В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Сталеві радіатори

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Найпомітнішим і дуже важливим елементом всієї системи опалення та водопостачання є радіатори, адже саме вони віддають тепло безпосередньо в приміщення. Від вибору радіаторів залежить те, наскільки затишно і тепло буде у вас вдома, тому їх по праву вважають кліматичною технікою. Тут важливі і якість, і ціна, і потужність, і місце установки, і зовнішній вигляд. Адже купити хочеться якісну річ, яка прослужить довгі роки.

Сталеві радіатори – види виконання, область застосування

Сталеві панельні радіатори, виготовлені з листової сталі, конструктивно представляють собою плоску замкнуту ємність з каналом для циркуляції теплоносія. До неї зсередини приварені пластини з П-образним профілем для збільшення площі конвекції. Лицьова частина приховує складну внутрішню конструкцію і сама є тепловипромінюючою поверхнею. У нижній і верхній частині радіатора є щілиноподібні отвори для циркуляції повітря. Обігрів приміщення відбувається за рахунок конвекції (нагрів навколишнього повітря), і за рахунок прямого теплового випромінювання.

У продажу ви можете зустріти;

 • сталевий радіатор тип 11 (одна пластина з теплоносієм усередині);

 • сталевий радіатор тип 22 (дві пластини);

 • сталевий радіатор тип 33 (три пластини).

11-е виконання застосовують для коридорів, підсобних приміщень і складських приміщень, де достатньо підтримувати температуру 14-18°C. 22-е і 33-е виконання застосовують для житлових приміщень.

Панельні сталеві радіатори найчастіше купують для приватного домобудівництва і малоповерхових будівель, споруд, таких як: школи, дитячі садки тощо. Для систем опалення висотних будівель такий тип обмежено придатний через небезпеку виникнення гідроударів в системі. Граничний тиск для такого типу обладнання 10 бар, а короткочасні гідроудари в опалювальних системах багатоповерхових будівель, можуть перевищувати це значення і зруйнувати панельну батарею опалення.

Приваблива ціна, доступність моделей різної потужності і габаритів, високий ККД роблять сталеві радіатори дуже популярними на ринку опалювального обладнання. Крім того, сучасний дизайн і якісне покриття дозволяють вписати їх практично в будь-який тип інтер'єру. Також їх легко чистити і мити.

Сталеві радіатори – критерії вибору

При виборі зверніть увагу на те, що вони не повинні стояти «сухими» (на літо воду з системи не зливати), інакше будуть проблеми з корозією. Система опалення повинна бути збалансована: котел, циркуляційний насос і розширювальний бак повинні бути узгоджені між собою, мають відповідати загальному проектному рішенню, щоб не було «завоздушивания» та динамічних ударів в системі.

Звертайте увагу на комплектацію товару – з усіма моделями йде кріпильна панель, пробки і кран Маєвського (відведення повітря), але теплорегулюючі головки потрібно купувати окремо. Перед тим як купити весь набір для монтажу радіаторів, потрібно знати яких і скільки саме батарей вам потрібно. Якщо готового проектного розрахунку немає, то можна скористатися спрощеним алгоритмом.

Для приміщень висотою стель до 2,6 метра та нормальною теплоізоляцією (без великої площі скління і додаткових джерел тепла на кшталт плити або духовки) нормою вважається 100 Вт на квадратний метр. Так для кімнати площею 20 м. кв. * 100 Вт = 2000 Вт (2 кВт). Значить, потрібно підібрати радіатори, які в сумі дадуть не менше 2 кВт.

Детальніше про розрахунки і вибір радіаторів читайте в статті нашого блогу "правильний вибір радіатора – тепло і затишок в домі".

Купити сталеві радіатори в інтернет-магазині "Побудуй"

Якщо у вас є сумніви або питання - телефонуйте! Фахівці інтернет-магазину "Побудуй" допоможуть вибрати і замовити потрібний саме вам виріб. Крім продажу у нас є служба доставки, яка працює не тільки по Києву, але і по території всієї України.

Питання, що часто виникають про сталеві радіатори:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Сталеві радіатори?
 • Ціна на Сталеві радіатори від 727 до 47 276 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Сталеві радіатори?
 • Сталеві радіатори Aquatronic

  Сталеві радіатори Daylux

  Сталеві радіатори IDMAR

  Сталеві радіатори Imas

  Сталеві радіатори Kermi