В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Вуличні вбудовувані світильники

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Вуличні вбудовані світильники виступають прекрасним гармонійним доповненням до зовнішніх ліхтарів. Подібні вироби активно використовуються провідними дизайнерами для організації маркувального парковочного освітлення і рішення ландшафтних задач. Окрім того, продукція активно використовується для прихованого освітлення різноманітних архітектурних елементів. Головною перевагою таких конструкцій виступає підвищена зносостійкість, вологостійкість і можливість витримувати великі навантаження.

Особливості вуличних вбудованих світильників

Серед особливостей освітлювальних конструкцій виступає легкий процес монтажу і прекрасний рівень захисту від вуличного пилу, вологи та бруду. Спільна робота вуличних вбудованих світильників разом з люмінесцентними газорозрядними, галогеновими, діодними лампами і лампами розжарювання, допомагає створити оригінальні і незвичайні світлові поєднання, і ефекти.

Подібний вид декоративних виробів може мати відмінності в характеристиках за рахунок різних потужностей, типу освітлення (деякі лампи дають тепле і м’яке світло, а інші відрізняються більш білим і холодним світлом), кількістю робочих годин електроенергії. 

Монтаж конструкції здійснюється з використанням пластикових або металевих блоків. Окрім того, вироби можуть кріпитись до стін. Процес установки може проходити як з допомогою трансформатора, так і без нього, враховуючи звичайні правила безпеки, базові етапи монтажу і поточний рівень вологи.

Як правильно вибрати і придбати вуличні вбудовані світильники?

Якщо Ви хочете вдало купити вбудовані вуличні світильники, то перед тим як оформити замовлення необхідно врахувати наступні параметри:

  • рівень потужності, який дозволяє організувати освітлення з необхідною яскравістю і температурою;
  • кут освітленості;
  • захист від корозії;
  • стійкість до будь-яких механічних впливів і деформацій;
  • рівень захисту від пилу та вологи (частіше всього IP44);
  • широкий діапазон робочих температур (від -40 до +40 ◦С).

Вигідно купити вуличні вбудовані світильники можна в інтернет-магазині «Побудуй». В нашому каталозі представлено широкий вибір виробів з різних видів металу і скла.


Питання, що часто виникають про вуличні вбудовувані світильники:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Вуличні вбудовувані світильники?
  • Ціна на Вуличні вбудовувані світильники від 1 005 до 2 299 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Вуличні вбудовувані світильники?
  • Вуличні вбудовувані світильники Nowodvorski