В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Вила садові

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Садові вила — незамінний садовий інструмент, який зобов'язаний бути у будь-якого дачника або власника приватного будинку. Вилами можна робити безліч операцій вони мають широку сферу застосування та здатні замінити собою безліч інших. Тому рекомендуємо вам підібрати найбільш підходящий для вас варіант садових вил і купити їх в інтернет-магазині "Побудуй".

Купити вила – основні правила вибору

Так само, як і лопати, вила потрібно купувати "під свій зріст". Справа в тому, що довжина держака у інструменту від різних виробників може бути різна. Ціна на вила при цьому відрізняється не сильно. Це надає велике значення для комфортного використання інвентарю.

Найбільш прості моделі вил оснащуються дерев'яним держаком. Покращені моделі вже мають пластиковий держак, оснащений додатковою рукояткою або пом'якшувальною насадкою. Ідеально, щоб висота вил була вам по груди. Так вираховується оптимальна довжина ручки.

Вила можуть бути з прямими штиками або, злегка вигнутими всередину. Останні забезпечують більш зручну роботу з компостом.

Останнім часом у продажу можна знайти вила полегшені і стандартні. Які вила вибрати - вирішувати вам. З точки зору надійності та конструкції інструмент однаковий, різниця лише в ціні й зручності використання. Орудуючи полегшеним інструментом, зрозуміло, вам буде значно легше виконувати ті чи інші завдання на ділянці.

Хочете купити вила? Замовляйте їх в інтернет-магазині "Побудуй"

Цей та інший садовий інвентар ви можете купити у нас з доставкою в усі міста України. Замовляйте вила прямо на нашому сайті або телефонуйте за вказаними телефонами, щоб зробити покупку.

Якщо ви захочете отримати більш детальну інформацію про цікаві товарні позиції або дізнатися, що краще вибрати, конкретно у вашому випадку, звертайтеся до нашого онлайн-консультанту!


Питання, що часто виникають про вила садові:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Вила садові?
 • Ціна на Вила садові від 60 до 2 246 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Вила садові?
 • Вила садові Bradas

  Вила садові Cellfast

  Вила садові Finland

  Вила садові Fiskars

  Вила садові Grad