В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Профіль для гіпсокартону

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Профіль для гіпсокартону необхідний, якщо ви робите будь-яку конструкцію з гіпсокартону - вирівнювання стін або створення перегородок. Щоб правильно провести монтаж гіпсокартонних плит і необхідно купити профіль для гіпсокартону, так як просто "прибити плити цвяхами" не вийде. Розберемося що з себе представляє профіль для гіпсокартону.

Що таке профіль для гіпсокартонних плит

Це металева конструкція, виготовлена ​​зі сталі методом холодного прокату. Незважаючи на те, що подібні каркасні конструкції без зусиль піддаються обробці металорізальними інструментами, вони досить міцні для того щоб витримувати вагу гіпсокартонного листа. Невелика вага дозволяє легко транспортувати і проводити монтажні роботи, а оцинковане покриття збереже від іржі і корозії.

Від чого залежить ціна профілю під гіпсокартон

Ціна профілю для гіпсокартону в першу чергу залежить від різновиду і призначення.

 1. Для окремих площинних елементів, наприклад для обробки секцій для натяжних стель, ніш для освітлення, коробів для комунікацій використовують стельові напрямні профілі (їх позначають абревіатурою UD). Вони виконують функцію каркаса і визначають місце розташування несучих стельових (CD). До останніх безпосередньо кріплять вже листи гіпсокартону.
 2. Для перегородок використовують напрямні (UW) і стійку (CW). Вони більшого розміру, так як при монтажі перегородок передбачається проведення комунікацій, елементів утеплення та звукоізоляції. Напрямні формують каркас. До стійок кріплять плити гіпсокартону. Їх особливість в тому, що вони оснащені С-подібними краями, жорсткими ребрами і гофрами.
 3. Арочні - допоможуть втілити найсміливіші і химерні форми. Вони можуть бути зігнуті як всередину так і назовні, або одночасно в різних напрямках. Така гнучкість форми досягається за рахунок "виїмок" або "надрізів". Існують такі основні різновиди арочних профілів:
 • стандартні - вигнуті профілі з суцільного листового металу;
 • конструкції у вигляді "прямокутного короба";
 • стрічки складної форми, гнучкість якої досягається за рахунок бічних смужок.

Купити профіль для гіпсокартону в інтернет-магазині

Щоб купити якісний і потрібний матеріал, необхідно враховувати наступне:

 1. Товщина металу - від неї залежить наскільки міцно до каркасу будуть кріпитися саморізи. При покупці виробів з дуже тонкого металу Ви ризикуєте слабким кріпленням листів гіпсокартону, так як саморізи будуть прокручуватися в профілі. Можливий обвал конструкції.
 2. Неправильний розмір. У будівництві розмір має значення, навіть пару зайвих або відсутніх міліметрів. Неправильне маркування виробу може створити проблеми.
 3. При неправильної різанні або неякісному облаштуванню краю можуть містити нерівності, гострі виступи або щербини. які можуть стати причиною травмування при роботі.
 4. Якщо Ви не власник вантажного автомобіля, краще замовити доставку у професіоналів, тоді вдасться уникнути розчарування від кривого профілю. А якщо і буде форс-мажор, компанія перевізників візьме на себе відшкодування збитків.
 5. Важлива перевірка якості і відповідність ціна-якість - наскільки профіль рівний, чи немає вигинів, вм'ятин. В інтернет-магазині ця "місія нездійсненна" без довіри до продавця.

Незважаючи на величезну кількість будівельних магазинів, радимо купити профілі для гіпсокартону в інтернет-магазині "Побудуй”. Купуючи у нас, Ви не зіткнетеся з перерахованими вище проблемами. Оплатити якісний товар від перевірених виробників Ви зможете в тому числі після доставки та огляду, а також будете приємно здивовані сервісом та ціною.

Питання, що часто виникають про профіль для гіпсокартону:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Профіль для гіпсокартону?
 • Ціна на Профіль для гіпсокартону від 28 до 334 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Профіль для гіпсокартону?
 • Профіль для гіпсокартону HozDvor

  Профіль для гіпсокартону Knauf

  Профіль для гіпсокартону PBD