В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Вишки-тури

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Вишка тура - це пересувний майданчик для виконання фасадних і ремонтних робіт. Свого роду мобільний варіант будівельних лісів, така ж рамна конструкція з робочими площадками. Тільки встановлюватися і пересуватися може де завгодно, а не тільки біля стіни. Наприклад, купити вишку туру потрібно якщо є регулярна потреба добиратися до кран-балки, карнизної підшивки, освітлювального обладнання та інших робіт.

Вишка тура.jpg

Опис і спосіб застосування вишки тури

Вишки тури - це розбірний і уніфікований виріб, який має відповідати ГОСТам і нормативам безпеки, адже використання тури будівельної це робота на висоті, з усіма потрібними інструктажами для персоналу та засобами індивідуального захисту. Ціна будівельної вишки залежить від класу по вантажопідйомності, висоти, ну і звичайно ж від товщини і якості металу, які заклав виробник. Це принципово інший виріб не слід плутати його з робочою площадкою для внутрішніх малярних робіт.

Конструктивні елементи будівельної тури пофарбовані в різний колір не випадково, в цьому є логіка:

 1. Жовті деталі вишки тури - це проміжні вертикальні елементи. Сюди входять секції з перемичками - (схожі на приставні сходи) і діагональні стяжки.
 2. Синім кольором фарбують горизонтальні елементи несучої конструкції, нижні штанги бази (там де  колеса з гвинтовими опорами), діагональний стабілізатор бази, і гантелі-з'єднувачі, які умовно відокремлюють один поверх вишки тури від іншого.
 3. Червоним кольором фарбують елементи робочої зони: поручні, бічні секції та діагональні стяжки.
Правда, таке маркування не є суворою вимогою, а скоріше поширеним правилом багатьох виробників, але більшість вишок висотою 4,6 і більше метра пофарбовані саме так.

Правда ви можете купити вишку туру в червоно-зелених або синіх тонах, але це легкі моделі невеликої та середньої висоти.

Збирається вишка тура - починаючи з фіксації діагональної перемички між базовими елементами. Гантелі і елементи секцій-сходів просто вставляються в патрубки, а вся конструкцію фіксується діагональними стяжками. Кріплення для стяжок - це найчастіше болти з гайками-баранчиками. Так що зібрати вишку туру не дуже складно.

Після складання вишка тура посувається до місця виконання робіт. Потім фіксують  гвинтовими зажимами, і перевіряють будівельним рівнем базу, щоб всі чотири сторони були чітко горизонтальними.

Техніка безпеки при роботі з будівельною турою

Використовують будівельні вишки для проведення ремонту, реставрації, монтажу освітлювального і вентиляційного устаткування. Не можна купити вишку туру і використовувати її як доведеться з порушенням техніки безпеки, навіть якщо будівельна тура купується в приватне користування.

За правилами техніки безпеки виконання робіт на висоті більше 1,3 метра, нормується як роботи на висоті, тому до обладнання та інструменту пред'являються підвищені вимоги:
 1. Перевірте що все гвинтові з'єднання затягнуті і діагональні перемички на своїх місцях без пропусків.
 2. Якщо вишка тура встановлена ​​на м'який грунт під гвинтові упори потрібно підкласти дошки, і перевірити стабільність конструкції.
 3. Якщо роботи проводяться на підприємстві і висота більше 4 метрів, починати роботу можна тільки після інструктажу з техніки безпеки і оформленого допуску за підписом головного інженера.
 4. Ні в якому разі не перевищуйте паспортну вантажопідйомність тури, а це від 150 до 250 кг. Тобто одночасно на будівельному турі може знаходиться не більше двох осіб плюс інструмент і обладнання.
 5. Якщо вишка тура встановлена ​​на вулиці біля металоконструкцій або фасаду - обов'язково заземлення будівельної вишки.
 6. Оцініть зовнішні чинники - швидкість вітру, опади. При швидкості вітру більше 16-18 м / с роботи на висоті більше 4 метрів проводити не можна.
 7. При висоті будівельної тури більше 6 метрів потрібно встановити проміжний настил в середній її частині.

Як купити вишку туру в інтернет-магазині Побудуй

По-перше, потрібно визначиться з висотою і вантажопідйомністю. Максимально можлива висота допустима для розбірної будівельної вишки 21,8 метра. Під робочою висотою мається на увазі рівень куди може дотягнуться людина для безпечного виконання робіт, як правило це +1,8 метра від висоти майданчика.

По-друге, потрібно вибрати зручний спосіб доставки та оплати. Товар габаритний і важкий, тому у нас передбачені спеціальний тариф на доставку вантажною службою доставки. Але для цього потрібна передоплата.

Якщо виникли питання по ціні, наявності, можливості купити будівельну вишку в розстрочку, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.


Питання, що часто виникають про вишки-тури:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Вишки-тури?
 • Ціна на Вишки-тури від 5 423 до 110 220 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Вишки-тури?
 • Вишки-тури Elkop

  Вишки-тури KRAUSE

  Вишки-тури Svelt

  Вишки-тури Virastar