В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Що таке рушникосушки? Навіщо вони потрібні і куди встановлюються? Відповідь проста – це аналог батарей або сталевих радіаторів спеціально спроектований для ванних кімнат. Із застосуванням все просто, тому краще зупинитися на різновидах і виборі оптимальної моделі.

Рушникосушарка водяна – його особливості та переваги

Водяні рушникосушки – звичний атрибут ванної кімнати. З плюсів - вони максимально безпечні, мають багато модифікацій. З мінусів – під час перебою з гарячою водою, може бути сиро у ванній кімнаті і трохи прохолодно. Якщо сушарка для рушників підключена до центрального опалення, то функціонуватиме вона тільки в зимовий період часу. Перед тим як купити водяну рушникосушку, потрібно переконатися, що вони витримують велике температуру і високий тиск.

Рушникосушка електрична – особливості та переваги

Електричні рушникосушки працюють виключно тоді, коли Вам це потрібно, тобто коли вони включені в розетку. Це звичайно їх великий плюс. З мінусів – електричні рушникосушки вимагають додаткову розетку у ванній, що може спричинити додаткові розтрати або невеликий ремонт. Але якщо передбачити спочатку, то особливих проблем не повинно бути.

Так само потрібно пам'ятати, що в цілях безпеки розетка повинна перебувати на відстані понад 50 см від крану та ванної. Це може стати причиною покупки водяної рушникосушки через маленький розмір ванної кімнати. Ще величезним плюсом електричних сушарок є можливість регулювати температуру, ставити більш комфортну саме для Вас.

Рушникосушки їх різновиди, форми і розміри

Після вибору виду варто приступити до вибору форми. І цей так само важливе питання, тому що електросушарка для рушників не тільки функціональний і дуже потрібний елемент ванної кімнати - це ще й дуже важливий декоративний аксесуар. Тому за багато років відходу від однаковості та стандартизації всього, важливість візуального відчуття і того щоб просто було красиво, дуже зросла. За ці роки різновидам форм, унікальності дизайну на ринку сушарок для рушників можна тільки позаздрити. Варіанти є на будь-який смак.

Купити сушарку для рушника в Києві

Варто забити запит "рушникосушки в Києві", як вам видасть тисячі картинок різних форм і розмірів, так що вибирайте. Купити рушникосушки можна, звичайно, не тільки в Києві, а в будь-якому місті України. Доставка не займе багато часу. Після вибору дизайну і розміру, слід звернути увагу на матеріал, з якого виготовлена будь-яка рушникосушка, як водяна, так і електрична. Це може бути як нержавіюча сталь (найпопулярніший варіант) так і латунь, яка має значно кращі характеристики і властивості, але поки менш поширена в Україні.

Основною перевагою латуні є теплопровідність, стійкість до корозійних процесів, легкість. Так само завдяки хромованому покриттю рушникосушки з латуні мають дуже аристократичний вид. Крім того, важлива країна виробник рушникосушок, а для України це взагалі основний фактор, оскільки у нас поки не ідеальне опалення і водопостачання, тому рушникосушки повинні бути «підготовлені» до суворих умов. Зараз досить багато саме українських виробників даного продукту, тому інтернет-магазин "Побудуй" вибрав лідерів ринку в кожному з напрямків і надає своїм користувачам продукцію тільки кращих виробників.