В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Електровикрутки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Електровикрутка - це ручний електроінструмент, який полегшує роботу з гвинтовим кріпленням малого і середнього розміру. За своєю суттю електровикрутка є шуруповертом малої потужності і невеликого розміру. Пристрій має невелику вагу і розмір, що зменшує втому руки під час роботи. Купити електровикрутку слід при інтенсивній роботі з дрібним кріпленням. Максимальний момент сили у нього становить від 1 до 5 Н / м, в залежності від моделі та виробника.

Електровикрутка.jpg

Основні різновиди електричних викруток та поради щодо вибору

Розглядати відмінність між моделями електровикруток необхідно за кількома напрямками:

 1. Розміри і форма конструкції.

 2. Тип акумуляторів.

 3. Технічні характеристики і функціональні можливості.

 4. Комплектація.

Форм фактор електровикруток

У електричних викруток є 4 типи геометричної форми, пов'язані з будовою (формою) рукоятки:

 1. Пряма рукоятка.

 2. Г-подібна рукоятка (пістолетна форма).

 3. Т-подібна рукоятка.

 4. Універсальна (та,що трансформується) рукоятка.

Кожна з форм рукояток має свої переваги. Пряма рукоятка зручна при необхідності роботи в обмеженому просторі. Г-подібна рукоятка є найзручнішою в експлуатації. Т-подібною викруткою простіше працювати при розрядженому акумуляторі (режим звичайної викрутки під час крайньої необхідності). Рукоятка, що трансформується, може приймати будь-яку (крім Т-подібної), потрібну форму і, ймовірно, є найкращим вибором.

Акумулятори в електричних викрутках

Електровикрутки, за своєю ідеологією, є акумуляторними пристроями. В них використовуються нікель-кадмієві або літій-іонні акумулятори. Нікель-кадмієві батареї, для нормального функціонування, необхідно «випрацьовувати» до повного розряду і тільки потім заряджати. Це пов'язано з «ефектом пам'яті» елементів, який може призвести до зниження ємності акумулятора. Літій-іонні батареї позбавлені цього недоліку і краще зберігають заряд в неробочому стані. Але більш важливою характеристикою живлення електровикрутки є можливість заміни акумулятора. Велика кількість електричних викруток випускається з незнімним акумулятором (внутрішній монтаж). Ця особливість серйозно обмежує час безперервної роботи. Якщо ж в пристрої реалізована можливість роботи під час зарядки акумулятора, то в цьому випадку обмежується мобільність інструменту, який використовується під час зарядки. Тому наявність можливості заміни акумуляторних батарей є незаперечною перевагою, але ціна електровикрутки зі знімним акумулятором значно вища.

Технічні характеристики електровикруток.

Перш ніж купити електровикрутку варто враховувати те, що цей інструмент має досить специфічне застосування. Найголовнішою його якістю є невеликий розмір. Значне збільшення потужності і моменту обертання обов'язково призведе до збільшення габаритів. Проте, при близьких геометричних розмірах краще вибирати інструмент з більшою потужністю. Зазвичай потужність викрутки коливається в районі 25-70 Вт при моменті обертання 1-5 Н / м. Вага викрутки, нарівні з розмірами, має вирішальне значення при виборі інструменту. Типова вага електровикрутки не більше 400-500 г. В якості кріплення для робочих біт, використовуються або патрон з кулачковим механізмом, або посадочне місце шестигранної форми. У конструкції може бути присутня муфта обмеження максимального моменту сили. Вона передбачена не у всіх моделей викруток, але необхідна при роботі на м'яких поверхнях. У деяких моделях електровикруток передбачений механізм ударного закручування.

Комплектація електровикруток.

Різноманітна - від самого інструменту без акумулятора в комплекті до повного набору в зручному пластиковому кейсі з набором змінних біт, акумуляторних батарей і зарядного пристрою. Щільний і місткий кейс для інструменту сприяє утриманню викрутки і насадок в порядку.

Комплектація електровикруток.jpg

Які критерії необхідно враховувати перш ніж купити електровикрутку

 1. Ім'я виробника електровикрутки є гарантією якості і забезпечує наявність сервісних центрів. Купити електровикрутку в Україні неавторизованого бренду підвищує ймовірність нестабільної і неякісної роботи.

 2. Форма викрутки - оптимальний варіант це універсальний пристрій, з можливістю зміни ручки утримування.

 3. Краще вибирати пристрій зі змінними акумуляторами, тим більше, якщо потрібно забезпечити певний час безперервної роботи. А якщо купити додаткову акумуляторну батарею, то це підвищить автономність електровикрутки.

 4. Краще купити електровикрутку з літій-іонним акумулятором.

 5. Наявність ударного механізму є небажаним для інструменту з настільки низькою потужністю.

 6. Муфта обмеження максимального моменту сили допоможе працювати на м'якій поверхні.

 7. Патрон з кулачковим механізмом для кріплення оснащення більш універсальний (при наявності додаткових перехідників).

Купити електровикрутки будь-якого бренду можна в інтернет-магазині Побудуй

Замовляйте електричні викрутки в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй - це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, яка електровикрутка буде відповідати всім Вашим вимогам. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.Питання, що часто виникають про електровикрутки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Електровикрутки?
 • Ціна на Електровикрутки від 549 до 4 410 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Електровикрутки?
 • Електровикрутки AEG

  Електровикрутки Black+Decker

  Електровикрутки BOSCH

  Електровикрутки DeWALT

  Електровикрутки Einhell