В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Бензорізи

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Бензоріз – це спеціальний агрегат з дисковою пилкою, призначений для різання асфальту, бетону, каменю, а також металевих конструкцій. Як зрозуміло з назви інструмент оснащений двигуном внутрішнього згоряння, що дозволяє розвивати досить велику потужність і працювати далеко від електромережі. Цей агрегат часто застосовують: рятувальники, комунальники, енергетики та дорожні будівельники. Та й на звичайному будівництві можна знайти де застосувати бензоріз. Розберемося що потрібно знати про бензорізи перш ніж вибрати якісь бензорези купити.

Бензоріз

Область застосування та можливості бензорізів

Для початку прояснимо, що бензоріз – це багатофункціональний інструмент. Тому формулювання на кшталт: бензорізи по металу; бензорізи по бетону не зовсім точні. Це той самий агрегат просто на нього встановлений пиляльний диск з потрібними властивостями.

Перші бензорізи з'явилися ще в 50-х роках минулого століття і призначалися для рятувальних служб, щоб розбирати завали та різати метал. Але поступово сфера застосування поширилася і на будмайданчики, зокрема дорожні. З'явилися різні модифікації, наприклад:

 • важкі та потужні бензорізи для різання асфальту, залізобетону, каменю та іншого;
 • полегшені міні бензорізи для висотних робіт, наприклад, при спорудженні каркасних конструкцій та покрівельних робіт;

Що стосується приводу, то це не завжди бензиновий двигун внутрішнього згоряння, можна купити агрегат з пневматичним і електричним типом приводу, але їх за звичкою все одно називають бензорізами. Також можна купити бензоріз, де провідний шпиндель можна замінити на дводискову модифікацію та вийде потужний штроборіз.

ВАЖЛИВО! При роботі з бензорізом не слід занадто сильно втискати диск у матеріал. Повинне бути помірне натискання, помножене на високу швидкість обертання диска. Інакше пиляльні диски будуть занадто швидко виходити з ладу. Лінії різу завжди повинні бути прямими, не потрібно намагатися зробити криволінійний пропил – це призведе лише до зносу диска та кришення матеріалу.

Бензоріз в работі

За ергономікою та конструкцією бензоріз досить схожий на бензопилу, але ключовими відмінностями є:

 1. Механічна передача крутного моменту від двигуна йде через ремінну передачу. Це надійно і безпечно для двигуна, адже у разі заклинювання диска ремінь просто просковзне.
 2. Кардинально кращий багатоступінчастий захист від пилу, який може пошкодити карбюратор та поршневу групу.
 3. Велика потужність двигуна від 4 до 7 кінських сил, тоді як бензопили мають потужність близько 2-2,5 кінських сил.
 4. Можливість приєднувати подачу води для мокрого різання. Якщо водяного охолодження немає, то різати на суху можна не довше 30-40 секунд. Потрібно робити перерви та виймати диск з розпилу. Тривалість перерв може бути нетривалою за ті ж 30-40 секунд, але перерви повинні бути обов'язково.

Підведемо підсумки. Бензорізи можуть швидко та ефективно різати такі матеріали:

 1. Бетон, у тому числі залізобетон із досить товстою арматурою.
 2. Граніт та інші види натурального, та штучного каменю
 3. Асфальт та інші види дорожніх покриттів.
 4. Метал включаючи масивні конструкції на кшталт двотаврових балок та іншого.

Як вибрати бензоріз по бетону та металу

Найпоширеніший варіант бензорізу, який можна купити — це дисковий. Є ще модифікація з ланцюгом, який ще більше схожий на бензопилу, тільки ланцюг набагато більший і масивніший. Також кардинально відрізняється форма зубів.

Далі слід визначитися з тим якого максимального діаметру можна встановити диск. Якщо збираєтеся купити бензоріз для інтенсивного використання у професійній сфері, краще брати на максимальний розмір 400 мм. Якщо потрібна компактна і легка модифікація, краще купити бензоріз з диском до 300 мм.

Потужність двигуна є вторинним показником і залежить від максимального розміру диска. Наприклад, бензоріз під 400-й диск важить 12-13 кг, має потужність 6-7 к.с., залежно від виробника. Але різниця в одну кінську силу навряд чи критична і на швидкості роботи майже не позначиться. Скоріше потужніший двигун пропрацює довше по моторесурсу.

Диск для бензоріза Не менш важливим є вибір пильного диска – його максимальна швидкість обертання повинна бути не меншою, а краще вищою ніж максимальна швидкість, яку може розвинути бензоріз. Високошвидкісними є диски ріжуча кромка, яких рухається зі швидкістю 100 м/сек.

Для різних діаметрів це своя швидкість обертання див.

 • Ø 300 мм – 6300 об/хв;
 • Ø 350 мм – 5400 об/хв;
 • Ø 400 мм – 4700 об/хв.

І останній критерій – це бренд. Як завжди, лідируючі позиції щодо надійності та продуктивності у брендів STIHL та Makita. Якщо потрібна безкомпромісна якість рекомендуємо купити бензорізи саме їх виробництва. Але можна значно заощадити без суттєвої втрати якості. Якщо потрібно підібрати якісний бензоріз іншого бренду, телефонуйте допоможемо з вибором.

Чому вигідно купити бензорези в магазині Побудуй

Ми маємо великий інтернет-магазин, а значить маємо можливість вибирати лише найкращі товари перевірених виробників. Адже зіпсувати репутацію продажем завідомо неякісної продукції легко, а відновити її майже неможливо. Тому навіть недорогі інструменти та обладнання з нашого магазину виконуватимуть свої функції. Звичайно продукція економ-класу поступається преміальній за довговічністю та швидкістю роботи. Але ви платите лише за потрібне і не купуєте нічого зайвого.

Окрім бензорізів у нас можна купити й інші інструменти, та матеріали для будівництва та догляду за присадибною ділянкою:

 • електроінструмент: дрилі, перфоратори, відбійні молотки, шуруповерти;
 • мінеральні утеплювачі для стін, дахів та горищних перекриттів;
 • твердопаливні котли та сталеві радіатори опалення;
 • покрівельні матеріали: бітумну черепицю, профнастил, металочерепицю.

Якщо виникли питання на вибір або хочете дізнатися, як купити бензоріз у вашому місті, телефонуйте (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про бензорізи:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Бензорізи?
 • Ціна на Бензорізи від 28 780 до 57 808 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Бензорізи?
 • Бензорізи GTM

  Бензорізи MAKITA

  Бензорізи SOLO

  Бензорізи YATO

  Бензорізи Zipper