В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
220
33999

Електропилки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Ланцюгова електропила - зручна і недорога альтернатива бензопили побутового або навіть напівпрофесійного класу. На будівництві електропила навіть зручніше бензинової. Адже вона працює помітно тихіше, а вихлопних газів немає зовсім і можна спокійно працювати всередині приміщення або під кроквами покрівлі. А для зведення зрубу ланцюгова електропила поза конкуренцією.

На що крім ціни треба дивитися при виборі ланцюгової електропили

Ручна електропила - відрізняється за потужністю, динаміці та балансу від бензинової. Розберемося детальніше:

 1. Потужність і розташування двигуна. Якщо ви хочете купити універсальну електропилку, то вибирайте серед моделей потужністю 2-2,4 кВт. З двигуном меншої потужності ви буде більше не працювати, а «мучитися» і часто зупинятися, щоб ланцюгова електропила охолонула.  

Низька ціна і економічність в даному випадку помилкова економія. 

Що стосується розташування двигуна, то електропили з поздовжнім розташуванням двигуна зручніше і краще збалансовані для розпилювання колод і брусів на спеціальному верстаті або «козлах». Але моделі потужністю від 2,5 кВт двигун завжди встановлений під 90 градусів до шини, до цього потрібно звикнути. Приріст продуктивності і можливість працювати пилою в обмеженому просторі, компенсує не ідеальне балансування. 

ВАЖЛИВО! Переконайтеся, що двигун ланцюгової електропили має вбудований захист від перегріву.

 1. Ергономічність електропили. Зручний інструмент і виглядає красиво, а якщо є можливість потримати агрегат в руках, протестувати кнопки, оцінити чи зручно розташовані рукояті, наскільки просто користуватися навантажувачем ланцюга - скористайтеся обов'язково. Також переконайтеся, що мастило ланцюга не викликає ускладнень подача масла надійна, а горловина маслянки розташована в доступному місці і її легко відкрити. Все це побічно впливає на надійність і довговічність інструменту.
 2. Безпека. Електропила з відкритим ланцюгом травмонебезпечний інструмент. Тому переконайтеся, що блокування шини при відскоку працює надійно, і в той же час не дає помилкових спрацьовувань.

Чому варто купити ланцюгову електропилу в інтернет-магазині «Побудуй»

У нас представлені інструменти, як і від європейських брендів, які завжди відрізнялися високою, надійністю і довговічністю, так і від молодих торгових марок, що набирають популярність. А значить у вас є можливість купити електропилку перевіреного бренду, а якщо бюджет обмежений, то просту робочу конячку від менш розкрученого виробника, при цьому продуктивність і надійність будуть сумірні, а ціна суттєво нижча.

Якщо виникли питання або потрібна консультація, телефонуйте. Допоможемо визначиться з вибором, а також способом доставки і оплати.

Питання, що часто виникають про електропилки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Електропилки?
 • Ціна на Електропилки від 220 до 33 999 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Електропилки?
 • Електропилки AEG

  Електропилки AL-KO

  Електропилки Black Decker

  Електропилки BOSCH

  Електропилки DAEWOO