В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Каністри

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Каністра ― ємність, яка призначена для зберігання та перенесення рідин. Для зручного переміщення має ручки (іноді порожнисті) та горловину, що щільно закривається та перешкоджає розливанню вмісту.

Різноманітність каністр

Каністра ― різновиди та загальні характеристики

Залежно від матеріалу з якого виготовлено каністру визначається її призначення ― для питної та технічної води, для паливних горючих та хімічних речовин. Виокремлюють наступні види каністр за типом виготовленого матеріалу.

Пластикова каністра

каністра_пластиковаПризначена для зберігання води та негорючих  рідин. Має спеціальну кришку з ущільнюючим кільцем. Навіть у горизонтальному положенні створено умови для максимальної герметичності. За основу для виготовлення обирають екологічний та безпечний, нетоксичний поліпропілен. Поліетиленові моделі вирізняються особливими властивостями, бо можуть складатися, зменшитися в об'ємі. Таку каністру купити актуально мандрівникам та туристам, бо вона легка та компактна.

Металева каністра

Каністра-металеваПризначена для безпечного зберігання та транспортування паливних матеріалів. Виготовляють зі сталі або алюмінію, щоб загальна вага була невеликою. Два штампованих листа металу зварювальним способом з'єднують між собою. Шов зашліфовують та закривають гумовою накладкою. Для додаткового захисту  від іржі та подряпин зовнішнього корпусу можна купити каністру покриту фарбою. Бічні стінки мають хрестоподібні ребра жорсткості, щоб попередити деформацію ємності.

Герметичне закривання у металевих каністрах можливе завдяки різьбовому замку, або спеціальній кришці з важелем. Передбачено спеціальний клапан для стравлювання надлишкового тиску, який утворюється при випаровуванні пального. На місце кришки можна вкрутити зливний шланг, щоб легше наливати паливо у бак.

За формою бувають: горизонтальні та вертикальні, плоскі та типові. Горизонтальні нижчі та ширші, ніж вертикальні, а відтак і стійкіші, не потребують додаткової фіксації у багажнику авто. У плоских передбачено спеціальний спускний клапан ― болт та гумова прокладка.

Залежно від моделі та призначення каністра може мати різний об'єм ― 5, 7, 10, 12,17, 20, 25, 28 і 30 л.

Від чого залежить ціна каністри?

До найвагоміших критеріїв при виборі ємності для води чи палива, звертайте увагу на наступне:

  1. Матеріал виготовлення відповідає за призначення, зберігати у пластиковій ємності горючі речовини вибухонебезпечно.
  2. Форма та тип конструкції.
  3. Зручні ергономічні ручки для транспортування.
  4. Об'єм, стійкість та зручність наповнення рідиною.
  5. Механізм закривання горловини та її розмір.
  6. Загальна вага в порожньому стані.
  7. Допустимий діапазон температури для зберігання горючих та хімічних речовин.
  8. Міцність матеріалу та здатність протистояти механічним навантаженням та температурним перепадам.

Вартість та ціна каністри залежить не лише від призначення та основних параметрів, а й від репутації виробника.

Чому варто купити каністру в інтернет-магазині «Побудуй»?

У інтернет-магазині «Побудуй» можна купити каністру за доступною ціною ― пластикову та металеву, якість відповідно до європейських стандартів. В асортименті ємності об'ємом від 1 л до 20 л, з ручками, носиками, герметичними кришками. Для вибору товару скористайтеся фільтрами по характеристиках товару, до кожної позиції додано детальний опис. Якщо вам потрібні великі резервуари для води, переходьте на розділ ємності для води. Там ви знайдете все необхідне.

Оформляйте замовлення через корзину або в телефонному режимі безкоштовно ― +38 (0800)50-54-52.

Реалізація здійснюється з доставкою до поштових відділень, адресно по м. Київ, або з пунктів самовивозу.Питання, що часто виникають про каністри:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Каністри?
  • Ціна на Каністри від 42 до 2 215 грн.