В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Горизонтальна гідроізоляція

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Без води життя неможливе. Але у той же час вода може руйнувати. Усім відоме прислів'я «вода і камінь гострить». Можна перефразувати – «вода і стіни псує», «вода і мауерлат руйнує». А тепер детальніше що таке мауерлат, як діє волога на стіни, як захистити елементи будівлі від капілярної вологи?

Горизонтальна гідроізоляція – важлива складова при гідроізоляції фундаменту і покрівлі

Волога – це основна причина появи грибка на стінах будівлі, «вогкості» стін. Важливо враховувати, що ця волога піднімається з фундаменту. Її ще називають капілярною.

Інший негативний вплив капілярної вологи – це руйнування мауерлата. Мауерлат – це «фундамент» даху. Всі елементи покрівлі монтують на кроквяну систему. А кроквяну систему укладають на спеціальний дерев'яний брус. Цей дерев'яний брус і є мауерлат. Мауерлат укладають на стіну будівлі, тому він може насичувати вологу зі стіни та руйнуватися.

Горизонтальна гідроізоляція – захист від капілярної вологи

Гідропояс – це горизонтальна гідроізоляція стрічкового типу. Гідропояс виробляють з високоякісного ПВХ (полівінілхлориду). Товщина стрічки дуже мала (1 ± 10%), при цьому висока стійкість до пробивання (e 20 кг) і велика міцність (200 ± 100 Н).

Горизонтальна гідроізоляція укладається тільки під час будівництва між фундаментом й стіною або між стіною та мауерлатом. Тому, гідропояс захищає стіни і мауерлат від капілярної вологи протягом усього терміну служби будівлі.

Горизонтальна гідроізоляція – правила монтажу

Необхідно розглянути окремо монтаж гідропояса для фундаменту і для мауерлата.
 1. Гідропояс «фундамент» укладають на чисту горизонтальну поверхню фундаменту (на цементно-піщаний розчин). По ширині стрічка гідропояса повинна бути не менше товщини стіни.
 2. Гідропояс «мауерлат» укладають в місцях контакту кам'яних або залізобетонних конструкцій з мауерлатом. Горизонтальна поверхня повинна бути рівною і очищеною.
Загальним для цих двох видів горизонтального захисту є те, що:
 • поперечний нахлест смуг повинен бути мінімум 20 см;
 • укладати можна при температурі вище +5 ° С.

Переваги та ціна горизонтальної гідроізоляції

Використовуючи додаткові матеріали при будівництві можливо продовжити термін служби будівлі і захистити бюджет від передчасного ремонту. Одним з таких додаткових матеріалів є гідропояс. До переваг відноситься:
 1. Довговічність - матеріал захищає будівлю протягом усього його «життя».
 2. Міцність - стрічка не пробивається, витримує великі навантаження і не пошкоджується при монтажі.
 3. Зручність - гідропояс готовий до монтажу, оскільки ширина смуг 30 см або 50 см, не вимагає промазки бітумом. Матеріал гнучкий, зберігає свої властивості при невеликих вигинах та повторює поверхню.
Тому, купити і встановити гідропояс – це продовжити «життя» будівлі.

Інтернет-магазин «Побудуй» розташований в Києві, а наші склади знаходяться в більшості великих міст. Тому ми доставимо будівельні матеріали в найкоротші терміни в будь-яку точку України. Телефонуйте, наші фахівці допоможуть вибрати і правильно розрахувати потрібну кількість будівельних матеріалів для вашого будівництва.

Питання, що часто виникають про горизонтальна гідроізоляція:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Горизонтальна гідроізоляція?
 • Ціна на Горизонтальна гідроізоляція від 357 до 1 230 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Горизонтальна гідроізоляція?
 • Горизонтальна гідроізоляція Confol

  Горизонтальна гідроізоляція PBD

  Горизонтальна гідроізоляція Strotex

  Горизонтальна гідроізоляція Sweetondale