В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Сітка рабиця

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Сітка рабиця — це найпоширеніший вид плетеної дротяної сітки. Якщо потрібно швидко і дешево зробити огорожу потрібно просто купити сітку рабицю, кілька десятків стовпчиків для забору і дріт для натягування. А останнім часом можна купити плетену рабицю в ПВХ оболонці, яка продовжує термін служби більше ніж на 10 років. У підсумку ви отримуєте міцність сталевої сітки, і стійкість до іржі пластикової. Ціна трохи вище звичайної, але якщо потрібен довговічний паркан, причому швидко, то це один з найкращих варіантів.

Сітка рабица.jpg

Види сітки рабиці, яку можна купити в Україні

Масовість і низьку ціну визначає простий спосіб виробництва. Вихідна сировина — це сталева проволока. Гне і сплітає металеву сітку рабицю спеціальний верстат, простий і практично повністю автоматичний. Саме тому сітка рабиця від виробника коштує так дешево. Простота дає можливість випускати рабицю навіть напівкустарним способом, але ціна сітки рабиці від великих заводів нижча.

Станок для сітки.jpg

Перший параметр — це розмір осередку. Найменша сітка з кроком осередку 10х10 мм або трохи більше, використовується для віконець в кролячих клітках і вольєрів для дрібної птиці. Максимальний розмір 50х50, але найбільш поширений розмір осередку 35х35 мм.

Наступний параметр — покриття або його відсутність. Перш ніж купити сітку-рабицю чітко визначитеся для чого і на який термін вам потрібна огорожа.

  1. Відкритий сталевий дріт. Мінімальна ціна зі старту, але таку сітку потрібно фарбувати. Якщо звичайно — це не тимчасова огорожа, «гола» рабиця простоїть 3-4 сезони, за цей час сильно заіржавіє. Якщо дріт був товстіший 1,8 мм, то до повного руйнування простоїть років 10.

  2. Оцинкована сітка рабиця. Ціна вже вища, таку рекомендуємо для постійної огорожі дачної ділянки. Виглядає просто і стримано, довго чинить опір корозії. Тільки з'ясуйте спосіб і товщину цинкового шару. Якісний шар цинкування «живе» близько 7-8 років, після чого сітку потрібно фарбувати так само як «чорну». А якщо не пофарбувати відлік тих же 5-7 років до повного руйнування. Підсумковий термін служби приблизно вдвічі довший ніж у рабиці без покриття.

  3. Металева сітка рабиця в пластиковій оболонці. Найнадійніший і естетично привабливий вигляд сітчастих огорож. Поєднує міцність на розтягнення, довговічність, стійкість до іржі, кислот і лугів. Термін служби більше 20 років, особливо якщо ПВХ шар добре стабілізований від ультрафіолету. При виборі продукту на десятиліття не варто орієнтуватися тільки на низьку ціну сітки рабиці.

Переваги та недоліки сітки рабиці

Почнемо з переваг:

1. Міцна — порізати, порвати без спеціального інструменту не можна, на відміну від пластикових сіток у яких хороша міцність на розрив, але ріжеться будь-яким гострим предметом.

2. Швидко монтується і відразу готова.

3. Ціна сітки рабиці — нижча більшості пластикових або зварних сіток. Підсумкова ціна огорожі найнижча серед інших швидкомонтованих конструкцій.

4. Універсальна — годиться і для огорож, і для зміцнення берегів, і армування стін старих будинків під товстий шар штукатурного шару.

5. Не дає тіні, що важливо якщо обгороджена грядка з рослинами.

Але є і свої недоліки:

  1. Прозорість — сітчастий паркан нічого не приховує від сторонніх очей. Але цей недолік вирішується якщо купити рабицю і затінюючу сітку, див. фото нижче.

  2. Затіняюча сітка для сітки рабиці.jpg

  3. Через простоту і доступність сітка рабиця — вважається не престижною і дешевою. Але це дуже умовний і суб'єктивний недолік.

Чи вигідно купити сітку рабицю в інтернет-магазині «Побудуй»

По-перше, ціна. Ми працюємо безпосередньо з заводом виробником, а значить ви не переплачуєте посередникам.

По-друге, значний складський запас. Навіть якщо вам потрібно 15-20 рулонів — це не проблема. Тим більше, що на таке замовлення діють спеціальні умови по доставці.

Якщо вам потрібна консультація або є питання по конкретному товару, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Із задоволенням допоможемо з вибором і запропонуємо оптимальні умови щодо доставки і оплати.