В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Керамічна черепиця

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Виробництво керамічної черепиці відбувається з кількох видів глини, які проходять процес попередньої сушки і випалу. Даний вид будівельних матеріалів використовується багато років, адже він довгі роки зберігає форму і відмінно захищає покрівлю від опадів.

Переваги керамічної черепиці

Якщо ви вирішили купити керамічну черепицю, то повинні знати про її переваги. Даний вид покрівельних матеріалів є одним з найбільш естетичних та довговічних. Вироби здатні витримувати серйозні температурні перепади і зберігати свій природній вигляд навіть після багатьох десятків років використання. Гарантійний термін черепиці керамічної зазвичай дорівнює 30 рокам, але по факту її ресурс перевищує позначку в сто років.

Важливою перевагою черепиці керамічної вважається стійкість виробів до будь-яких чинників і агресивних дій зовнішнього середовища. Сильні сонячні промені та постійний вплив ультрафіолету не здатні призвести до потемніння і втрати кольору. В ході виробничих процесів черепиця керамічна ангобована і проходить глазурування, що дозволяє зберігати відтінок та колір протягом всього терміну використання.

Важливим моментом виступає відмінна пожежна безпека матеріалу, який не горить. Наступним аспектом є екологічна безпека – при виробництві використовуються тільки натуральні матеріали.

Купити керамічну черепицю

На сьогоднішній день купити керамічну черепицю можна для перекриття покрівлі, як нового, так і старого будинку. Даний вид покрівельного матеріалу є гончарною глиною, яка отримала задану форму, розміри та пройшла процес випалу. Простота і ефективність продукту підтверджена багаторічною практикою використання, тому якість та надійність не викликає ні в кого сумнівів.

В інтернет-магазині «Побудуй» можна вигідно купити керамічну черепицю і розрахувати ціну з доставкою по території України. В електронному каталозі представлений широкий вибір матеріалів за вигідними цінами.

Питання, що часто виникають про керамічна черепиця:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Керамічна черепиця?
  • Ціна на Керамічна черепиця від 53 до 296 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Керамічна черепиця?
  • Керамічна черепиця Braas