В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Кутники штукатурні

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Кутник штукатурний – це пластикова або алюмінієва деталь, яка дозволяє зміцнити і сформувати чіткий кут, біля дверей, віконних відкосів і т.д. Встановлюється на етапі штукатурки і шпаклівки стін і часто купити куточок штукатурних можна поруч з гіпсокартонними системами або товарами для внутрішнього оздоблення. Тільки завдяки куточкам для штукатурки укосів стало так легко робити чіткі ідеально рівні кути. Кут стіни біля дверей – це завжди зона ризику їм часто дістається, коли заносять меблі або новий телевізор. Але арматура навіть з пластикового штукатурного куточка допомагає уникнути відколів. Може бути обдерта фарба або верхній шар шпаклівки, але це легко виправити алебастром, шпателем і фарбою.

Кутники штукатурні

Види і особливості куточків для штукатурки укосів

Розберемо найпоширеніші різновиди і коротко про переваги і недоліки.

 1. Кутики арочні – єдиний варіант гнучкого кутника, який можна у нас купити. Як очевидно з назви з їх допомогою формують красиві арочні проходи, наприклад, з кухні у вітальню або в великий зал. Раніше формувати округлені або хвилясті форми було набагато складніше. І потрібно було практично скульптурне мистецтво, та й зараз потрібні навички і досвід. Адже притиснути і підрівняти арочний куточок правилом або рівнем не вийде.

 2. Кутники цокольні стартові. Це не зовсім і не завжди штукатурний куточок. Цокольний кутовий профіль являє собою П-подібну або Z-подібну планку з перфорацією. Часто він йде як старт для рівного укладання плит утеплювача. Або для формування уступів і переходів при оздобленні фасаду або створення декоративних елементів на стелі або стінах всередині будинку. Вони найміцніші в класі і ціна за погонний метр цокольного куточка теж найвища.

 3. Кутник прямі перфоровані – найпростіший елемент роблять їх з пластику, алюмінію рідше з оцинкованої сталі. Підходять для формування віконних відкосів, кутів на міжкімнатних перекриттях. Доступні за ціною, прості, але є у них недолік можуть відходити і з'являються тріщини вздовж кутника особливо якщо штукатурка сохла не рівномірно. Саме тому з'явилися наступні в списку куточки для штукатурки.

 4. Кутники прямі зі просічною сіткою або сіткою зі склотканини. Найміцніші і можуть виконувати несучу і захисну функцію це металеві кутові профлі з сітками по краях, які викарбувані і витягнуті з металу самого куточка. Суцільнометалеві куточки з сіткою рекомендуємо купити для формування кутів біля вхідних дверей, балконного вікна і балконних же двері. Вони хороші всім крім високої ціни і невеликої глибини по сітці (близько 5 см). Тому є наступний різновид - алюмінієві куточки із закріпленою на них склосіткою. По обидва боки профілю виходить смуга склопластикової штукатурної шириною сітки 15-20 см. Це дозволяє виконати перехлест армуючих сіток зі стінової штукатурки і куточка. Тоді ймовірність тріщин і відшарувань зводиться до нуля.

Способів монтажу та фіксації кутового профілю для штукатурки укосів існує безліч, кожен майстер придумує свої нюанси. Принципово важливо тільки наносити контактний шар штукатурки на підготовлену поверхню (прогрунтувати стіну або шар чорнової штукатурки що вже схопився, але ще сирий).

Заганяють штукатурний куточок в штукатурку шпателем або відразу правилом, якщо вже готові обидві площині стін і плавило відразу поставить куточок на місце. Зручніше за все перевірити наскільки рівним вийшов кут і стіни лазерним нівеліром, але й звичайний будівельний рівень теж впорається із завданням.

Чому купити кутник штукатурний вигідно в інтернет-магазині Побудуй

По-перше, у нас великий інтернет-магазин і у нас можна купити:

 • шпателі і правила;

 • гіпсокартон і профіль для монтажу каркасу гіпсокартонних систем;

 • будівельні суміші для штукатурки і шпаклівки;

 • малярні валики, кисті, готову фарбу в відрах;

 • електроінструмент: болгарки, шуруповерти і перфоратори.

По-друге, у нас відпрацьована служба доставки, своїм транспортом по Києву, і за зниженими тарифами Нової Пошти в інші міста і селища.

Якщо з'явилися питання щодо наявності, оптовими цінами, термінами доставки і умов оплати телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про кутники штукатурні:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Кутники штукатурні?
 • Ціна на Кутники штукатурні від 15 до 239 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Кутники штукатурні?
 • Кутники штукатурні Shtock

  Кутники штукатурні Yoshimoto