В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
8
2150

Фітинги різьбові

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Різьбовий фітинг – це сполучна арматура для з'єднання окремих частин трубопроводів та приєднання опалювальних та сантехнічних приладів. Головною особливістю різьбових фітингів є можливість багаторазового складання та розбирання без втрати герметичності. Правда при повторному складанні потрібно замінити прокладки та ущільнювальні матеріали на зразок фум-стрічки або лляних волокон. Розберемося що потрібно знати про різьбові фітинги перш ніж вибрати який різновид купити: латунні, сталеві або комбіновані під металопластик або поліпропіленові труби.

Різьбовий фітинг .jpg

Різновиди та сфера застосування різьбових фітингів

Різьбові фітинги найчастіше застосовуються на ділянках трубопроводів та систем опалення малого діаметра, тому найпоширеніші діаметри для різьбових фітингів від D15 до D40. Розберемо основні види фітингів під різьбове з'єднання:

  1. Муфти (бочки). Найпростіший варіант муфти – це відрізок труби з різьбленням. Якщо різьба нарізане на зовнішній стороні труби, то таку муфту називають бочкою. Бувають муфти перехідники з більшого на менший діаметр трубопроводу. Також зовнішня поверхня муфти може мати грані, щоб можна було працювати гайковим ключем, але бувають і гладкі муфти. Найчастіше гладкі муфти бувають на більших діаметрах 40 мм і більше, та закручувати їх можна лише трубним ключем. Усі різьбові з'єднання трубопроводів необхідно ущільнювати. Деякі різьбові фітинги мають заводські еластичні прокладки, але найчастіше використовується клоччя, льон, поліетиленова стрічка і т.д.
  2. Але найпопулярніший ріновид сантехнічної муфти, яку можна купити, – це американка. Це розбірна муфта з накидною гайкою, конструкцію див. на ілюстрації нижче.

    Муфти .jpg

    Така конструкція дозволяє від'єднувати опалювальні чи сантехнічні прилади без необхідності зрушувати або обрізати фрагмент труби. Адже, наприклад, радіатор опалення закріплений жорстко, без можливості зрушити його убік. Труба також закріплена. А муфта американка дозволить зняти радіатор, кран чи клапан без проблем, а згодом встановити новий. Можна купити муфти під будь-який тип трубопроводу від сталевого до поліпропіленового.

  3. Згони – за призначенням та принципом роботи нагадують американку. По суті це досить довгий відрізок труби із зовнішньою різьбою на обох кінцях, також у комплекті йде класична муфта з внутрішньою різьбою і контргайка. Але можна купити згін для труб і без гайок. Досить часто згін розрізають на дві частини і приварюють до труб таким чином, щоб обидва кінці трубопроводу мали різьбу, а потім з'єднують муфтою з внутрішнім різьбленням і фіксують контргайкою, див. ілюстрацію нижче.
  4. Згони.jpg

  5. Кутники — це вигнутий під 90 ° або 45 ° різьбовий фітінг труби. По суті це та ж муфта тільки з вигином і тут можна зустріти ту ж різноманітність різьбових з'єднань із зовнішньою та внутрішньою різьбою. Також можна купити куточки з американкою, див. фото нижче.
  6. Кутники.jpg

  7. Трійники та хрестовини — бувають як з однаковими діаметрами всіх з'єднань, так і з переходом з більшого діаметра на менший. Що стосується різьбових приєднань, то можна купити різьбові фітинги із зовнішньою, внутрішньою різьбою, а також комбіновані. У тому числі з муфтою американкою на всіх чи деяких відводах.
  8. Заглушки мають внутрішнє або зовнішнє різьблення закривають неробочі виходи радіаторів опалення, кінців трубопроводів і т.д.

Що стосується матеріалів, то можна купити різьбові фітинги з:

  1. Латунь. Це найпоширеніший варіант - різьбові латунні фітинги не іржавіють, витримують будь-який тиск, який може бути у водопроводі або системі опалення з великим запасом. Також популярними є латунні фітинги комбінованого типу при переході з пластикового трубопроводу на металевий або при з'єднанні пластикового трубопроводу з радіаторами опалення та іншими сантехнічними приладами.
  2. Фітинги різьбові нержавіючі перевершують за міцністю та довговічністю всі інші. Також підходять для питної води та харчових виробництв. Також можуть витримувати високу температуру (більше 150 ° С). Але й ціна у них висока.
  3. Сталеві (чорні) різьбові фітинги – найчастіше використовуються для трубопроводів великого діаметра 50 мм і більше. Але застосовується і для більш тонких трубопроводів і часто використовуються для газопроводів і сталевих водопроводів, а також систем опалення.
  4. Комбіновані фітинги, де металеві частини запресовані у пластик.

Як вибрати різьбові фітинги для водопроводу та опалення

УВАГА! Роз'ємні з'єднання повинні встановлюватись у доступних для обслуговування місцях. Не допускається замуровувати такі з'єднання у стіни, підлогу, за декоративну обшивку тощо.

Перш ніж купити комплект різьбових фітингів та іншої арматури, слід переконатися, що всі вони сумісні і підходять:

  • по діаметру різьблення та пропускної спроможності;
  • крок різьби;
  • напрямок різьблення - праве або ліве;
  • висота ребра різьблення.

Що стосується кількості та різновидів різьбових фітингів, то це визначається проектом. Якщо проекту немає, зробіть хоча б ескіз трубної розводки із зазначенням усіх з'єднань, відгалужень та приєднань запірної арматури та інших сантехнічних приладів.

Чому вигідно купити різьбові фітинги в магазині Побудуй

Ми великий інтернет-магазин, де можна купити практично все для будівництва та прокладання інженерних комунікацій. Крім того, ми цінуємо власну репутацію та дбаємо про якість товарів та обслуговування. Тож у нас у продажу лише перевірені товари. І навіть недорога арматура виконує свої функції досить добре, хоч і поступається виробам преміум класу в довговічності та зручності роботи.

Окрім різьбових фітингів у нас можна купити й інші матеріали, та інструменти:

  • радіатори опалення та регулююча арматура;
  • електроінструмент: дрилі, болгарки, штроборізи, перфоратори;
  • труби поліпропіленові, металопластикові, сталеві та запірно-регулюючу арматуру до них;
  • будівельні суміші: клей для плитки, штукатурні суміші та інше;
  • утеплювачі для дахів, горищних перекриттів та фасадів.

Якщо виникли питання щодо підбору різьбових фітингів або можливості купити арматуру для трубопроводів у вашому місті телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.


Питання, що часто виникають про фітинги різьбові:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Фітинги різьбові?
  • Ціна на Фітинги різьбові від 8 до 2 150 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Фітинги різьбові?
  • Фітинги різьбові Blue Ocean

    Фітинги різьбові Ekoplastik

    Фітинги різьбові FADO

    Фітинги різьбові General Fittings

    Фітинги різьбові Icma