В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
35
4521

Рулетка будівельна

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Вимірювальна рулетка будівельника - це тонка сталева (скловолоконна) стрічка, згорнута в котушку в компактному корпусі. Є підпружинений або ручний механізм повернення стрічки в корпус. На стрічку рулетки вимірювальної нанесено розмітку міліметрова і дюймова. Також є стопор механізму згортання, щоб можна було зафіксувати виміри, і залишити висунутою частину мірної стрічки. У нас можна купити будівельні рулетки для будь-яких задач від маленьких побутових на 3-5 метрів, аж до 100 метрових, якими можна розмітити фундамент або садові доріжки.

Якими бувають вимірювальні рулетки

Глобально все вимірювальні інструменти можна розділити на домашні (побутові) і професійні. Чітких критеріїв тут немає, орієнтуватися потрібно і за ціною, і за зовнішніми параметрами. Не слід очікувати від дешевого пристрою виняткових властивостей. Зробимо загальну класифікацію, не прив'язуючись до цін і класу:
 1. Стопор - ручний або автоматичний. Ручний простіший і в більшості випадків надійніший, але, коли раз по раз полотно втягується в непідходящий момент, рекомендуємо купити рулетку з автоматичним стопором.
 2. Ширина - від неї залежить не тільки чіткість і розмір цифр, але і міцність, а також довжина до зламу. Тобто на скільки метрів можна буде висунути полотно будівельної рулетки до того, як воно опуститься (заламається) під власною вагою. Насправді полотно не ламається просто згинається, але цей показник дуже важливий для будівельників особливо каркасних будинків і покрівельників, коли потрібно дотягнутися зацепом рулетки до високої точки.
 3. Довжина - абсолютна більшість серед проданих - 5 метрові, але покрівельники найчастіше беруть вимірювальні рулетки на 7,5-8 метрів. Для будинку швидше за все вистачить і 3 метрів
 4. Матеріал стрічки. У 90% випадків це сталь. Хороша будівельна рулетка маж ширину 25-32 мм. Також важливе покриття - нейлон або щось подібне, чим товщий шар покриття, тим довше не зітреться полотно. Для інтенсивної роботи рекомендуємо купити будівельну рулетку з шириною полотна не менше 18 мм.
 5. Зачіп - магнітний або звичайний. У столярному виробництві магнітний зачіп будівельної рулетки не важливий, а при складанні металоконструкцій або в майстерні знадобиться не один раз. Навіть не за прямим призначенням, наприклад, дістати гвинт, що закотився іншу дрібну деталь. Деякі зачепи можуть утримувати більше кілограма на магніті.
 6. Клас точності - нормується тільки у професійних будівельних рулеток довжиною більше 10 метрів.
 7. Електронні рулетки - так часто називають лазерні далекоміри, але цей клас вимірювальних приладів продається в іншому розділі.
Надійна рулетка знадобиться в будь-якій справі, коли потрібно встановити водостічну систему, розмітити і нарізати гіпсокартон або спорудити каркас для теплиці, тому краще без удаваної економії купити надійних професійний інструмент.

Як вибрати будівельну рулетку

Професійні будівельники за рік встигають змінити 3-4 рулетки, але іноді трапляються екземпляри, які не вдається «вбити» навіть за рік. Ми підготували кілька рекомендацій на основі практичного досвіду.
 • надійність стопора - на реальному будівництві з пилом і піском автоматичний стопор заклинює через 2-3 місяці, але якщо виміри проводять в сухому і чистому приміщенні, то автомат зручніше;
 • надійність поворотного механізму - перевірте як швидко, і чітко будівельна рулетка втягує полотно;
 • відрив зацепа - після нього рулетку тільки викинути, звертайте увагу на кількість і надійність заклепок, краще, коли заклепок три, а не дві;
 • полотно іржавіє стирається розмітка - таке буває рідко, найчастіше ламається щось з механіки, але якщо забути дешеву вимірювальну рулетку на вулиці, то роса або дощ здатні привести її в непридатність, інструмент профі рівня переживе і це;
 • намагнічений стопор збирає металеву стружку і інше сміття - тому він не завжди практичний в умовах ремонтної майстерні.
Незважаючи на те, що продаються вони всюди, хорошу рулетку краще купити заздалегідь. Ймовірно, якщо заскочити по дорозі в будівельний магазин - якісної рулетки там не знайдеться. В інтернет-магазині «Побудуй» будівельну рулетку можна купити як супутній матеріал до сайдингу або водостоку, і не потрібно буде бігати в пошуках рулетки.

Питання, що часто виникають про рулетка будівельна:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Рулетка будівельна?
 • Ціна на Рулетка будівельна від 35 до 4 521 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Рулетка будівельна?
 • Рулетка будівельна Black Decker

  Рулетка будівельна Demass

  Рулетка будівельна DeWALT

  Рулетка будівельна Grad

  Рулетка будівельна Haisser