В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Ролики для плиткоріза

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Коли справа доходить до масштабного ремонту або облицювання фасаду плиткою обов'язково буває потрібно розділити окремі плитки на кілька фрагментів. І в цьому розділі ви можете купити витратий матеріал –ролики для плиткоріза. Ціни на цей вид оснащення відрізняються в кілька разів, аж до 10-кратної різниці на однаковий по діаметру і з порівнянним кутом заточки ролик. Розберемо коротко критерії якості та критерії вибору роликів на плиткоріз.

Ролики для плиткоріза.jpg

Як вибирати ролики для плиткоріза

Принцип роботи ручного плиткоріз гранично простий. Він складається з:

 • платформи – рівної і досить масивної щоб не деформуватися від ваги плитки і прикладений зусиль;
 • напрямних рейок;
 • рухомої каретки, в яку і встановлюється тримач з роликом для плиткоріза;
 • а також опор для напрямних і лапки для перелому плитки.

Каретка з зусиллям проходить по поверхні плитки, робить надріз на глазурі (борозну) після чого лапка для перелому розколює плитку по борозні.

Крім прямих бувають ще радіальні плиткорізи якими можна вирізати заокруглені елементи з плитки або робити фігурні вирізи.

Всі елементи крім ріжучого ролика можуть служити роками (хоча у майстрів плиточників вони більше ніж півроку не живуть).

Але недостатньо купити один ролик на плиткоріз і працювати з ним поки не затупитися. Під різні види плиток потрібні ролики різних діаметрів і з різними кутами заточування.

Гострий кут заточки не псує поверхню, не буде темної кромки після порізу, але не справляється з твердою і товстою плиткою типу керамограніту і йому подібних. Тоді як великий ролик з тупим кутом заточки буде «гризти» і спотворювати гладку і тонку плитку для ванної.

Універсальним вважається кут заточки в 100 °. Для більш твердих або крихких поверхонь на кшталт скла та керамограніту потрібен кут тупіше до 150 °. А для тонкої керамічною плитки з кольоровою глазур'ю - 90 ° або навіть менше.

Є взаємозв'язок між діаметром ролика і кутом заточки. Найчастіше можна купити ролики під плиткорез діаметром від 6 до 20 мм. І чим менше діаметр, тим гостріше кут, але бувають різновиди з однаковим діаметром і різними кутами заточування.

Найпоширенішими є ролики зі звичайною глухою втулкою, але для спеціалізованих завдань випускаються ріжучі диски на підшипниках.

Матеріал для виготовлення дисків для різання плитки — це тверда сталь з додаванням молібдену і кобальту. Але з цим все добре в інструменту з Іспанії, Німеччини, Польщі та інших країн ЄС. Китайські ж ролики для плиткорізів роблять часто з простої вуглецевої сталі. І, якщо спочатку вони ріжуть непогано, то вже до десятого розрізу сильно «сідають».


Хоча взагалі підраховувати ресурс подібних витратних матеріалів важко. Теж стосується твердосплавних бурів і відрізних кругів. Все залежить від умов кривизни рук майстра.

Чому вигідно купити ролики для плиткореза в магазині Побудуй

По-перше, ми великий інтернет-магазин, і у нас є безліч матеріалів за ексклюзивними цінами за рахунок прямого імпорту, наприклад:

 • цементно-стружкові плити – вологостійкий і міцний матеріал для внутрішньої і зовнішньої обшивки;

 • плитковий клей і затирочні суміші;

 • гіпсокартон та монтажний профіль до нього;

 • будівельні суміші для гідроізоляції і штукатурки.

По-друге, у нас є власна служба доставки по Києву та передмістю. А для жителів інших регіонів відпрацьована оперативна відправка Новою Поштою.

Якщо з'явилися питання по підбору роликів на плиткоріз або інших інструментів і матеріалів для оздоблювальних робіт телефонуйте (0800) 50-54-52. Обов'язково підберемо оптимальний для вас спосіб доставки і зручний спосіб оплати.

Питання, що часто виникають про ролики для плиткоріза:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Ролики для плиткоріза?
 • Ціна на Ролики для плиткоріза від 35 до 511 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Ролики для плиткоріза?
 • Ролики для плиткоріза Hardy

  Ролики для плиткоріза Intertool

  Ролики для плиткоріза MasterTool

  Ролики для плиткоріза Sigma

  Ролики для плиткоріза Tolsen