В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Комплектуючі для радіаторів опалення

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Комплектуючі для радіаторів опалення — це терморегулятори, крани, кронштейни для кріплення радіатора на стіну та багато іншого. Часто в комплекті з радіатором йде мінімальний набір на кшталт кранів Маєвського, і кронштейнів або гаків для кріплення на стіну. Цього недостатньо для підключення радіатора опалення і частину аксесуарів потрібно купити окремо.

Комплектуючі для радіаторів отоплення.jpg

Які комплектуючі для радіаторів можна купити в магазині Побудуй

Розберемо коротко що взагалі потрібно для підключення сталевого радіатора опалення. Для алюмінієвих або біметалевих радіаторів принцип той же, але сталеві панельні радіатори найбільш поширені в приватних будинках тому основний наголос зробимо саме на них.

Отже, щоб встановити радіатор потрібно:

 1. Фізично закріпити його на стіні. Для цього потрібні кронштейни, у деяких виробників вони йдуть відразу з радіатором, але у деяких їх немає і потрібно купити окремо. Але навіть якщо є в комплекті стандартні кріплення може виявитися, що вони не підходять для конкретних умов. Наприклад радіатор потрібно встановити з опорою на підлогу, а не на стіну. У будь-якому випадку пам'ятайте сталеві радіатори потрібно встановлювати так щоб був вільний простір до підлоги мінімум 8 см, а краще 12. Це потрібно для того щоб повітря вільно заходить в нижню частину радіатора для ефективної роботи конвективної складової теплообміну. У нас можна купити:

  • кріплення на підлогу;
  • набори рейкових кріплень;
  • настінні кріплення.
 2. Встановити заглушки в усі "зайві" отвори. Це залежить від типу підключення. Бокове, діагональне або нижнє. Радіатори випускаються з універсальним набором вхідних і вихідних отворів, і в ті які не будуть використовуватись закручуються заглушки. Заглушки для батарей опалення можна купити як окремо так і в складі монтажних комплектів для підключення секційних радіаторів.

 3. Приєднати крани на вхід (подача) і вихід (обратка). ВАЖЛИВО встановлювати крани на обох приєднаннях інакше якщо потрібно буде зняти один радіатор, то доведеться відключати і зливати воду з усієї системи або з групи батарей опалення якщо є відсічка на розподільчому колекторі. На подачу часто ставиться кран з плавним регулюванням, а на обратку кран балансування. Балансувальний кран не має можливості закривати і відкривати його вручну. І в звичайному стані кран обратки закритий кришкою, а для регулювання потрібен інструмент (викрутка або шестигранний ключ).

 4. Терморегулятори — це спеціальний пристрій для автоматичного регулювання потоку на подачі. За рахунок гідравлічного блоку з термочутливою рідиною дозволяють дуже точно і зручно виставляти потрібний потік і потрібну температуру, тим самим отримувати значну економію на опаленні. Наприклад можна зменшити температуру для радіаторів в неопалюваних приміщеннях. Часто монтується замість крана на подачі або послідовно за ним.

 5. Американки трійники, повороти (кути) і т.д. Це різьбові перехідники і муфти які дозволяють з'єднати радіатор з трубами опалення та інша фурнітура для опалення.

 6. Комплекти для нижнього підключення радіаторів (біноклі). Частина батарей опалення має виходи знизу розташовані поруч для нижнього підключення до труб. Такі варіанти популярні коли люди хочуть заховати труби щоб вони не псували інтер'єр. Сховати їх в підлогу — це відмінне рішення. Комплект нижнього підключення часто називають бінокль через специфічну форму. Це досить складний вузол, він складається з двох патрубків з різьбовими згонами на кінцях і перемичку з кранами, яка може працювати як байпас.

 7. Крани Маєвського або відвідник повітря. Часто він йде відразу з радіатором, але іноді купити кран Маєвського потрібно окремо. Якщо в систему опалення потрапляє повітря, то кран Маєвського дозволяє її випустити без проблем.

 8. Комплекти для підключення секційних радіаторів. Сюди входять дві заглушки, дві муфти з різьбою для приєднання подачі і обратки (футорки) і гачки для підвішування радіатора до стіни. Це комплектуючі для підключення радіаторів секційного типу (біметалевих або алюмінієвих). Для сталевих панельних батарей такий комплект не потрібен, там вже є різьбові виводи.

Чому вигідно купити комплектуючі для підключення радіаторів опалення в магазині Побудуй

По-перше, у нас тільки перевірена і якісна фурнітура для монтажу систем опалення. На всі товари є хоча б мінімальна гарантія.

По-друге, у нас можна купити і інше устаткування і матеріали для опалення, водопостачання і взагалі будівництва:

 • твердопаливні котли;
 • радіатори опалення;
 • труби для розводки систем опалення та водопостачання
 • розширювальні баки для замкнутих систем опалення та багато іншого.

Якщо виникли питання, або потрібна допомога з підбором комплектуючих для підключення опалювальних телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.


Питання, що часто виникають про комплектуючі для радіаторів опалення:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Комплектуючі для радіаторів опалення?
 • Ціна на Комплектуючі для радіаторів опалення від 16 до 4 429 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Комплектуючі для радіаторів опалення?
 • Комплектуючі для радіаторів опалення Alfa Plast

  Комплектуючі для радіаторів опалення Aquatronic

  Комплектуючі для радіаторів опалення Asco armature

  Комплектуючі для радіаторів опалення Blue Ocean

  Комплектуючі для радіаторів опалення Danfoss