В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Набори для пікніку

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Зелена галявина, яскраве сонечко, картата ковдра під кроною гіллястого дерева. А поряд корзинка зі смаколиками. Саме така картина виникає згадці слова «пікнік». До того ж цій традиції вже не одна сотня років, про що свідчать картини придворних живописців, які мало відрізняються за сюжетами від сучасних фото. Здавалося б, все, що потрібно для хорошого пікніку це друзі і гарна погода, а все інше це дрібниці, взяли ковдру або кілька карематів, заїхали в найближчий супермаркет, купили продуктів і вперед. Але позитивні емоції від відпочинку можуть бути змазані забутим ножом, сидр або лимонад приємніше пити з бокалу або хоча б з кружки з нержавіючої сталі. Пластикові стаканчики перевертаються, їх здуває вітром, та й так занадто в нашому житті багато пластмаси. Кінець кінцем не так вже бідно ми і живемо, щоб відпочивати дешево і без комфорту, тим більше що ціна зручних речей не така вже й висока.

Набір посуду для пікніку – це зручно і практично

Якщо у Вас велика і дружня родина або багато друзів, легких на підйом – то ігри і відпочинок на природі на певне одна з улюблених подій. Якщо так то ви напевне стикалися з ситуацією, що вилки, ложки і ножі немає куди складати. В стандартному рюкзаку або суці для цього не передбачено карманів і відділень, і потрібно загортати столові прибори в папір, або ще якось захищати їх, щоб вони не билися одне об одного. Це довго і незручно, і збори на пікнік перетворюють в довгий і в більшості метушливий процес.

Інша справа, якщо купити готовий набір для пікніку, див. рис. 1. Його легко тримати завжди під рукою. Це не просто сумка з посудом, в стандартний набір посуду для пікніку входять:

 1. Зручна сумка (термос), котру легко розмістити в машині і зручно носити навіть на значну відстань.
 2. Вологостійкий плед. Також він повинен бути міцним, легко пратися і довго зберігати відповідний зовнішній вигляд.
 3. Набір посуду – вилки, ножі, склянки (кружки), тарілки, а також сільниця з перечницею (сіль - лідер серед предметів, які забувають при виїзді на пікніки). Все це надійно закріплено, розміщено компактно і безпечно. Але пластик пластик не дешевий і одноразовий, а міцний і практичний харчовий полікарбонат або поліпропілен.

Отже, якщо Ви вирішили купити набір для пікніку, то у Вас вирішуються одразу три питання: 

 • на чому сидіти і розкладати прикраси;
 • в чому зберігати їжу і напої прохолодними;
 • чим їсти і у що наливати напої.

Набори для пікніку – критерії вибору

По-перше, при виборі важлива практичність. В наборі повинно бути все що потрібно і нічого зайвого. І одразу потрібно визначитися з кількістю персон. Більшість наборів в продажу розраховані на 4-6 чоловік, Якщо у Вас дуже велика компанія, то практичніше буде домовитися з друзями і купити декілька наборів. По одному на 4-5 чол.

По-друге, міцність посуду. В першу чергу краще вибирати посуд, що не б’ється. Щоправда в  цій рекомендації є виключення – це елітні набори в вигляді кейсу чи корзини. Міцний корпус дозволяє укомплектувати набір фарфорового посуду і скляними бокалами. Існує два види елітних наборів:

 • мисливські (див. рис. 2) – умовно чоловічі, їх дарують цінителям і любителям мисливства, рибальства, відпочинку на природі з комфортом;
 • романтичні (див. рис. 3) – вишуканий набір на 2 рідше на 4 персони для затишних зустрічей на природі.

Недорогими такі набори не назвеш, але їх якість вище всіх похвал. І якщо одного разу перед Вами стане питання: що подарувати людині у якої все є, то рішення купити елітний набір для пікніку може виявитися досить вдалим.

Купити набір для пікніку і відпочинку на природі в інтернеті

По-перше, легко вибрати за розміром, кількості персон та предметів. Все вказано і описано дуже детально, до того ж доступно для вивчення 24 годин на добу.

По-друге ціна. В інтернеті ціни значно нижчі, ніж у в інших магазинах. Це пов’язано з відсутністю витрат на утримання торгового залу і великої кількості персоналу. Робота багатьох інтернет-магазинів в Україні автоматизована.

По-третє, доставка. Можлива доставка за адресою просто Вам в руки або на найближче відділення компанії перевізника по всій Україні.

Якщо потрібна консультація або підказка, телефонуйте. Наші консультанти завжди раді Вам допомогти.

Питання, що часто виникають про набори для пікніку:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Набори для пікніку?
 • Ціна на Набори для пікніку від 478 до 4 930 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Набори для пікніку?
 • Набори для пікніку Ezetil

  Набори для пікніку Ranger

  Набори для пікніку Time Eco