (геосоти):

 • ❓ Які популярні бренди в розділі Георешітка об'ємна (геосоти)?
 • Георешітка об'ємна (геосоти) GEOFORCE