В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Граблі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Здавалося б, що може бути простіше, ніж граблі, а насправді для кожного завдання потрібен свій правильно підібраний інструмент. Тим більше в продажу є стільки варіантів граблів зі сталі, пластика, деревини. Розберемося в цьому «зубастому» розмаїтті садового інвентарю.

Граблі – основні різновиди

Для розпушування і розрівнювання грядок необхідно придбати важкі сталеві граблі. Якщо ґрунт на городі глинистий, то як найкраще підійдуть граблі з плоскими штирями-лезами (див. рис. 1).

Їх ще називають граблі-аератори, оскільки вони руйнують кірку на поверхні ґрунту. І насіння з молодою кореневою системою отримають більше повітря. Якщо земля м'яка, то іноді перед посадкою достатньо обробки одними граблями, в рідкісних випадках знадобиться ще лопата або мотика.

При виборі металевого інвентарю лопати, сапи чи граблі, звертайте увагу на товщину металу і міцність місця переходу робочої частини до держателю живця. За фактом, саме в цьому місці дешеві дачні граблі найчастіше тріскаються і ламаються.

Тому рекомендуємо купити якісні граблі дорожче, або подивитися на ринку саморобні. Благо на Україні не перевелися ще майстри, які роблять з підручних матеріалів прекрасні сільгосп інструменти. Правда у кустарних моделей є пара недоліків: сильно іржавіють, і важать значно більше, ніж потрібно. Але ціна будь-яких граблів є доступною для дбайливого господаря, який цінує якісний інструмент.

Граблі садові для розпушування міжрядь

Це теж інструмент з міцними сталевими зубами, але набагато менше по ширині, і, як правило, з укороченою рукояткою (див. рис. 2).

Такі граблі гарні для обробки ґрунту між кущами і під кущами, в виноградниках і т. д. Хоч вони і менше стандартних, ціна на вузькі граблі майже така ж, як і на повнорозмірні. Але оскільки граблі — інструмент доступний, вартість особливої ​​ролі не грає. Головне — міцність і правильний кут загину зубів.

Граблі віялові для прибирання опалого листя та сухої трави

Для збору опалого листя в принципі можна використовувати і широкі городні граблі. Але вони будуть застрявати в землі, пошкоджувати газон, а нанизані на зуби листя потрібно буде весь час зчищати. Тому для прибирання сухої трави і листя придумані спеціальні віялові граблі з тонкими гнучкими зубами (див. рис. 3).

Існують складні моделі (див. рис. 4), а також пластикові віялові граблі. Це найлегший різновид садового інвентарю з довгим держаком.

Граблі для сіна і його заготівлі

Тут потрібні широкі, міцні і легкі граблі з довгим держаком. Поширені і доступні за ціною пластикові варіанти (див. рис. 5). Але вони не довговічні, зуби ламаються і відновленню не підлягають. При низькій вартості має сенс купити кілька штук без держака і змінювати їх по міру зносу.

Але, за відгуками власників, набагато вигідніше дерев'яні граблі. У продажу правда вони є не скрізь, але рідкістю теж не є, можна купити на великому сільгосп ринку, та й замовити в інтернеті не проблема. Зуби у них ламаються не так часто, але ключовою перевагою є те, що новий зуб можна вистругати ножем за 10 хвилин з сухого бруска ясеня або іншої твердої деревини, і замінити зламаний.

Хороші граблі для трави і сіна є у всіх власників мотокос і тримерів.

Купити граблі в інтернет-магазині

Продаються садові інструменти в багатьох магазинах, купити їх ви можете по дорозі на дачу, на будь-якому селищному ринку, і навіть в Києві в великих будівельних магазинах. Але найвигідніше замовити цілий комплект садового інструменту через інтернет з доставкою. Так ви заощадите на доставці, а ціна на кожну одиницю все ж буде трохи нижче, ніж в звичайному магазині.

Якщо ви вже визначилися з вибором, просто клікніть кнопку «Купити» і замовлення буде сформовано автоматично. А якщо потрібна консультація чи порада, телефонуйте. Наші фахівці завжди раді Вам допомогти.

Питання, що часто виникають про граблі:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Граблі?
  • Ціна на Граблі від 23 до 1 699 грн.