В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Стабілізатори напруги

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Проблема напруги, яка "гуляє" в будинку, вам знайома? Побоюєтеся за дорогу техніку, яка може просто згоріти під час чергового перепаду сили струму? Вирішити цю проблему легше, ніж ви можете подумати! У цьому вам допоможуть - стабілізатори напруги для будинку. З їх допомогою робота електромережі вашого будинку стане такою, якою повинна бути за ГОСТом, а різкі перепади напруги більше не загрожуватимуть вашій техніці!

Замовте стабілізатор напруги для будинку на нашому сайті по найбільш прийнятною для вас ціною з доставкою по всій території України!

Як працює стабілізатор напруги

Це компактний пристрій, який під’єднується до електромережі будинку й вирівнює напругу, яка надходить до номінальної - 220-230В. Більшість апаратів працюють в діапазоні від 150 до 270В, завдяки чому мають досить істотний запас потужності регулювання сили струму.

Корекція відбувається блискавично. Незалежно від того, входить в стабілізатор 170 чи 250В, пристрій вирівнює напругу до необхідного значення. Зі стабілізатором напруги ваш холодильник, пральна машина або телевізор будуть захищені від перепадів електроенергії, а ви від непередбачених витрат, пов'язаних з дорогим ремонтом або покупкою нової техніки! Ціна навіть самого просунутого стабілізатора нижча, ніж покупка нової техніки.

Що потрібно врахувати перш ніж купити стабілізатор

Існує 2 типи пристроїв:

 1. Апарат, який встановлюється на основний кабель електроенергії й регулює потужність подачі по всьому будинку.

 2. Пристрої, які підключаються в окремі розетки і служать свого роду мережевими фільтрами, стабілізуючи напругу для кожного конкретного споживача.

Перш ніж купити стабілізатор для будинку, рекомендуємо отримати консультацію в електрика, який надасть вам основні параметри і критерії, на які необхідно звернути увагу при виборі або порекомендує конкретну модель. Купити стабілізатор напруги будь-якої необхідної моделі ви зможете в нашому інтернет-магазині за найбільш вигідними для вас цінами! Замовляйте прямо зараз з можливістю доставки у будь-яку точку України!

Питання, що часто виникають про стабілізатори напруги:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Стабілізатори напруги?
 • Ціна на Стабілізатори напруги від 1 033 до 891 900 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Стабілізатори напруги?
 • Стабілізатори напруги Vitals

  Стабілізатори напруги FORTE

  Стабілізатори напруги LogicPower

  Стабілізатори напруги Volter