В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Гідроізоляційна плівка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Від чого потрібно захищати підпокрівельний простір? Зовні від- дощу, вуличного пилу, талої води. А зсередини від випадання конденсату, птахів і гризунів. І якщо основний удар стихій приймають на себе покрівельні матеріали, то роботу по захисту утеплювача і дерев'яних конструкцій беруть на себе гідроізоляційні підпокрівельні плівки і мембрани.

Гідроізоляційна плівка для покрівлі

Структура гідробар'єру тришарова. Основне механічне навантаження несе поліпропіленова сітка. З обох сторін ця армована сітка ламінована тонким поліетиленом, який виконує функцію гідроізоляції. Ключовою особливістю гідробар'єру для даху є одностороння паропроникність. Завдяки мікроперфорації гідробар’єр пропускає водяну пару зсередини і забезпечує провітрювання, і підтримує мінеральний утеплювач сухим. Одночасно гідробар’єр не пропускає воду в рідкому вигляді всередину до утеплювача і покрівельним конструкціям. Ціна наслідків тривалого впливу вологи на кроквяну систему занадто висока, тому якщо придбати для захисту звичайну плівку, потрібного ефекту не буде.

Між собою полотна гідробар'єру склеюються спеціальними будівельними стрічками, які забезпечують міцність і довговічність з'єднання. Їх також можна придбати в нашому магазині.

У нас ви можете придбати два основні різновиди гідроізоляційних плівок:

 1. Гідробар'єр Д110 / і Д90 - призначений для простих скатних дахів з кутом нахилу більше 21°. Показник стійкості до УФ випромінюванню 90 днів! Захищає шар теплоізоляції від промокання і відводить вологе повітря з будівлі. Встановлюється без контакту з утеплювачем, потрібен вентиляційний проміжок 30-40 мм. Виконання Д90 відрізняється меншою ціною і щільністю.
 2. Гідробар'єр Д96СІ - варіант для скатних дахів простих нежитлових і підсобних приміщень без великих перепадів температур. Матеріал двошаровий, складається з поліпропіленової тканини та поліетилену. УВАГА УФ-стабільність обмежена, тому монтаж і закриття основним покрівельним матеріалом необхідно провести протягом 10 днів. Набагато міцніше попередньої моделі, ціна на рівні Д110-го виконання.
Окремо знаходиться плівка спеціального призначення Антиконденсат, ціна її значно вище, оскільки вона витримує високу температуру під металевою покрівлею, а спеціальний шар накопичує і відводить конденсат по металевій поверхні.

Де зручно і швидко придбати гідробар'єр по гарній ціні

Рекомендуємо придбати гідроізоляційну плівку в інтернет-магазині «Побудуй». Тому що:
 1. Ми пропонуємо товар з перших рук від імпортера, а це значить, що немає багаторазової націнки.
 2. У нас ви отримаєте грамотну консультацію, ми допоможемо розрахувати кількість і тип матеріалу, для конструкції гідроізоляційного пирога покрівлі, з урахуванням кута нахилу конструкції.
 3. Також у нас оперативна доставка зі складу та представництв більш ніж в 20 містах України.
Якщо є питання по ціні для оптових покупців, особливостей монтажу, телефонуйте. Обов'язково домовимося.

Питання, що часто виникають про гідроізоляційна плівка:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Гідроізоляційна плівка?
 • Ціна на Гідроізоляційна плівка від 450 до 23 310 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Гідроізоляційна плівка?
 • Гідроізоляційна плівка Extrafiol

  Гідроізоляційна плівка Izofol

  Гідроізоляційна плівка JUTA

  Гідроізоляційна плівка Masterplast

  Гідроізоляційна плівка Strotex